Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Busterftw


Busterftw
veterán

Ezek engem nem erintenek (G-Sync mukodik), marad a 511.65 meg.
Az kellett a DL2-hoz :D

(#2) bitblueduck válasza Busterftw (#1) üzenetére


bitblueduck
senior tag

hát most én sem igyekszek updatelni a legutóbbit. szoktam rendszeresen frissíteni, de mostanában megingott a bizalmam kicsit a driver minőségében. rtx 3060-nal hónapokig villogott az LG 32gk650f-b monitorom leginkább chrome használata közben. most az megszűnt legutóbbi frissítéssel, más problémám meg nincs.

An open mind is like a fortress with its gates unbarred and unguarded.

(#3) Busterftw válasza bitblueduck (#2) üzenetére


Busterftw
veterán

Ja amugy en ilyen 4-5 havonta frissitek, amikor ranezek a Geforce Experience talca ikonra es eszembe jut van update :D
Ha nincs specifikus hibad van nincs feature ami kell, akkor teljesen felesleges frissiteni.
Most csak a Dying Light 2 game ready miatt frissitettem, de elotte talan november kornyeken frissitettem.
Teljesen felesleges ezen remegni :K

(#4) GreatL


GreatL
őstag

Pont most volt kritikus OpenCL sebezhetőség javítás. A lyukas drivert foltozták meg. NVidiával rohanni kell előre, a hotfixeket is kézzel fel kell telepíteni mert iszonyat sokat dolgoznak a driveren, bár a kezelőfelülete attól még egy *********.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#5) PeL válasza GreatL (#4) üzenetére


PeL
addikt

Kivéve mikor elcsesznek valamit :) Volt már nekem is mostanában hogy rollbackelnem kellett, pedig nekem régebbi, 1660-as kártyám van. Egyik alkalommal frissítés után folyton crashelt a Forza Horizon 4, több driver verzió kijötte után szűnt csak meg. Aztán megtörtént ugyanez egy másik játékkal is egy hotfix driver telepítése után, az is elkezdett folyton CTD-zni, akkor is vissza kellett tennem a régebbit, amivel meg semmi baja nem volt a játéknak. Azóta én sem frissítek minden új drivernél.

Jelenleg a 496.49-es van fent, egyelőre nem is érzem szükségét hogy frissítsek mert nincs gondom semmivel sem, nagyon új címekkel meg amúgy sem játszok. Böngészőben ritkán én is tapasztalok furcsa képvillanásokat, de nem tudom mi okozhatja.

(#6) core i7


core i7
addikt

Ezért a pár javításért én most nem rakom fel. Én is csak Dying Light 2 miatt raktam föl az ezt megelőzőt

(#7) gejala válasza PeL (#5) üzenetére


gejala
őstag

"Böngészőben ritkán én is tapasztalok furcsa képvillanásokat, de nem tudom mi okozhatja."
A böngésző hardveres gyorsítással állandóan van valami gubanc. Nálam rég ki van kapcsolva és soha nem volt bajom ilyesmivel. Mai prociknak úgysem kell GPU segítség.

(#8) PeL válasza gejala (#7) üzenetére


PeL
addikt

Én is ki szoktam kapcsolni.

(#9) core i7


core i7
addikt

Megjött az utód 512.15 Whql :DDD

(#10) core i7


core i7
addikt

Ma jelent meg a 512.95 WHQL

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.