Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) Tomcat


Tomcat
őstag

Az 1000W névleges teljesítmény az gondolom a PMPO teljesítmény.

Tomcat

(#3) Kaeg Lee


Kaeg Lee
csendes tag

A 3.1-es hangrendszer az meg milyen?(nem elírás és csak 2.1-es?)

(#4) Begi válasza Kaeg Lee (#3) üzenetére


Begi
senior tag

Gondolom nem. Végülis logikus. A centerből jön a dumcsi általában.
Igy ha nem akarsz hátra hangfalat rakni, akkor csak a környezeti zajokról mondasz le:).

(#5) Sefter


Sefter
veterán

mennyire jók ezek az egybe épített cuccok :F
régebben sz@rt sem értek, ezért vettem kompnensekből házi mozit...
de lehet elég lenne nekem egy 350-es.. :F

Psn ID: sefter_hun

(#6) Misi 007


Misi 007
Közösségépítő

Ahhoz képest hogy nem is olyan rég még elég sokan 7.1-et akartak...
Minden esetre nem adnám a HT-SF470 ért oda a 835ED-t!

(#7) Probber válasza Tomcat (#2) üzenetére


Probber
őstag

Miért is lenne PMPO? Azt az esetek 99%-ában gagyi cuccokon szokták feltüntetni mint maximális teljesítményt, vevőcsalogatásként. A Sony és egyéb minőségi gyártó ilyesmivel nem szórakozik.

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#8) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Én máig azt mondom, hogy a Sony gyártson TV-t, a házimozi szegmenst meg hagyja másokra... :U

@Probber: Azért egy ilyen 1000w? Na ne mond már...

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#9) Sefter válasza hackeeeee (#8) üzenetére


Sefter
veterán

nekem is ez az utolsó véleményem...nincs tapasztalatom 7 éve sony hifi/házimozi cuccokkal, de nyitott vagyok

Psn ID: sefter_hun

(#10) hackeeeee válasza Sefter (#9) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Én meghallgattam már több Sony cuccot, ilyen komplettet, de egyik sem szólt szépen, valahogy nem volt az igazi, régen volt pár hifi tornyuk, azok jól szóltak. Erősítőt még azt mondom talán tudnak gyártani, de a hangfalak... Valahogy nekem mindig hiányzott valami, valahogy sosem szóltak igazán szépen.

Ugyan ez a bajom a fül/fejhallgatókkal is, valahogy nem.. Lehet túl vájott fülű vagyok, és velem van a baj. :D

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#11) Duree


Duree
veterán

Sosem rajongtam a Sony audio cuccokért mert szarok voltak.Hát a mai világban lehet,hogy egy házimozihoz elég jók,de ez az 1000 watt ez biztos csak marketingfogás

duree54

(#12) ABee válasza Duree (#11) üzenetére


ABee
tag

Miért lenne? Simán leránthat 1000W-t a hálózatról... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#13) Sicilian


Sicilian
addikt

Ezek az egybe cumók mindig gagyik, komoly dolgokat nem lehet várni tőlük.... :N
Persze 20 cm-es hagfal 150 watt, hehehe, ez komolytalan, megnézném, hogy az 1m20 cm-es HECO 150w-os hangfalam szól-e jobban vagy ez !?!

nothing is true everything is permitted..

(#14) Sefter válasza Sicilian (#13) üzenetére


Sefter
veterán

most nekem is Heco van...ezért vagyok bizonytalan egy ilyenre cserében :B

Psn ID: sefter_hun

(#15) Móci


Móci
addikt

Kell a fenének ez a csipogó...

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#16) Ijk


Ijk
nagyúr

Ezek a műanyag kacatok nem jók semmire. Akinek nincs fél misije egy normális házimozira, rendes fa hangsugárzókkal, az inkább vegyen egy rendes sztereó rendszert. Az legalább nem végzi a szemétben 5-10 év múlva.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#17) dízelracer


dízelracer
senior tag

Micsoda teljesítményadatok. Majdnem leestem a székről a röhögéstől mikor megláttam... :))

(#18) Sicilian válasza Sefter (#14) üzenetére


Sicilian
addikt

Ez most komoly, vagy csak hülyéskedsz, nehogy lecseréld 1 ilyenre.. :F :N

nothing is true everything is permitted..

