Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#216) Vagany válasza Land (#215) üzenetére


Vagany
őstag

Kínából nincs garid, én spanyol amazonról vettem, az fix 2év Amazon gari, azért nem mindegy. És kb 7t szint, mondjuk az OOS azért kicsivel előrébb van. A kamerában rosszabb az akkuban jobb. Az a gyorstöltés az király, tényleg félóra. És végre nem csak a saját töltővel, meg kábellel, mint a OP. Mert ismeri a QC3-at is, igaz ott nem olyan gyors. A 12/256 volt 482 express szállítással és Amazon az eladó. Csak a redmi a konkurencia, a 9t pro-t néztem, de ott meg 6GB van, nekem kellett a minimum 8GB. Meg szerettem a Oneplus-t és a realme közel áll hozzá, ugyanaz a gyártó és gyakorlatilag oppo volt a oneplus is. A Color OS ugyanúgy régi, régebbi mint az OOS, mert az elején a Oneplus-on Cyanogenmod OS volt, és akkor az oppo-kon már Color OS ment, max eu-ban új a COS. Kamerában van még potencial, sajnos ez azt jelenti, hogy most nem túl jó, főleg éjszaka gyenge. De ez a piac legnagyobb méretű érzékelője, gcam-mal már látszik mi rejlik benne. Mondjuk én keveset fotozok vele, ez kisebb prioritású volt nálam.

-<[]>- https://mowned.com/vagany

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.