Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#43) floatr válasza Kashim (#41) üzenetére


floatr
veterán

Szvsz ezen a lesajnált műanyagon is elég sokat reszeltek, hogy sérülésbiztos legyen, tizedmilliméterre passzentos, ne recsegjen, mint néhány prémiumnak számító laptop kijelzője, és külsőre se legyen az az előtető-feeling. A ház fedlap alatti peremével is volt nem kevés gondjuk, mint ahogy a színezéssel is, amihez képest egy alu/acél illesztés kiforrott, finommechanikához kötődő gyártástechnológia.
Igen, szubjektív, mert onnantól kezdve, hogy megjelenés megüt egy bizonyos szintet, más szempontok jönnek a képbe. Engem pl épp a fémházak zavarnak: kopós, rideg, mattra csiszolva rossz tapintású, mintha valami kórházi retekbe nyúltam volna bele -- én meg a fém alkatrészek gyártástechnológiájával voltam egy időben szorosabb kapcsolatban őszinte sajnálatomra...

Megjegyzem, nem azért ilyenek a samu telefonjai, mert direkt ki akarnak cseszni a vásárlókkal. Gyártottak azok már mindent, és én hajlandó vagyok nekik elhinni, hogy ez a jelenlegi megoldás a legoptimálisabb kompromisszum minőség-funkcionalitás-praktikum mentén. Nincsen anyagfétisem, mint itt pár embernek. Mellesleg én magam is el vagyok csodálkozva azon, hogy ahol megfordulok mostanában, ott látni azért pár (mű)májer alakot -- korábban iphone volt a belépőszint a tutiba, most szinte kivétel nélkül sgs3/note a sláger. Ezek szerint sokan nem érzik alapvető elvárásnak a fém/üveg/unibody megoldásokat

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.