Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ZooLLeR


ZooLLeR
tag

Vannak rajongók,de.
Falat kenyér....

Farhát eladó.

(#2) Aron1988 válasza ZooLLeR (#1) üzenetére


Aron1988
tag

Ez az eladható, erre van igény, ebben van pénz. Nyilván nem pécsi retrojáték kiállítást, vagy békéscsabai kalandjátékfan találkozót fognak szponzorálni, hanem a piaci értékkel rendelkező kommersz, mainstream terméket. Amúgy én örülök neki, hogy ezzel a 8-15 éves korosztálynak (A lol célközönsége) is van valami nagyszabású program, nem csak az otthoni Youtube vlogger nézés, meg a minecraftozás.

A budai elit nívóját nem szabad lentebb adni! Mutasd a telefonod, megmondom ki vagy!

(#3) zseko


zseko
veterán

És akkor erre a 'sávra' eltörlik az adatkorlátozást is? Mert bekorlátozott nettel nehézkes lesz nézni. :)

HR24.hu

(#4) elithun


elithun
őstag

Magáért a LoL iránt nem annyira érdeklődöm, de üdvözlöm a kezdeményezést. :K

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#5) juliabrilke válasza zseko (#3) üzenetére


juliabrilke
addikt

"hipernetes adatforgalom a telenorosok számára nem kerül felszámításra."

Igazából a bejegyzés 8 mondat, a válasz is benne van.

[ Szerkesztve ]

(#6) zseko válasza juliabrilke (#5) üzenetére


zseko
veterán

Igen, az van benne, hogy az adatforgalmat nem számítják. Ebből nekem nem következik értelemszerűen az, hogy a lassított netet is eltörlik hozzá. :) Egyébként már érdektelen, jó szar a program, aktív mobilinternet és wifi kapcsolat mellett sem hajlandó működni ("Nincs észlelt hálózat!"), valamint ki sem lehet lépni belőle. Két telefon + tableten is ugyanez, frissen letöltve.

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#7) -szp- válasza zseko (#6) üzenetére


-szp-
aktív tag

Nálunk ez a szombat hétfő, a Telenornál nem tudni mennyire, az ígéret szerint válaszok érkeznek hamarosan a kérdéseidre!

<!-- Hello tourist on the right side, hello tourist on the left side -->

(#8) #21795072


#21795072
törölt tag

"Magyar szakkommentátorral" + "Mindegyik mérkőzést a Magyar LCS Csapat fogja közvetíteni Pierce kommentálásával"

Na ne röhögtessetek. Kezdjük ott, hogy magyarul se tudnak... Ez az LCSHU egy szánalmas társaság. :DD

(#9) -szp- válasza zseko (#3) üzenetére


-szp-
aktív tag

A Telenor azt közölte velem alig néhány perce, hogy akinek lassítva van az internete, nem kell hogy aggódjon, a közvetítés hasítani fog, elvileg minden rendben ezzel!
A másik felmerült probléma a hibás alkalmazás volt, erről azt tudtam meg, hogy valóban volt valamilyen gond a tegnap frissített appal, amit mostanra javítottak. Ki- és belépést javasolnak, eztán pedig működnie kell a dolognak táblán és mobilon egyaránt.

<!-- Hello tourist on the right side, hello tourist on the left side -->

(#10) Pttypang


Pttypang
veterán

Ez nem inkabb gamepodos hir? :D

Everybody lies.

(#11) -szp- válasza Pttypang (#10) üzenetére


-szp-
aktív tag

Rossz irányból nézed ;]

<!-- Hello tourist on the right side, hello tourist on the left side -->

(#12) Pttypang válasza -szp- (#11) üzenetére


Pttypang
veterán

Ja bocsánat, valamiert ugy remlett, hogy itcafe fooldalrol jottem tovabb :N :R

Everybody lies.

(#13) tepenzed válasza Pttypang (#12) üzenetére


tepenzed
őstag

mert ott is kint van :D

(#14) DWENNON


DWENNON
tag

"videojátékos szakkommentátor"

Ezt az elnevezést még életemben nem láttam sehol. Mindig tanul valamit az ember.

(#15) oriic válasza Pttypang (#12) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mindkét oldalon kint van, de a fórum rész közös. :) Mulit-site content rulz. :DDD

(#14) DWENNON

Pedig nem újdonság ez már, hosszú évek óta létezik a dolog.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#16) Mister_X válasza Aron1988 (#2) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Mióta 8-15 a LoL célközönsége?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#17) Pttypang válasza Mister_X (#16) üzenetére


Pttypang
veterán

Alapbol PEGI 12 logo figyel az oldaluk aljan :N

Everybody lies.

