Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) 1430 válasza erdoke (#48) üzenetére


1430
senior tag

Nem, ez a forgalmi díjak nettó értéke! Ha tényleg Társkártya Relax 250-ben vagy, és tegyük fel, hogy csak telefonáltál, akkor kb. 72 percet beszélhettél le a 250-ből. Próbáld ki esetleg, hogy a 1730-ra elküldöd SMS-ben az R (mint Relax) betűt, válaszüzenetben megkapod, hogy mennyi belföldi előfizetői irányba lebeszélt perced van eddig. Az SMS díja bruttó 54 Ft! :) Relaxoknál praktikusabb a percek számát lekérni, mint az egyenleget, akkor lehet ''torz'' az érték, ha más kedvezményes perceid is vannak...

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#52) erdoke válasza 1430 (#51) üzenetére


erdoke
titán

Azt mondja, 50 perc és 15 indított hívás eddig a hónapban. :Y Szinte lehetetlen, de ha komolyan gondolják, akkor belehúzok.
Sőt, mindjárt visszaveszem magam Relax 50-re. :D

A legjobb aláírás a héten

(#53) 1430 válasza erdoke (#52) üzenetére


1430
senior tag

Vagy válaszd a köztes utat, a 125-ös csomagot! :DD

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#54) erdoke válasza 1430 (#53) üzenetére


erdoke
titán

Az a baj, még nem tudom, hogy júliustól az én előfizetésemre adnak költségtérítést, és ezt használom majd céges hívásokra is, vagy kapok céges előfizetést. :F A szerződésem szerint az utóbbi, de mivel külföldről foglalkoztatnak majd, semmi sem olyan egyszerű.
Egyébként is, pár hónapja váltottam fel a 125-ről 250-re, mert mindig több volt még a 250 percnél is. Hülyének néznek. :)

A legjobb aláírás a héten

(#55) tildy válasza AAAKEEE (#50) üzenetére


tildy
nagyúr

Relax 100.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#56) bubuka71


bubuka71
aktív tag

én maximálisan elégedett vagyok a t-vel már 7éve . nekem mindig mindenre gyorsan reagáltak. percek alatt bekapcsoltak bármit . De aki nem szereti annak ott a másik 2 szolgáltató . a 3g is nagyon jó.

(#57) balintka válasza 1430 (#49) üzenetére


balintka
addikt

Ha neked 2004-ben elfogadható volt a 160 Ft-os percdíj, akkor nem tudom milyen országban éltél. Ma már nem igaz? Még jó, mert 1998-as tarifa. Én 2000. októberében(!) lettem Vodafone-os City díjcsomaggal Nokia 3310-el, ott már akkor max. 50 Ft volt a percdíj (mobilra, most ez itt a lényeg). És igen, anyám bement a Tréhez és ennél csak sz*rabb díjcsomagokat javasoltak neki 2004 elején. Azért ne nézd már hülyének legyél szíves az 50egynéhány évével. Akkor már úgyis mindegy volt, mert az évek alatt eljátszotta magát a Westel nálunk, mindenki ott is hagyta, ez csak egy utolsó esély volt. Lehet, hogy a Relax olcsóbb, de ezektől akkor se vennék semmit. Elég volt belőlük.

(#58) 1430 válasza balintka (#57) üzenetére


1430
senior tag

Akkor szerintem hagyjuk a számokkal való dobálózást, mert a lényeg az, hogy ma mi van, azaz hogy ma versenyképesek a T árak is... Számok ellen nehéz harcolni, de akkor most 10 év múlva is ezekre a számokra fogsz hivatkozni? Mégis hogy szerezzen ügyfeleket a Vodafone, ha nem az alacsony árával? Hiszen akkoriban a minősége eléggé megkérdőjelezhető volt (ahol már nem a Pannon-t használta).

Ami Édesanyádat illeti, nem igazán hoztam be a képbe, pláne nem néztem h****nek... Hihetetlen, hogy egyesek miket olvasnak ki a sorok közül! Az, hogy ennyire fel vagy háborodva, és még 3 év után is ezen hergeled magad (vagy több, hiszen lassan 7 éve vagy Vodás), számomra azt bizonyítja, hogy nem tudtál és egyre inkább nem tudsz józanul és objektíven véleményt nyílvánítani a témában. Hiszen ha a T-Mobile valamiben rosszabb, akkor tapsikolunk, ha jobb, akkor meg nem vesszük észre vagy a hibákat és sérelmeket hánytorgatjuk fel. Ha pedig a Vodafone hibázik, az nem is olyan nagy hiba, belefér... (lásd salvorhardin problémája, elbagatelizáltad, a végén még ő kér elnézést... a kezdeti hozzászólás: Nagy Vodafone topik #2524).

