Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) MaraTóni


MaraTóni
tag

Szerintem nem meglepő.
Hamarosan jön az Alder-lake, ami azért jócskán komolyabb/erősebb cucc lesz.

(#2) Gdi


Gdi
senior tag

Kapni is alig lehetett, és már nincs is.

Valamikor tavaly év végén rendeltem meg céges laptopom, már a második csúszáson esik át a teljesítés időpontja a nyertes ajánlattevő cég által... de talán augusztusban meglesz az a nyomi Thinkpad.

''Milliárdnyi meggyilkolt csillag sikolya elhal az éj békéjében, és a kétségbeesésnek csak néhány, törékeny, kőbevésett szó áll ellen.''

(#3) tDr1v3r válasza Gdi (#2) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Jó nektek, nálunk új kolléga gépét 2022-re ígéri a HP. :DDD

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#4) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Nyilvanos akasztas, vagy villamosszek altali halal var rajuk?
Csak ha mar kivegzes ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

...

(#5) Gdi válasza Devid_81 (#4) üzenetére


Gdi
senior tag

Marketing általi.
Meg supportmegvonás miatti végelgyengülés.

''Milliárdnyi meggyilkolt csillag sikolya elhal az éj békéjében, és a kétségbeesésnek csak néhány, törékeny, kőbevésett szó áll ellen.''

(#6) Devid_81 válasza Gdi (#5) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Jah hogy jah, azt hittem durvan lelovik oket mint a veszett rokat :DDD

...

(#7) GeryFlash válasza tDr1v3r (#3) üzenetére


GeryFlash
veterán

Jo lenne ha a Brand gyartok (HP+DELL, tudom a Lenovo az arul) is vegre aulnanank mar office/company gepeket AMD-vel is...

[ Szerkesztve ]

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#8) zooliii


zooliii
tag

Nem maradt ki egy rész a szövegből?
"Ráadásul a Lakefield által célzott piacra nem is forgalmaz még a vállalat" és utána egy lyuk.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.