Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) venember83


venember83
nagyúr

Remelem minel tobben rastartolnak a Blu-ray-re :DDD Kerdes, h arban a Sony ala mennek vagy nem...

(#2) L3zl13


L3zl13
nagyúr

Fogtak egy belső írót, és beletették egy külső házba.
Még arra sem vették a fáradtságot, hogy ezt a tényt megpróbálják elrejteni...

Aki hülye, haljon meg!

(#3) macilaci78 válasza L3zl13 (#2) üzenetére


macilaci78
nagyúr

És? :F

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#4) L3zl13 válasza macilaci78 (#3) üzenetére


L3zl13
nagyúr

És semmi.

Csak egy kicsit furcsa nekem az ilyesmit különálló termékként kezelni... :F

Aki hülye, haljon meg!

(#5) orbano válasza L3zl13 (#4) üzenetére


orbano
félisten

nekem is ez szúrt szemet. legalább egy odaillő előlapot fröccsönthettek volna.... elég igénytelen gyártónak tűnik nekem ez a laci. kb. olyan mint a hama :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#6) Cicero


Cicero
őstag

gyerekcipő egyenlőre. Majd 1 év múlva :o

(#7) Ste


Ste
addikt

Vajon mennyi idő alatt ír meg 2x-en egy 25gigás lemezt?

(#8) L3zl13 válasza Ste (#7) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Olyan 25-30 percre tippelnék.

Aki hülye, haljon meg!

(#9) macilaci78 válasza L3zl13 (#4) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Azért valljuk be, dizájnos ez a rack... Ha lehetne külön kapni... ;]

Vagy legalább cserlni benne az ODD-t! :DDD

[Szerkesztve]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#10) szab.tam válasza L3zl13 (#8) üzenetére


szab.tam
nagyúr

Én egyszer számolgattam, szerintem 2X-esen kb. 1 óra. Nem biztos... :F

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#11) szab.tam


szab.tam
nagyúr

''LaCie''

Ez meg miféle márka. Lehet, hogy tájékozatlan vagyok, de ez tartozik valamilyen cégcsoporthoz? És milyen belet használnak az íróhoz?

[Szerkesztve]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#12) venember83 válasza macilaci78 (#9) üzenetére


venember83
nagyúr

cserelni biztos lehet, ha eleve 1 belso odd-t tettek bele, csak az eredetit kell valakinek jo aron eladjad :DDD

(#13) atuci


atuci
senior tag

Nem rossz márka ez, csak európában nem ismerős, az usa-ban annál inkább.

Basil Fawlty: ''Don't mention the war. I mentioned it once, but I think I got away with it. So it's all forgotten now and let's hear no more about it....''

(#14) dekoninck


dekoninck
aktív tag

A LaCia a kínai hangzású neve ellenére egy nagyon high-end gyártó. Nektek internet guruknak magyarázzam, hogy rá kell nézni a weblapjukra? :) www.lacie.com
Porsche design alu külső meghajtó házak, high-end monitorok, 8 GB.s USB pendrive, stb... :)
Peace,

(#15) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Arról van infó vhol h a 2x sebesség mit jelent Blu-éknál? vajon elég ennek az USB 2.0 sávszélessége? :F

Másik kérdés, a DL-BD lemezeket vajon hogy írja?? ui a táblázatban nincs róla adat... Ill még egy jó kérdés lesz az ára ha kijön. mertha olcsó akko' nem szóltam :DDD

[Szerkesztve]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#16) atuci válasza t72killer (#15) üzenetére


atuci
senior tag

Ha nem lenne elég, akkor valszeg nem adnák külső USB-s eszközként :)

Basil Fawlty: ''Don't mention the war. I mentioned it once, but I think I got away with it. So it's all forgotten now and let's hear no more about it....''

(#17) t72killer válasza atuci (#16) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ezt találtam, ami téged igazol:

''Originally, Blu-ray Disc drives in production could only transfer approximately 36 Mbit/s (54 Mbit/s required for BD-ROM), but 2x speed drives with a 72 Mbit/s transfer rate are now available. Rates of 8x (288 Mbit/s) or more are planned for the future.'' [link].

Mivel az USB 2.0 elvileg 480Mbit/s-t bír, bele fog férni a 8x-os írás is. Ha jól számoltam egyébként, 2x-esen írva kb 3/4-ed óra alatt írja meg a 25gigás lemezt:( Szval 8x os sebesség hajrá ;] Még azzal is kb 25 perc lesz egy dual layer lemez megírása. Bár az már egész viselhetőnek tűnik...

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.