Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Hát ez a zöld-sárga színpárosítás vmi gyönyörű... :DDD

Bár biztosjó. De akkor is. Vhogy nem passzol, legalább ha a memória fekete lenne.. na mind1, lehet csak én vagyok finnyás :D

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#2) mephi666


mephi666
nagyúr

Abu, megörökölted a mushkin cikkeket? :D pont múlt héten feszegettük, hogy majdnem minden nap jött egy új... ilyen időzítésekkel/feszkón 2000mhz-en voltak már ocz és g-skill kitek :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#3) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

ennyivel már hello kitty rózsaszín+zöld is lehetne a modul...a rák se nézi mi bújik ott a gépben.

Habár aki parádézni akar vele, szíve joga :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#4) durkonorbi


durkonorbi
tag

"A Mushkin a Core i7 rendszereket is sugárzásnak teszi ki."

Hehehe ... még csak az kéne.... egy-két pc fanatikus lehet nem húzná sokáig... :)

[ Szerkesztve ]

(#5) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Nem tudom mi a baj a színével. Legtöbben a nyálukat csorgatnák, ha ilyen ramjuk lenne egy megfelelő konfigban.
Igazából csak akkor látnám egyszer a modulokat, amikor a gépbe betenném őket. Annyit meg kibírok. :D

(#6) rootkiller


rootkiller
őstag

Ilyen ramok kellenek nekem is! :D

Artengo TR 990 Pro

(#7) gyiku


gyiku
nagyúr

szombatra kertuk az ujabb mushkin hirt, de igy is jo lesz :DDD

hüllő

(#8) mephi666 válasza durkonorbi (#4) üzenetére


mephi666
nagyúr

mekkora fatality lenne már, ha pistike lefolyna a székről... és nem a pucér csöcsös pixelcsajoktól, hanem a mushkin ramtól :D vagy kinőne még 2 karja, amivel nagy előnyre tenne szert quake-ben :D (mellékelnek amúgy a ramhoz műbizonylatot, hogy a fajlagos gamma-aktivitása rendesen a megengedett fölött van? :DD )

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#9) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Csinos kitek DFI lapba még el is menne kb.:D

(#10) Dyno


Dyno
veterán

Nem tudom sokak ellenére szerintem ötletesen nézz ki a KIT, el is fogadnám, csak pénzt ne kéne érte fizetnem. :DDD bár az időzítés/órajelnél már láttam jobbat is.

(#11) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Ez a cucc már ddr2-s formában is ökörség volt. De látom a marketing azt tovább vitte. Vagy ebből az alu borzadályból maradt még raktáron, így rákerült erre is. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#12) Neovenator


Neovenator
senior tag

"Ízlésesen csomagolt"...??

"The problem of leadership is inevitably: Who will play God?"

(#13) kecsetif


kecsetif
aktív tag

Azért ezt plexis házba nem nagyon merném betenni... :DDD

(#14) Gyuri27 válasza kecsetif (#13) üzenetére


Gyuri27
félisten

Igazából nem rádió (rádjó) aktiv, nem olvad ám el a plexi tőle. :N

Amd - Radeon - Ryzen

(#15) littlelion21


littlelion21
addikt

Half-Life rajongóknak kötelező...

(#16) Madárpók


Madárpók
aktív tag

A festését sötétben/UV fényben világítósra kellett volna csinálni, úgy még...különlegesebb lett volna :)

[ Szerkesztve ]

(#17) waterman_


waterman_
aktív tag

szerintem jól néz ki ez a radioaktív kinézet.
viszont szerintem csak akkor érné meg, ha ezt a sebességet referencia feszültségen hozná, legalábbis ha majd egyszer ddr3-ra váltok, akkor ref feszültség feletti modulokat biztos nem veszek.

..egy sikátorba talátak rám, egy régi frigóba próbátam viszatérni a főd légkörébe..

(#19) keIdor


keIdor
titán

A segességük egész jó... ki lehet velük húzni, amíg a 2000MHz 7-8-7-20-as kitek ára csökken.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#20) littlelion21 válasza moha bácsi (#18) üzenetére


littlelion21
addikt

:D hát ember az olyan, akinek nincs ilyen...?

(#21) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

"Ízlésesen csomagolt." Jajj.

(#22) Quiksilver


Quiksilver
aktív tag

Mostanában a sugárzás a menő? :DDD amúgy szvsz jól néznek ki de inkább fekete elapon kéne lenniük sárga jeleknek

Az embereket két dolog foglalkoztatja az ősidők óta: 1.Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#23) hackeeeee válasza Mr.Csizmás (#3) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Azért azt lemerem fogadni, hogy plexis házba, nem raknád be a hellokitty-s rózsaszínű ramot :DDD

Véleményem szubjektív...

(#24) Lewzke válasza hackeeeee (#23) üzenetére


Lewzke
őstag

Hát nekem édesmindegy , hogy mit ír rajta . Ha 2 gigán megy alacsony időzítések mellett tőlem lehet Fatality Edísön is , de akkor inkább egy rózsaszinű Hello Kitty vagy mi a fene mert a Fatality nevet csak a DDR2-es cuccokra varrják . :))

(#25) Mr.Csizmás válasza hackeeeee (#23) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

Ha olcsóért adod nekem, akár rózsaszín LED-eset is berakok plexibe :DDD :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#26) kecsetif válasza Gyuri27 (#14) üzenetére


kecsetif
aktív tag

Ha rádióaktív lenne sem olvadna el... :B
Bár én amúgy sem e miatt nem raknám plexis házba, hanem mert nem szeretném, hogy minden reggelem egy kiadós hányással induljon, stb...

(#27) bartucc


bartucc
addikt

Ez nagyon kész, ajándékba adhatnák hozzá a két Stalker részt :C :DDD

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#28) syC


syC
addikt

Nyehehe, jól néz ki :)

(#29) hackeeeee válasza Mr.Csizmás (#25) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Átforrasztom Neked a ledeket a Tracer-en, és eladom :DDD

Véleményem szubjektív...

(#30) v.tom


v.tom
őstag

Elég egyedi lett az a festés. De nem is rossz. Egy dfi lapban nem is mutatnának rosszul.

(#31) Gyuri27 válasza kecsetif (#26) üzenetére


Gyuri27
félisten

Tehát akkor minden bulémiás usernek kötelező darab. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#32) kecsetif válasza Gyuri27 (#31) üzenetére


kecsetif
aktív tag

Hihihi! Először kiadós reggeli, aztán ha nem jön vissza magától, csak oda kell ülni a géphez... ;] Akár alternatív Norbi Updét memó is lehetne...

(#33) Orcanus


Orcanus
csendes tag

Nem tudja valaki ezek csak DDR2 2x2GB és DDR3 3x2GB kiszerelésben jelentek meg? Mert valahol azt olvastam, hogy valami limitált dolog ez csak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.