Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Nem néz ki rosszul. Csak gondolom ehhez is kevés lesz egy normál billentyűzet, mert nem lesz rajta elég gomb :DDD

Véleményem szubjektív...

(#2) .mf válasza hackeeeee (#1) üzenetére


.mf
veterán

Ha xboxra és ps3-ra is kijön, akkor szerintem inkább arcade-es lesz, mint szimulátor -- marad majd bőven elég gomb :U

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#3) Sirandrish válasza .mf (#2) üzenetére


Sirandrish
legenda

azért egy joyon is lehet variálni...többek között D-pad..az ugye 4 irány...de lehet mixelni hogy felfele tolod az analogot vagy jobb-ra..az már még 4-4 lehetőség..persze elég lesz egy bill de azért egy joy-ból is kilehet hozni olyan dolgokat hogy nem csupán a gombokat kell nyomkodni:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4) T.Peter válasza .mf (#2) üzenetére


T.Peter
őstag

Szerintem a videóból kiderül, hogy semmi köze nincs a szimulátorhoz. Ahogy mozog, forog a gép, látszik, hogy tiszta arcade, mivel nem lehet egy gépet így irányítani (persze, nincs repülős tapasztalatom, de ennek a megállapításához nem is kell). Nem sok fizika lesz benne. Nem értem a fejlesztőket. Miért kell az idősebbeknek szánt játékokat úgy fejleszteni, hogy a fiatalok igényeit is kiszolgálja (csináljanak csak fiataloknak szánt játékot, így csak elrontják a játékélményt az idősebbek számára)? (Plusz azt sem értem, hogy 10 éves (13 már képben van a dolgokkal kapcsolatban) gyerek miért játszik gta-val, vagy hogy a 13 éves lány miért akar úgy kinézni, mint egy 23 éves)

[ Szerkesztve ]

(#5) General Salee


General Salee
tag

Szerintem tiszta Ace Combat 6 koppintás, max tettek bele néhány új gépet. Még majdnem a kijelző elrendezése is stimmel. Arcade ez a javából (elég lesz az a billentyűzet :) )

Ezzel azonban semmi baj sincs ugyanis az Ace Combat is nagyon fasza kis game. A megjelenésig bátran ajánlom mindenkinek (persze csak X360-ra)

(#6) X@b3e


X@b3e
addikt

Szín tiszta arcade lesz, ami nem is baj, nagyon rég nem volt már hasonló. Az Afterburner pedig már nem mai játék:))

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.