Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

Erre most nem tudok mást mondani: Mennnyiiii???? :Y
Ez azért nevetséges egy 2.1-ért, akármilyen frankó is a tudása, hangzása stb...

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#2) Enjoy


Enjoy
addikt

Ahogy megláttam a képet róla, azt mondtam magamban, hogy kell.
Erre az ára ismét csak bumm... ilyenem se lesz :(
Szívesen elfogadnám, köszi a tesztet :R

► més que un club ◄

(#3) <NewL>


<NewL>
addikt

ez valami régebbi modell ,hogy csak olyan dokkadaptert kapott amibe 1-2-3 Genes Nano megy bele? vagy a 4-5 Genes Nanokat és az iPhoneokat csak simán bele kell rakni?

esetleg az Apple Remoteval nem próbáltad a dockot? lehet azért infrás mert kopatibilis a fehér és az alu remotéval.

mint általában az összes prémium kategóriás cucc ez is tetszik. hát igen,ez egy eléggé elérhetlen árcédula nekem. (azért ilyenkor ránézek ebayre mindig hátha van valami olcsó hely vagy használt,nem mintha megvenném csak úgy érdekel:D)

There's an app for that

(#4) Lotusomega


Lotusomega
senior tag

Tényleg jól néz ki, és gondolom bitang jól si szólhat, na de ennyiért, hát ebből már nem is tudom hogy mit lehet venni...
Amúgy elfogadnám :C

Hol lehet meghalgatni hogy hogyan szól? :U

[ Szerkesztve ]

(#5) <NewL> válasza Lotusomega (#4) üzenetére


<NewL>
addikt

nem kell sokat olvasni a tesztből és rájössz,az első szó válasz a kérdésedre:D
"Az iStyle-lal közös..."

There's an app for that

(#6) Bocha válasza Lotusomega (#4) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Az iStyle Andrássy úton lévő üzletében meg tudod hallgatni. :) Lassan költöznek, tájékozódj a honlapjukról, hogy meddig vannak még a régi helyen. Plusz lehet, hogy ez most nincs kint (mert nálam van), de holnap visszaviszem nekik, akkor már szinte biztos, hogy meg fogod tudni nézni.

Game On minden második szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#7) tariattila


tariattila
veterán

én kb 12 éve használom a JMlab opal 9-es hangfalaimat amik már akkor plyglass technológiával készültek a súly/merevség optimalizálás jegyében...
természetesen a focal-tól szerezték be ezeket a hangszórókat ugyanúgy mint a kevlárokat is...
remek darabok...amik az idő múlásával nem elöregednek hanem egyre jobban szólnak!

ilyen minőségi (anyag és hang) terméket igazán jó befektetés megvenni! így visszatekintve is

az árát pedig csak a meghallgatás után kellene mérlegelni... :K

(#8) Lotusomega válasza Bocha (#6) üzenetére


Lotusomega
senior tag

Rendben, köszi, kiváncsi vagyok a hangjára. Lehet hogy tényleg iylen bepisilős a dolog, akkor talán még el is lehet rajta gondolkodni.. :K

[ Szerkesztve ]

(#9) Onderon


Onderon
senior tag

áh, ez az ár pont arányos egy ilyen cucchoz! természetesen a nagytesót szeretném, 260 kiló/db 180ezer dollár/pár. jó lenne mp3-at hallgatni :DDD

(#10) tariattila válasza Onderon (#9) üzenetére


tariattila
veterán

mp3 és metál :U

(#11) Bikerider


Bikerider
aktív tag

Inkább ez :DDD és még olcsóbb is

(#12) tariattila válasza Bikerider (#11) üzenetére


tariattila
veterán

azért ez hangminőségben nem egy súlycsoport (max. hangerőben :DDD )

(#13) Bikerider válasza tariattila (#12) üzenetére


Bikerider
aktív tag

azért ez hangminőségben nem egy súlycsoport (max. hangerőben )

Pont hogy hangerőben ez sokkal-sokkal több, a minőség meg beállítás kérdése főleg, amit ezen megtehetsz minden féle formában(beépített erősítő+hangszínszabályzó)

[ Szerkesztve ]

(#14) henrikk002


henrikk002
csendes tag

(#9) Parasite: Bizony, a Grande Utopia!! :D

(#13) Bikerider: Sajnos nem érted ezt. :)

[ Szerkesztve ]

(#15) KeNTaGoN válasza Bikerider (#11) üzenetére


KeNTaGoN
tag

na ezzel egyet ertek, tuti jobban megeri.
ez csak egy ujabb luxus cucc penzes apple maniasoknak.
elhiszem h baromi jol szol, de 150 ezer egy 2.1es pc hangszoroert? vicc.

www.partyfoto.tk Fülhallgatók és egyéb kütyük javítása, építése itt: ►► http://hirdeteseim.tk/ ◄◄ → http://bit.ly/fulhallgatok_javitasa ← Privát üzit írj, hamarabb észre veszem!

