Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nRu3


nRu3
addikt

Talán inkább a driver fejlesztést kelene támogatni új op rendszerekhez ,mert ott szép lemaradás van, pl.Vista terén.

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#2) t72killer válasza nRu3 (#1) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Még WinXP 64bit alatt is erős hiányosságok vannak... 32bit alá szinte havonta adnak ki drivert, de aki 64 bittel próbálkozik, mehet a bánatba... :(

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#3) nRu3 válasza t72killer (#2) üzenetére


nRu3
addikt

nekem új wifi kártyát kelet venem igaz más gyártonál is hiányoságok vannak, egyedül a gigabyte-nak találtam normális drivert amit vistahoz is kiadtak..

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#4) Integra


Integra
titán

nagyon erőlködik mindkét márka itten.
ennyire nem megy nekik?
linksys meg szépen csöndben kivár, aztán ha kész, jön olyan cuccal, ami működik is:))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#5) - iSO - válasza Integra (#4) üzenetére


- iSO -
tag

Folyamatosan hozzuk be az új draft 802.11n Linksyseket.

Akár ki akár mit mond és ígér én nem váltok n-re a véglegesítésig. Addig jó nekem a 200mW os Senaom :)

:R
iSO

(#6) Chieftec válasza Integra (#4) üzenetére


Chieftec
őstag

Ehh, mer erzem azt, hogy nem nagyon szimpatizalsz te a dlinkel? :) Mondjuk nem vagy vele egyedul..

(#7) PaleeCa


PaleeCa
csendes tag

Nekem itthon minden hálózati cuccom d-link, s meg vagyok vele elégedve. De csatlakozom a 64Bit-es driver hiányban küszködők táborához.
És nekem mind1, hogy b/g vagy n, csak legyen net a kertben a sörpadnál is :) A sebesség ott nem fontos… [link]

Üdv: Palee

(#8) gex75 válasza Integra (#4) üzenetére


gex75
tag

Pont ahogy szokott. Majd jó lesz ajtókitámasztónak az új linkszisz router mert a wifi része mindegyiknek egy kalap sz*r.

Mostanában ritkán vagyok itt a Fórumon....

(#9) gex75 válasza nRu3 (#1) üzenetére


gex75
tag

Az egy éve kintlevő és az új wlan kártyákhoz van Vista driver - le sem kell tölteni mert ahogy csatlakoztatod a Vista leszedi automatán.

Mostanában ritkán vagyok itt a Fórumon....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.