Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ladapower


ladapower
tag

Hat (6) modell szerintem nem lesz elég. :DDD

Még hármat nyugodtan kiadhatnának. Hol van pl a mini vagy s vagy ultra?

Confusing as fuck.

(#2) kelly416


kelly416
veterán

Borzalmas. Azért tesszük bele a telefonba a netet meg a kamerát meg a dac-ot meg a gps-t, hogy ne kelljen 8 cuccot magunkkal cipelni, erre most ha szelfizni is akarok meg nagy akkut is, vegyek két telefont?!?!

(#3) MikeWazowski válasza ladapower (#1) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Nem rossz ötlet, de azért hat már kicsit túlzásnak tűnik.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#4) PZsolt27


PZsolt27
tag

Csak eddig is annyira érdektelenek voltak ezek az Asus telefonok, most meg hígítják tovább... Gyakorlatilag eszembe sem jut, mint telefongyártó, ha épp nem olvasok róla egy ilyen cikket.

(#5) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Jól átgondolt üzletpolitika, amit a vásárlók könnyen átláthatnak. Ja, várjunk... mégsem.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#6) Soybex


Soybex
őstag

Xiaomi-ra panaszkodtak hogy 2 féle soc-al adják a telefonjukat egy név alatt. Erre meg az Asus idevág hat fajta z4-et :DD

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#7) Juhaszatti válasza Soybex (#6) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Ha ezzel a csúcstól a belépőig lefedik a piacot, akkor nincs vele baj. Már a Selfie is alsó-középkategóriás SoC-al jön, szóval más kategória mint a Zenfone 4.

(#8) Laca7601 válasza kelly416 (#2) üzenetére


Laca7601
tag

A DAC-ot lassan már nem divat beletenni.
Dac majd a vásárlókban lesz, ha el akarnak nekik adni jack nélküli készüléket. 😊
Én legalábbis sosem adok pénzt ilyen cuccért.

(#9) kromatika


kromatika
veterán

Kicsit túl lött az Asus szerintem a célon.

(#10) macskea


macskea
őstag

Nincs Deluxe? A hármas szériából az volt a csúcs. Lesz itt még pár szerintem. Illetve a Max-ból is két fajta volt, egy középkategóriás, meg egy nagyon low end (ide persze az jutott). Ráadásul a kijelző méret variációk is elég szűkösek, én a végére egy kettes szorzót rátennék erre a táblázatra.

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#11) tothbe válasza macskea (#10) üzenetére


tothbe
addikt

Szerintem a Pro van a Deluxe helyett. És ha van eszük, pont az általad említettek miatt szűkítettek a listán. Már a 6 variáns is súrolja a határt, ennél több csak teljes határozatlanságot szül.

By(e) Tothbe

(#12) Dr.FantastiK


Dr.FantastiK
őstag

erdekes ! !

pont a MAX a Leg Gyengebb !!!!! :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD ;]

valodi verbeli idiotak !!

[ Szerkesztve ]

Main full time job : >>> The ultra fast money producer !!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.