Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nexwo


nexwo
őstag

Nem is tudtam, hogy volt rá igény. :DDD

Cuccok: https://hu.pcpartpicker.com/list/8Pb6z6

(#2) fatpingvin


fatpingvin
őstag

és ez azért jó/újdonság, mert...?

eddig nem volt x86 android? vagy Anbox?

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#3) Polllen válasza fatpingvin (#2) üzenetére


Polllen
nagyúr

Tényleg? Most komolyan kérdezem, tényleg?

Ezek közül melyik futtatható windows alól egyszerű mezei usernek? :U Még ha a bluestacks-t mondtad volna, de az sem Google hivatalos megoldása.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#4) AnonymusX


AnonymusX
senior tag

Rájöttek, hogy mobiljátékokat is kényelmetlen mobilon játszani vagy mi? :P

(#5) plömplöm válasza fatpingvin (#2) üzenetére


plömplöm
őstag

ez azért újdonság, mert official. persze hogy volt már régóta teljesen jó megoldás akár windowsra is, legalábbis amire nekem kellett, azt hibátlanul tudja, de ez most "gyári".

szerk: a "Három országban néhányan már játszhatnak androidos játékokkal PC-n" megfogalmazás persze így ebben a formában csacsiság, mert a föld összes országában játszhatnak már androidos játékokkal PC-n, de így biztosan több a kattintás.

[ Szerkesztve ]

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#6) nexwo válasza AnonymusX (#4) üzenetére


nexwo
őstag

PC Master Race közösségből idézve: Mikor végzel a WC-n és úgy érzed folytatnád a játékot mert jó :D

Cuccok: https://hu.pcpartpicker.com/list/8Pb6z6

(#7) Polllen válasza AnonymusX (#4) üzenetére


Polllen
nagyúr

Nem hiszem, az új generációknak ezzel semmi gondja. Xcloud-ban is elég sok játéknál megoldották xbox játékokhoz, hogy menjen touchscreen-n.

Inkább nyitnak erre a piacra is, hátha behúznak néhány plusz felhasználót.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#8) siposz


siposz
aktív tag

De most komolyan csak játékok? Más appok nem?

Eddig a bluestacks-t használtam emulátornak, de lehet hogy jobb lenne valami "gyári "megoldás.

(#9) KISDUCK válasza nexwo (#1) üzenetére


KISDUCK
addikt

Pedig volt rá bőven. Én anno a Clash of Clanst nyomtam emuból gépen, mert otthon kényelmesebb volt a pc mint a telefon.

(#10) kilua


kilua
senior tag

Érdekes hogy miért pont ázsiában, ott olyan játékok vannak elől mobilon mint a PUBG, genshin impact vagy a call of duty, de azok mind vannak pcre is.

Nyugaton vannak olyan játékok elől mobilon amik nincsenek pcre ... jó az ázsiai 4. blue archive mondjuk mobil exkluzív, és a mobilos fpsek pc verziója is fizetős.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.