(#18) Mister_X válasza Pttypang (#17) üzenetére


Mister_X
nagyúr

CoD meg Pegi 18, és akkor mi van? Pegi rating nem a játék célközönségének korát jelöli, hanem a játék tartalmának besorolása, hogy melyik korosztálytól ajánlott... én sem engedném a saját gyerekemnek, hogy 12 évesen GTA-zzon, mert olyan lesz, mint az apja :DDD

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#19) tepenzed válasza Pttypang (#17) üzenetére


tepenzed
őstag

(#20) Pttypang válasza Mister_X (#18) üzenetére


Pttypang
veterán

Tudok rola, csak gondoltam beszurom, hogy a hsz-e alapbol mellelott, meg ha a felso korhatar egyeb okok miatt se stimmel.

(#19) tepenzed

Everybody lies.

(#21) lionhearted válasza Mister_X (#16) üzenetére


lionhearted
őstag

16 évesen már felfogják az igazi MOBA-t, és az a DoTA 2. ;]

Tegnap még működött...

(#22) -szp- válasza DWENNON (#14) üzenetére


-szp-
aktív tag

Én mondjuk elég nehezen viselem a magyar fordítást és az erre épülő közvetítést is, nyilván nem én vagyok a célközönség:)

<!-- Hello tourist on the right side, hello tourist on the left side -->

(#23) Pttypang válasza -szp- (#22) üzenetére


Pttypang
veterán

Igen, ezen rohogtem, hogy ismeros mondta, hogy magyar kozvetites van, nezzem, mert hu meg ha, de mikor az elso 3 mondatban 2 item nevet is gugliznom kellett, mert fogalmam se volt, hogy mirol beszelnek, akkor ereztem, hogy ez nem lesz igy jo.. :N

Valahogy minden online jatek, ami magyar nyelven is megjelenik, kvazi elvezhetetlenne valik rovid idon belul, nem veletlenul mondjak, hogy a magyar kozosseg toxic.. :D

Everybody lies.

(#24) Aron1988 válasza Pttypang (#23) üzenetére


Aron1988
tag

LoL közôsség azért toxic, mert ingyenes játék 80%ban általános iskolás és kisgimnazista anime mániás kisgyerekekkel. Ez nem épp az a játék amit kétdiplomás informatikus, ex-szerepjátékos, vagy magic the gatheringes 30-as férfiak játszanak. Ami nekünk a tamagochi, meg a kosaras kártya volt, nekik a LoL meg az ájfón

A budai elit nívóját nem szabad lentebb adni! Mutasd a telefonod, megmondom ki vagy!

(#25) Pttypang válasza Aron1988 (#24) üzenetére


Pttypang
veterán

Nem csak a lol-ra ertettem, fizetos jatekokban is toxic a magyar kozosseg.

Everybody lies.

(#26) tepenzed


tepenzed
őstag

Nincs olyan többfős multiplayer játék ahol nem toxikus a nép, főleg nem a magyarok. Amikor 30-40 percet összevagy zárva rosszabbnál rosszabb emberekkel kilépési lehetőség nélkül, néha az is meghülyül, aki egyébként teljesen nyugodt ember.

Azt meg szerintem hagyjuk, hogy a lol ilyen olyan közönsége, mert a dota2 vagy a cs:go ugyanaz. Dotában max nem érted az orosz kölyköket

(#24) Aron1988
rég hallottam ekkora hülyeséget :N

[ Szerkesztve ]

(#27) Gregorg válasza tepenzed (#26) üzenetére


Gregorg
tag

A mute gomb varázsa sok játékra érvényes.

Honor 8, Chuwi Hi10 Plus , Ryzen 2600, 16 GB 2666 Mhz DDR4, 1060 6Gb - PUBG nick: ColdGreg

(#28) tepenzed válasza Gregorg (#27) üzenetére


tepenzed
őstag

kizárólagos pingeléssel nem feltétlenül lesz sikered diamondtól

(#29) Gregorg válasza tepenzed (#28) üzenetére


Gregorg
tag

Diamondban már ne is írva kommunikáljanak, hanem skype vagy hasnoló.

Honor 8, Chuwi Hi10 Plus , Ryzen 2600, 16 GB 2666 Mhz DDR4, 1060 6Gb - PUBG nick: ColdGreg

(#30) tepenzed válasza Gregorg (#29) üzenetére


tepenzed
őstag

ja,hát ha te felhívsz mindenkit soloq-ban :D

(#31) Pttypang válasza tepenzed (#30) üzenetére


Pttypang
veterán

Ez jutott nekem is eszembe elsore.. :D

Everybody lies.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.