Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kikikirly


kikikirly
senior tag

World In Conflict és társainak leegyszerűsitett játékmenete,nem adja vissza ugyanazt az élményt.
Bázis menedzselést laza mozdulattal kihajították és behozták a helyére a command point rendszert,azt még a 63tonnás Abrams harckocsi is ejtőernyővel érkezik.Légi harc szintén kuka,örülj hogy a kivédhetetlen légi/tüzérségi csapást meghagytuk.Egységekből is fele/negyed annyit irányíthatunk...
Csoda hogy inkább ,,Hőskor" cimeit tolják,és nem ezeket a kiherélt utodókat? :(
Utóbbi évek valamire való stratégiai játéka az X-morph Defense,igaz kicsit más stilus(Tower Defense jó sok egységgel),viszont jó a balance,a fizika pedig egészen lenyűgöző.

[ Szerkesztve ]

(#2) Krugszvele


Krugszvele
aktív tag

Én azért ezzel játszok mert ez fut a gépen :)

(#3) Ghoosty


Ghoosty
őstag

Még régebben próbáltuk haverokkal multiban a második részt, de nem volt az igazi. A legnagyobb gondunk az volt, hogy túl sokáig tartott egy menet. Ha a bizánciakkal voltam, egyszerűen nem tudtak legyőzni, de én sem őket. Pontosabban azután már sikerült győznöm, hogy a térkép kifogyott a nyersanyagból, nekem még sok élelmem maradt és a könnyű lovas meg csak kajába került.
Lehet, hogy ha adtunk volna még neki pár esélyt, akkor kitaláltunk volna olyan taktikákat, amikkel gyorsabban is lehet győzni. Az is lehet, hogy voltak patch-ek, amik javították ezeket a rendellenességeket, de az még más idő volt, nálunk ritkaság számba ment a legális példány.

(#4) - = Zk = - válasza kikikirly (#1) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nekem nagyon adta anno a WiC...
bármilyen stratégiai játékkal elvagyok... elsőre 8-10 órát belecsapok, egyhuzamba és eldöntöm, tetszik vagy sem...
most a Rise Of Industry, Cities Skylines, Tropico 6, Frostpunk stb játékokkal játszadozom... folyamatosan... "meguntam" a multi alapú játékokat.. visszatértem az RTS only gémekhez...amíg nem jön olyan játék, ami nem multi alapú és tetszik is, nem feltétlen RTS...

ezt az AoE gémet is előveszem... de al egjobb lenne, egy HD köntösbe bújtatott verzió... nagyon szépek a mai RTS játékok szvsz

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#5) Laraxior


Laraxior
titán

Én is tolom :C
Azért egy tisztességesebb menet jópár 10 óra... :K

[ Szerkesztve ]

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#6) Hopkins95


Hopkins95
addikt

Én most direkt nem játszom vele, hanem a Definite Editiont megveszem majd és szinte új élmény lesz, lévén már nagyon régóta nem játszottam vele. Már várom azt a kiadást. :)

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#7) kikikirly válasza - = Zk = - (#4) üzenetére


kikikirly
senior tag

Jó játék a WIC magam is többször végigjátszottam.Grafikára eléggé odabasz,és a harcrendszere is jó.
Viszont az RTS műfaj új megközelítésének egyik első fecskéje volt a World In Conflict.

(#8) moleculez


moleculez
veterán

Azt merem mondani, hogy az AoE az ilyen kedvenc játék nekem. Van benne jó sok óra. Amúgy van HD patch hozzá (fentebb valaki hiányolta). Én saját pályát szoktam építeni (1hét kb😂) majd lejátszom 8-10 alkalommal. Tudom beteg, de kikapcsol, és én jól szórakozom, elvégre ez a lényege egy gamenek.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#9) batman91 válasza - = Zk = - (#4) üzenetére


batman91
őstag

Én ajánlom neked az Ancestors Legacy-t, baromi jóra sikeredett. Nem is tudom mikor játszottam ennyire jól megalkotott RTS játékkal.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#10) - = Zk = - válasza batman91 (#9) üzenetére


- = Zk = -
félisten

rálesek, leszedem a demot.. köszi
no meg am is sztímszél van :))

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#11) CsabaZz válasza kikikirly (#1) üzenetére


CsabaZz
tag

???

"[...] Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük." :)

(#12) VinoRosso válasza Laraxior (#5) üzenetére


VinoRosso
veterán

10 óra??? hol? online? mondjuk még offline se tartott sokáig eddig egy match nekem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.