Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) DrojDtroll


DrojDtroll
addikt

Király ez az rgb led-es fícsör :C

(#2) nbg


nbg
senior tag

Hol van meg az a Broadwell EX... :)

[ Szerkesztve ]

I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?

(#3) copass válasza DrojDtroll (#1) üzenetére


copass
veterán

hehe piros a bill melegszik a proci!:D

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#4) Tomcat


Tomcat
őstag

Mi lett az 5.40-el? 5.30-ról 5.50-re frissít a program.

Tomcat

(#5) DrojDtroll válasza copass (#3) üzenetére


DrojDtroll
addikt

Igen ilyesmire gondoltam. Felválthatná a másodlagos monitort.

(#6) Fiery válasza nbg (#2) üzenetére


Fiery
veterán

Az Intel aktualis prognozisa szerint 2016. februar-marcius, legalabbis az E verzio, sz'al nincs az mar olyan messze.

(#7) Fiery válasza Tomcat (#4) üzenetére


Fiery
veterán

A .10-est es .40-est hagyomanyosan kihagyjuk a verziok sorabol. Azsiaban a 4-es szamot amugy sem szeretik, nekunk pedig rengeteg felhasznalonk lakik ott ;)

[ Szerkesztve ]

(#8) nbg válasza Fiery (#6) üzenetére


nbg
senior tag

Csak EX-ben utazom, abbol pedig csak par honapja rendelhetjuk - kiemelt partnerkent - a vegleges Haswellt. Szoval jo lesz az '17-nek is, az eddigi tempobol itelve... ;)

I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?

(#9) CYBERIA


CYBERIA
őstag

Bristol Ridge-ről volt már hír itt a ph-n?

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#10) Krystal_s válasza Fiery (#7) üzenetére


Krystal_s
addikt

Akkor ők az egész 4.xx-es verzió sorozatot kihagyták? :U
Bocs nem bírtam kihagyni. ;]

(#11) Fiery válasza Krystal_s (#10) üzenetére


Fiery
veterán

Azt feltunobb lett volna nekunk is kihagyni :) De volt pl. olyan japan kamera gyarto, ami kihagyta a 4-es szeriat a kamerabol, es igy az 1-es, 2-es es 3-as utan egybol az 5-os jott. Lehet, hogy Azsiaban az iPhone 4 is sikeresebb lett volna, ha iPhone 5-nek hivjak :)

[ Szerkesztve ]

(#12) Krystal_s válasza Fiery (#11) üzenetére


Krystal_s
addikt

Nagyon durva, de megértelek, mert tényleg igaz.
"the number “four” (四 [sì]) sounds similar to the word for “death” (死 亡 [sĭwáng] )"
Néhányuk nagyon komolyan veszi.
Sokan nem költöznek a 4. szintre. Van, ahol nem adnak ki 4-es számmal rendszámot. Az Alfa pár éve átnevezte kint az egyik modelljét 144-ről, hogy eladható legyen stb...
Nem is tudom mi lenne velem ott, mert én 4-én születtem. :)
De a 49 még rosszabb nekik, mint a 4-es.

(#13) Locutus


Locutus
veterán

Na, pont mire a G910-re ki lehet küldeni színesben az infót, vettem egy farbwerket :)

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#14) Locutus válasza Locutus (#13) üzenetére


Locutus
veterán

Hát nemtom mi lehet, de bármit állítok az AIDA-ban nekem a G910 nem reagál rá.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#15) Fiery válasza Locutus (#14) üzenetére


Fiery
veterán

A legujabb Logitech Gaming Software van telepitve, es a billentyuzetben a legujabb firmware van?

(#16) Locutus válasza Fiery (#15) üzenetére


Locutus
veterán

Nos, akkor itt lesz a gond.

LGS-t egyelőre nem installáltam fel, mert elég sok a rémhír, hogy Z170+W10 kombóban nem igazán remekel... (bár leginkább az AI Suite-tel nem hajlandó együttműködni, nekem meg az sincs fent)

De miért kell az LGS ehhez amúgy? Épp azért csillant fel a szemem az új szolgáltatás kapcsán, hátha nem is lesz szükségem az LGS-re többé :)

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#17) Fiery válasza Locutus (#16) üzenetére


Fiery
veterán

Nalam G400 egerrel van fent Z170+Win10 64-bit paroson az LGS 8.72.98, es semmi gond vele. Persze siman lehet, hogy a komplexebb cuccokkal (mint amilyen a G19, G910 es tarsaik) nem ilyen jo a helyzet.

Az LGS azert kell, mert annak a resze a LED SDK, amit az AIDA64 hasznal a billentyuzettel valo kommunikaciora. A LED SDK pedig velhetoen az LGS driveret hasznalja, tehat jo esellyel kulon a LED SDK-t sem lehetne feltelepiteni es hasznalni. Egyebkent a tamogatott 3 fele termekcsalad (Corsair, Logitech, Razer Chroma) kozul egyedul a Corsairrel kommunikal direktben az AIDA64, de azzal is csak azert, mert nincs API/SDK hozza, tehat kenytelenek vagyunk direktben kezelni a billentyuzetet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.