Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Pug válasza villamos (#49) üzenetére


Pug
veterán

Nekem pl a Hero lehet akár "racionális" választás is. Az alapabb 370-es deszkák 50K környékén mennek. Ez 85K, viszont ez az egyetlen deszka, amihez nem kell a CPU waterblock-omat kukáznom és venni egy másikat cirka 25K környékén :DDD

(#52) b. válasza villamos (#49) üzenetére


b.
félisten

HEDT platformon 65K tól kezdődnek. Mondjuk azok talán jobban felszereltek,de majd talán itt is elmúlik az újdonság varázsa. Nekem Giga tetszik annyiért, jó kis deszka.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#53) ->Raizen<- válasza villamos (#49) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Tesztelni őket melyik a "gyorsabb" manapság időpocsékolás vastagon. :K

(#54) Redneck válasza ->Raizen<- (#53) üzenetére


Redneck
veterán

Alapon lehet, de tuninggal jó lett volna, mert arra többen kíváncsiak. Ilyen lapot nem az vesz aki alapon akarja használni, gyári hűtővel és a legalapabb memóriával. :N

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#55) Byga007


Byga007
aktív tag

Nekem már majdnem kész az új konfigom. Már csak a proci hiányzik amit eddig összelegóztam

MSi x370 Gaming pro carbon alaplap
16 Gb kingston Hyperx 2400 Mhz es ram
gigabyte gtx 1070 8 Gb
proci ryzen r7 1700x ez lesz hamarosan soron

A gépem többi része marad a ház is a táppal mindennel
Ház: Zalman Z11
Táp: Corsair RMi 650 W
SSD: Kinston v300 240 es
HDD: Seagate 500 Gb

[ Szerkesztve ]

Napok óta órák esnek ki az életemből és ezen már a napi másfél üveg vodka sem segít

(#56) Cobra.


Cobra.
őstag

Ezeken a lapokon minek van video kivezetés?

(#57) Pug válasza Cobra. (#56) üzenetére


Pug
veterán

Mert AM4-be majd az APU-k is belemennek.

(#58) Zotya84 válasza Pug (#51) üzenetére


Zotya84
őstag

Ó, én már megterveztem a jelenlegi blokkhoz az AM4-es lefogatót, ismerős pár perc alatt egy köszönömért megcsinálja CAD-ben, aztán egy másik köszönömért lézerrel ki is vágják, gravírozzák, és csiszolják rozsdamentesből, még a menetet is belemetszik a hátlapba, szilikonlapot meg veszek valahol egy ezresért, és méretre vágom - már ha nem vállalok be egy EK monoblokkot rá.

Bár el tudnék viselni egy olyan Gigabyte-os jóféleséget, hogy csinál belőle egy Rev.2-t, amire rárakja az AM3 furatokat, ahogy a Hero-n is van. :D

Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

(#59) jokeph válasza DaveJr (#7) üzenetére


jokeph
nagyúr

Pontosan. :R

Ha megőrizte volna, akkor a Nepton 140-es játékvizemhez nem volna 3 különféle rögzítés Intel alaplapokhoz. :DDD

RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

(#60) kuniS


kuniS
újonc

Áráról tud már valaki valamit? :DD :DD

"CY@"

(#61) Pug válasza Zotya84 (#58) üzenetére


Pug
veterán

Hát nálam sajnos nincsenek ilyen baráti szívességre lehetőségek, szóval marad a Hero :DDD

[ Szerkesztve ]

(#62) Zotya84 válasza Pug (#61) üzenetére


Zotya84
őstag

Hát igen, szerencsés helyzetben vagyok. :)

Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

(#63) nincskanál válasza NomadND1 (#40) üzenetére


nincskanál
tag

Igen, be tudom. Beállt automatikusan 2400-ra, aztán átállítottam manuálisan 2400-ra, úgy megy. Ha tovább viszem 2666-ra, kiakad. 3200-on szintén. Nem értem a dolgot. Valami még biztos kéne hozzá, de nem találok semmi leírást. Van még ott jó néhány beállítási lehetőség, pl. egyéb feszültségek, de nem merek hozzájuk nyúlni, mert nem tudom, melyik micsoda, találgatni meg nem kéne, nehogy kijöjjön a füst a rendszerből, mert mint tudjuk, azzal működik minden.... Még elég kevés időm volt vacakolni vele, majd a google talán segít. Valahogy csak kéne menjen az a 3200MHz, ha már egyszer külön-külön tudják az eszközök...

(#64) Duree válasza subaruwrc (#45) üzenetére


Duree
veterán

2667MHz-en mennek a ramok,sajnos a lap nem tud többet 2800MHz-nél.Persze manuális tuningal ezt a korlátot át lehet hágni, ha lesz időm akkor megcsinálom.

duree54

(#65) Tidus válasza Duree (#64) üzenetére


Tidus
addikt

Amúgy nevetségesek ezek a 2600 körüli gyári értékek, max. 2.8.
A kékeknél ilyen kategóriában 4000 felé jár az óra.

(#66) Duree válasza Tidus (#65) üzenetére


Duree
veterán

Ennek ellenére a Ryzen mégis sokkal jobb.

duree54

(#67) Dr.FantastiK válasza Duree (#66) üzenetére


Dr.FantastiK
őstag

:C :C

Main full time job : >>> The ultra fast money producer !!!

(#68) jeni


jeni
félisten

Az Asus X370 Rog Hero VI lap elégé túlárazott. Egyes helyeken már 61000Ft. Amennyiben a Ryzen prociból max. 4,2 Ghz lehet kihozni belőle mennyire van értelme egy ilyen tuningnak mondott lapnak?
A hátlapi kivezetésnél jó dolog a sok USB csatik megléte,ellenben hiányolok 1 db VGA kimenet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.