Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3) Gergosz2


Gergosz2
veterán

én is megvenném de a 12k-s ár eléggé visszatart.Meg az is hogy az edigiek alapján amit láttam belőle semmi újat nem mutatott :(

nem tudom meddig tudja ezt folytatni az acti .

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#4) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Nem rég az egyik hírben még fikázták, hogy nem jó, most meg eladási csúcsokat dönt. Izgalmas. ;]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#5) enginev3.0 válasza Sub-ZeRo (#4) üzenetére


enginev3.0
félisten

Mert az a cikk csak a 9.3 millió eladás után lett megírva ;]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#6) Sub-ZeRo válasza enginev3.0 (#5) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Ez az elmélet nem is rossz. :C

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#7) Crytek


Crytek
veterán

Multiját nem ismerem ,de single playerben jóval jobb mint a BF-ek!
BF-ben a multi nagyon karaj!

Next PC Upgrade: 2022

(#8) harry3 válasza Gergosz2 (#3) üzenetére


harry3
őstag

Ameddig, ameddig nem kell megmozdítani a kisujjukat sem és ennyit tudnak vele keresni.
Évente összepakolnak új pályákat ugyanabból a modellkészletből.
Szerintem nagyobb erény úgy hirdetni egy játékot, hogy hány díjat kapott, mint hogy a legtöbbet eladott, az semmit nem jelent.

SzlobiG: Erről beszéltem, lehet, hogy megvették, de más kérdés, hogy mennyire elégedettek.

[ Szerkesztve ]

(#9) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Rá is jöttek, hogy kár volt.:D

(#11) Gergosz2 válasza SzlobiG (#9) üzenetére


Gergosz2
veterán

ez a baj hogy vásárlás után tudod meg mit is kapsz valójában :(

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#12) SzlobiG válasza Gergosz2 (#11) üzenetére


SzlobiG
félisten

Én nem bíztam a véletlenre a gameplayekbe látni lehetett, hogy ez csak egy DLC lesz semmi több. :N

(#13) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

akkor most már mindenki tudja hogy a nemzetközi online szaksajtó miért nem merte lepontozni azokkal a hibákkal (4 év alatt semmi fejlődés), amivel más játékot darabokra szednek...

(#14) Gergosz2 válasza SzlobiG (#12) üzenetére


Gergosz2
veterán

modjuk cod:bo val én is befürödtem , kipengettem rá 10k-t megjenés napján és ösz vissz 21 óra játékot tettem bele a multiba. :(

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#15) Prof01 válasza Youri (#1) üzenetére


Prof01
veterán

:D

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#16) fatallerror


fatallerror
addikt

akinek tetszett az mw 1,2 annak ez is fog mert 1 az 1ben ugyan az ;] a story jó minden más nekem csalódás, nem változott semmit... mai szemmel ez már nem nagy eresztés, a neve miatt nagy siker na meg a jókis marketing, 2 év múlva már csak nem merik uezt kiadni, 2013ban már ez bűngáz lenne

szóval nekem 7/10

don't tell me what i can't do!

(#18) k.soma


k.soma
senior tag

Nem lett siker, csak sok birka (is) megvette :D
PC X360 PS3

Azt mondják a munka éltet.. de a pihenésbe sem halt még bele senki.

(#19) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

megdolgoztak a pénzükért, azaz egy részéér :)

[ Szerkesztve ]

(#20) LackoMester


LackoMester
addikt

várható vót... :B

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#21) lacika18


lacika18
csendes tag

Elég szégyen hogy ennyien megvették ezt a hulladékot :(
A cod 4 óta nem tudtak kiadni egy normális új részt. Az egész egy bescriptelt gagyi játék a 12 éves korosztálynak. Mondjuk meg is értem miért nem fejlesztenek egy normális codot. A helyükbe én se fejlesztenék ha van ennyi madár hogy kiad pénzt egy olyan játékra ami az első MW óta semmit nem változott. Mondjuk nem akarok hazudni mert változni változott, egyre szarabb lett:D Olyan már mint a barátok közt, ennek se lesz soha vége. :W

[ Szerkesztve ]

Üdv. Laci

(#23) Black Dragon


Black Dragon
addikt

Szerintem most az egyszer tényleg alkottak is valamit, ha nem vesszük figyelembe a cod 6-ot, akkor elég nagyot, ha figyelembe vesszük, akkor kevésbé nagyot, de szerintem eltalálták a gamet, nekem tetszik.:)

(#26) Sirandrish válasza g@bo (#25) üzenetére


Sirandrish
legenda

Tegnap voltam az MM-ben..a COD4 3990:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#27) Kr/\toS


Kr/\toS
senior tag

Pedig elég tré lett egész. A sztori viszont nem rossz. :))

[ Szerkesztve ]

(#35) GegeWarrior


GegeWarrior
senior tag

Nekem is bejött, a story jó, a multi úgyszintén. Annyi, hogy ez egy csőárkád, akit ez nem zavar annak bátran ajánlom. Ja és látványos (nem a grafika), de a tálalás ismét filmszerű.

[ Szerkesztve ]

REKVIESZKÁT IN PÁCSE!

(#40) Jeanne d'Arc

Ennyire jó game? :)

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#41) lacika18 válasza Sirandrish (#38) üzenetére


lacika18
csendes tag

Azt tegyük hozzá hogy az MW3 agyon lett reklámozva:D Az emberek meg birka módjára veszik mert a név kötelez és az senkit nem zavar hogy évről évre rosszabb az egész.
Nekem a cod 4 óta meghalt ez a széria még a WaW-ot megvettem de az se lett az igazi bár jobban eltudok vele lenni mint az utóbbi codokkal :DDD

Üdv. Laci

(#44) xKacsax


xKacsax
aktív tag

Hát ha már 9.3 milliónál tart akkor azt hiszem lassan én is be kell hogy álljak a sorba. Kíváncsivá tett már hogy mit nyújt az én 10-es skálámon. (Megjegyzés: a Modern Warfare 2 volt nálam 7.9 a Black Ops pedig 4)

Verba volant, scripta manent.

(#49) havasa válasza Sirandrish (#38) üzenetére


havasa
aktív tag

Eladott példányszám és a minőség nem mindig függ össze. ( "tescos gépből" is többet adnak el, még se jobb, mint egy Alienware) Nekem 2 órányi sávszélt és áramszámlát se ér ez az új CoD, vagy minek nevezzem, a Cod 2-be meg tettem 500 órát kb. :U Ha nem CoD lenne a címe, akkor 6 maximum 7 pontot kapna a kritikusuktól és AAA címként hatalmas bukás lenne. Ennyit ér a Brand: 10 millió vevőt.

[ Szerkesztve ]

Commodore 16 Hyper-V cluster

(#50) joey04


joey04
titán

Szerintem is nagyon jó lett. BF3 után kezdtem neki. Mondjuk szerintem az is jó. Ez valamivel jobb, mert nem szívtam annyit driverek meg egyéb VGA-hoz köthető szarakodás miatt.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.