Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  [Re:] All-In-Wonder Radeon 9200SE alapokon (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) tildy


tildy
nagyúr

Kiváncsi leszek mekkora lesz rá a kereslet.SZerintem nem kéne ilyen kártyát kiadni, vagy ha igen, akkor nem 9200-s néven:(

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2) KovacsUr válasza tildy (#1) üzenetére


KovacsUr
addikt

Nem tudom... hogyha elég olcsó lesz, én például vevő lehetek rá. Nem szoktam sokat játszani, ha igen, akkor sem a legújabb 3D-s mészárlósat, multimédia viszont jól jön. Majd meglátjuk, milyen alacsonyra tudnak menni. :)

So it goes… We stand alone by standing stones and turn them into circles.

(#3) tildy válasza KovacsUr (#2) üzenetére


tildy
nagyúr

Órajel alapján elég gyér a kártya:( 20E-nél többet én nem adnék érte.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#4) User64476


User64476
őstag

Ez az ''alacsony ár'' beharangozás engem mindig felspannol, aztán kiderül, hogy az az alacsony nem is olyan alacsony... Nekem a fő baj az integráltsága, sokkal jobban lehet járni szvsz egy általam választott video, és egy általam válaszott tvtuner kártyával. Ja és a tv tunerek többsége távirányítós...

(#5) Den válasza User64476 (#4) üzenetére


Den
veterán

ehez van külön távirányító, a remote wonder ami klasszisokkal obb az egyszerű tv kártyák távirányítójánál.
Az integráltság meg nem hátrány hanem előny. Ez a kártya egy házimozi pc ideális vga-ja lehet.

www.simson4t.hu

(#6) Andrew Boy


Andrew Boy
csendes tag

Az AIW-k mindig is pöpec kis cuccok voltak. Van is itthon 2 régi, fater munkahelyén leselejtezték őket, mi meg elhoztuk. A 2D képe gyönyörű, a TV tuner része is nagyon profi, aki nem gámázik, annak ez bőven jó, pl. házimozi géphez, ahogy Den is említette.

You can live without Windows, but it doesn't help.

(#7) Jaq válasza Andrew Boy (#6) üzenetére


Jaq
tag

jaja... minipc-t alatolva tv alatt-mogott-folott eldugva tokeletes, raadasul passziv hutes hutes miatt meg csendes is.

(#8) koviz


koviz
csendes tag

AIW Radeon általában SP-DIF kimeneten keresztül (digitálisan) támogatja a DD5.1-et, alapban. SB Live 5.1-emmel ez még a mai napig nem sikerült. Pedig BBA Radeon 8500 itt figyel a gépben. (AIW nélkül, sajnos)

\'\'Egy terv akkor jó, ha jó! De, hol itt a hajó?\'\'

(#9) eddie303


eddie303
őstag

Ez jó az ATI-nak, mert így még el tudja adni jó drágán a nyakán maradt 9200-as chipeket :)

Linux.... The choice of a GNU generation.

(#10) Keitaro


Keitaro
addikt

Én már csak az árra vagyok kiváncsi :]
Elég alacsony áron versenyképes lehet, de mondjuk én abból indulnék ki, hogy AIW Rad9000Prok vannak kb 32-40 nettó környékén szóval szerintem saccra ez a huszasok teteje lesz

(#11) JulWCZar


JulWCZar
senior tag

SZVSZ szerintem ez a legolcsóbb pillanatnyilag gyártott chip, ami köré AIW építhető, innen a kártya létjogosultsága.

(#12) SPuD


SPuD
csendes tag

Ati TV WONDER nevu kulon tunerkartyait magyarorszagon hol lehet vasarolni?

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  [Re:] All-In-Wonder Radeon 9200SE alapokon (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.