Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15) .Szaki. válasza roka.32 (#14) üzenetére


.Szaki.
addikt

Nem védtem meg az Apple becsületét, ha valami rossz, akkor én azt belátom, én a személyes véleményemet, illetve a tapasztalatomat írtam le, magyarul amire én használom a Siri-t, azt tökéletesen tudja, ráadásul különféle területeken ugye és az én személyes véleményem az, hogy azoknál többet, mint amit felsoroltam az ominózus hsz-ben egy személyi asszisztensnek nem kell tudnia többet, mert nincs értelme másra használni. Ez lehet szűklátókörűség, vagy nem gondoltam bele valamibe, ezért is tettem fel egy kérdést még az első hsz-ben: Mit kéne még tudnia? Ez egy tényleges kérdés volt, mert érdekel, hogy mi az amit nem tud és a többi felhasználó pedig igényelné. Te is leírtad, hogy szerinted erre nem elég a Siri tudása. Neked is felteszem a kérdést, hogy mi az ami hiányzik, szerinted mitől lehetne jobb, mitől lenne alkalmasabb?

Én védeni nem fogok senkit, engem a hitviták, hogy mi a jobb az Android vs iOS/Bixby vs Siri ...stb, már rég nem foglalkoztat, és nem is fogok olyan hsz-ekre reagálni, amik ezt boncolgatják, csak ha tényleges vita van, magyarán pro és kontra mindkét oldalról. Ez pedig a fórumon nagyon ritka. Egyedül az érdekel, hogy én egy adott dologról mit gondolok, amit le is írok, legyen az pozitív vagy negatív, független attól, hogy egy olyan cégről van szó, akivel szimpatizálok, vagy éppenséggel pont az ellentettje. Ha erre van befogadó, akkor vagy egyetértünk, vagy pedig vitázunk egy jót, de kizárólag akkor ha nem egy fanatikusról van szó, mert akkor az egész értelmetlen.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.