(#19) Vikthor válasza dízelracer (#17) üzenetére


Vikthor
nagyúr

jaja, nekem nincs 20nm-es nappalim és az én rendszeremmel nem adok a hangfalaknak 40W-nál többet...

Üdv,
Vik

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#20) zH.


zH.
senior tag

dobálóznak a wattokkal.. :U

just be

(#21) eclipse006


eclipse006
őstag

Nekem sose tetszettek az ilyen cuccok,meg ez a sok kamu teljesítmény adat, amúgy is, a minőség nem wattban mérendő! :U

[ Szerkesztve ]

https://www.instagram.com/sz.sandor90/?hl=hu

(#22) nismoka


nismoka
addikt

Az 1000W természetesen hülyeség, de a sok laikust csak így lehet megfogni. Amúgy a hírben a fénykép eléggé béna, a fele hiányzik... Nem szeretem az ilyen kompakt rendszereket de valakinek megteszi mert egyszerű és tűrhetően szól. Mindenesetre a Samsung és LG hasonló tipusainál jobban szól a Sony. AV erősítőkben azért van pár jó darabja a sony-nak leginkább a felső ES sorozatban.[link]

(#23) ponti_ak


ponti_ak
addikt

Áltag user-nek jók ezek, bőven. :) 1000 watt valóban leírva is sok(k), és fölösleges.

(#24) Integra


Integra
titán

miért nem inkább 726342537240010000 csillió watt mindjárt?:)
istenem...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#25) dízelracer


dízelracer
senior tag

Szerintem az egész cucc nincs több 100-120wattnál. Nem értem miért kell egy termékre valótlan dolgokat írni. Hülyének nézik az embert teljesen. Azért szívesen leraknám 1pár JBL SF25 mellé. Ha azt túlkiabálja akkor majd fenntartások nélkül elhiszem ezeket az égbekiáltó hazugságokat. 1000w? Na persze... :U

(#26) iBlast


iBlast
aktív tag

Szépek :DD

(#27) FefeeX válasza Probber (#7) üzenetére


FefeeX
veterán

Igen, a minőségibb gyártók RDS-ben adják meg ugyanezt :)

(#28) FefeeX válasza Sicilian (#13) üzenetére


FefeeX
veterán

Nem mindegy, hogy szatelit, vagy minden az egyben... Minden esetre ezeknél lehet sokkal jobbat kapni, csak nem ennyiért... Azért általában az árkategóriájukban nem olyan rosszak ezek. Anyáméknak otthon Pana van, azért tud szólni a kicsike, de a H/K 132+JBL 5.1 szettem nem cserélném ki rá (mondjuk duplába került kb, pedig a Pana sem volt olcsó)

Engem inkább ez a vezetéknélküli dolog érdekelne... Nincs valami laggja a dolognak? Meg az energiát is a levegőből veszi, elemet szív, vagy mindegyiknek van 1-1 220as kábelje, így gyakorlatilag semmi nincs megoldva?

dízelracer: lehet túlkiabálja, csak mondjuk visít meg plömpög, meg leég az egész 60 másodpercen belül... :)

[ Szerkesztve ]

(#29) Tomcat


Tomcat
őstag

Tudjátok hogy az 1000W hangteljesítmény mekkora? kb. a szabadtéri koncerteken adnak annyival a zenekarok, vagy többel. Biztos ismeritek azt az érzést amikor koncerten az első sorokban érzed hogy lifteznek a belső szerveid miközben elnyeled a hanghullámokat.
Állítom hogy ez a cucc talán 100W zenei teljesítményt sem tud torzításmentesen leadni.
Egyébként egyszerű. meg kell nézni mekkora biztosíték van benne. Abból ki lehet következtetni az elméleti legnagyobb elektromos teljesítményt.

Tomcat

(#30) dízelracer válasza FefeeX (#28) üzenetére


dízelracer
senior tag

Teljesen kizárt, hogy túlordítaná ezt: [link] 500w rms / db ;]

(#31) Vidala válasza FefeeX (#27) üzenetére


Vidala
senior tag

Esetleg RMS, bár az is kb. egy marhaság

CoVboy Forever!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.