Konklúzió. Rád két dologban lehet számítani:
1. T-Mobile gyalázás
2. Vodafone dícsérés

Én munkámnál fogva is a T-Mobile pártját fogom, de persze nem az ők kedvükért, hanem mert tényleg korrekt cégnek tartom. Én látom azt a kemény munkát, ami a cég mögött van, és felfogtam, hogy a mobil szolgáltatókat nem az állam fizeti, hanem piaci alapon kell működniük és megélniük. Ettől függetlenül nem fogom a többi szolgáltatót szapulni, amig ki nem provokálják. Ha valaki a T-Mobile-t ''gyalázza'', igyekszem megvédeni, viszont ha igaz a vád, elismerem.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#59) tildy válasza 1430 (#46) üzenetére


tildy
nagyúr

Regisztráltam, és nem írja ki a nyitólapon:(
Váá rá kell mennia díjcsomagok száámlázásra, és ott kiírja.

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#60) m@xsys válasza 1430 (#42) üzenetére


m@xsys
senior tag

Mindegyik szolgáltató pénzből él és profit meg ugye mindegyiknek kell.
Ami számomra furcsa, hogy sokan bekajálják az alap Domino díjszabást ami pofátlanul drága. Persze van választási lehetőség T-n prepaiden is. Na meg a mai napig sokan nem tudják, hogy mi is a számhordozás, pedig sok kampány volt!
De osztom a véleményedet, hogy sokan nem szánnak időt a szolgáltatás megismerésére. A Salesnek meg nem mindig feladata a teljeskörű ismertetés.
Ráadásul meg aki ''emberekkel'' dolgozik, az tudja, miről beszélek.
Egy überparasztnak mondhatod, ha fel sem fogja már a második mondatot sem. Occsó legyen... Aztán meg panaszkodik, hogy 1 hét alatt letelefonálta egyenlegét. (hiszen azt sem fogta fel, hogy percalapú számlázás)
A T pontbeváltásai meg egy nagy parsztvakitás, de a mai napig kajálja a nép :)
Nem vagyok szolgáltató függő, egyik sem kimagaslóan jó.
A saját díjcsomagom nem publikus csomag és persze másodperc alapú :C
Nem titok, de akkor a Voda tudta a legjobb ajánlatot tenni számomra. Jelenleg is versenyképes!
Független telefont használok álltalában és messze elkerülöm a Live menűt :P
Előfizus percdíjban tulságosan nagy csodák nincsenek.
Kártyás csomagokban meg szerintem igen is vannak.

Mindenki azt választja ami jobban megfelel igényének.

Ez egy forum és egy vélemény

(#61) balintka válasza 1430 (#58) üzenetére


balintka
addikt

Jogos a szidás, leírtam a véleményem, amit fent is tartok. Én nem felejtek. Ez a szennyes nálam nem kimosható. Én részemről befejeztem a témát.

(#62) balintka válasza m@xsys (#60) üzenetére


balintka
addikt

Valóban van hibája mindegyik szolgáltatónak :)

(#63) Coyote2000


Coyote2000
őstag

Nevetek azokon, akik durván leszólják a trémobilt. A 4.5 millió ügyfél (ebből aktív szerintem 3 millió, a többi szám nem is működik :D ) azért mégiscsak jelent valamit.

Pannonos soha nem voltam, pedig szimpatikus cég, jó szolgáltatásokkal, csak éppenséggel 100 ismerősömből 2-nek van pannonos telcsije.

Vodás voltam, mellette folyamatosan westeles/trémobilos. Még szerencse, mert a tényleg kiváló percdíjakkal rendelkező vodánál hetente többször tapasztaltam a térerő hiányát (2002-2006 !!!), így aztán a dominós kártyámat kellett használnom. Ne gyertek azzal, hogy urban legend, gyertek el Zala megye közepére (Göcsej), és tapasztaljátok meg ti is, hogy a voda nem tudja azt biztosítani, amit a pannon és T már évek óta tud...

Maradtam T-mobilos, a hűségemért jól megjutalmaztak, jelenleg előfizetéses vagyok, másodperc alapú számlázás van, csúcsidőben 25 Ft/perc T hálózatokba (vezetékesre is), csúcsidőn kivül 12-15 Ft (bruttó mind), más mobilokra csúcsidőben harmincvalahány ft... de nem is számít, mivel mp alapú számlázásnál egy átlagos, 15-20 másodperces beszélgetés csak pár forintomba kerül.
Cserébe mit kellett tennem? T-Mobilos maradtam, és velük kötöttem szerződést újra meg újra. Havi előfizetési díjam kb 800 Ft (most nem emléxem a pontos összegre), de az is teljesen lebeszélhető. Apróbetű nincs.

(#64) balintka válasza Coyote2000 (#63) üzenetére


balintka
addikt

Voda térerő tényleg több helyen nincs, pl a Bakonyban sem, mostanra illett volna lefedniük ezeket a helyeket is. A díjcsomagod tényleg jó, anno, ha ilyen lett volna, nem kellett volna otthagyni őket. Pedig 6 évet előfizetéssel eltölttünk náluk, de ilyet akkor nem ajánlottak, akkor még Westel volt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.