(#16) plus44


plus44
veterán

MEgint nem semmi cucc, nem semmi árral, bár erre már én is azt mondom, tényleg sok, még akkor is, ha prémium + kategóriáról beszélünk.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#17) Bikerider válasza henrikk002 (#14) üzenetére


Bikerider
aktív tag

(#13) Bikerider: Sajnos nem érted ezt.

De nem ám :C

(#18) henrikk002


henrikk002
csendes tag

Az a baj, h ez kezd megint ilyen Skoda Fabia vs. Audi A6 vitává süllyedni (mindkettőnek 4 kereke van, oszt gurul).

(#19) Bikerider válasza henrikk002 (#18) üzenetére


Bikerider
aktív tag

Tényleg van kereke a mélynyomónak :DD de itt nem ez a lényeg :N

(#20) henrikk002


henrikk002
csendes tag

Mik lesznek a reakciók akkor, amikor tesztelik a Dynaudio MC 15 hangfalakat? Már előre röhögök a sírásokon, meg a belinkelt egyáltalán nem ilyen célra kitalált hangfalakon. :D

(#21) DBob


DBob
őstag

"nem "átlagos" minőségű termékeket mutatunk be, hanem olyan prémium kategóriás eszközöket, melyek a legvájtabb fülű felhasználók igényeit is maradéktalanul kielégítik"

lol

(#22) Bikerider válasza henrikk002 (#20) üzenetére


Bikerider
aktív tag

:C Tehát szerinted a hangfalakat, arra találták ki hogy telefonról és Ipod-ről nyomjuk? Ezek nem lesznek minőségi hangok :DD

pl.. a hangkártya sem mindegy milyen, nehogy a telefon vagy az Ipod belseje és a felhasznált anyagok, a csatlakozók stb.

[ Szerkesztve ]

(#23) henrikk002 válasza Bikerider (#22) üzenetére


henrikk002
csendes tag

Látom jól elolvastad. Ebben (Focal) BENNE VAN a hangkártya, high end termékekben használt Burr-Brown D/A átalakító csinál a digitális jelekből hallható zenét. Teljesen más kategória, mint a házibulis Reloop cucc. Utóbbin szívesen meghallgatnék egy Beethovent, vagy Ravelt, asszem belerokkanna (XS-en már hallottam, hihetetlen színpadképe van). Alap, h nem telefonra kell kötni, ez egy LEHETŐSÉG.

[ Szerkesztve ]

(#24) Ijk


Ijk
nagyúr

Azért vannak túlzások a cikkben. Pl. ezeket kifejezetten nem házibulikhoz tervezték, sőt nem is nagyobb terek kitöltéséhez, hanem egy kisebb szobába, főleg az asztalnál ülve hallgatni zenét.
Arra kíváncsi lennék, vajon milyen DAC dolgozik benne, legalább meg lehet vele spórolni egy jobb hangkártyának a vételét (az árában úgyis benne van), és praktikusnak tartom, hogy bármikor, bármilyen gépre ráköthető, a hangminőség konstans lesz.
Viszont iphone-hoz megvenni egy ilyet már sznobság.
Egyszer meghallgatnék egy ilyet a szobámban, de nemhiszem, hogy lecserélném rá a sztereó rendszeremet.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#25) henrikk002 válasza Ijk (#24) üzenetére


henrikk002
csendes tag

Persze, ez abszolút számítógéphez van kitalálva. :)
DAC-ról csak annyit tudok, h Burr-Brown, közelebbit sehol sem írnak.

(#26) Bikerider válasza henrikk002 (#23) üzenetére


Bikerider
aktív tag

Igen benne van,amit csak az usb-s csatlakozással tudsz kihasználni.

Tehát a többi dokkolós és jack-es megoldás tök felesleges és csak az árát növeli.

És amúgy meg is hallgathanál tényleg egy Reloop "cucc"-ot is jól beállítva, pl nem ezt amit ide betettem az árösszehasonlítás miatt, hanem egy olyat, amit tényleg csúcsminőségre terveztek.

(#27) henrikk002 válasza Bikerider (#26) üzenetére


henrikk002
csendes tag

Hallottam már ilyen kategóriájú Reloopot. Arra valóban jó, amire kitalálták, de ez nem hifi kategória. Ha megnézel egy komolyabb audioláncot, akkor ott is a hangfal lesz a legdrágább komponens. Valószínűleg nem azért, mert harmadannyiból is ki lehetne hozni, "csak jól kéne beállítani". :) Fontos dolog a beállítás, de sztem kicsit túlmisztifikálod a jelentőségét. Nem az emberek lehúzása céljából kerülnek ezek ennyibe (ahogy a HD800-as Sennheiser fejhallgató sem ezért 280.000), hanem mert nagyon sok kísérletezés és mérnöki munka van bennük, no meg persze minőségi, felső kategóriás alkatrészek. Hidd el, ha azok a Reloopok annyira transzparens hangzásúak lennének, hogy a hallgatásuk közben szinte látnád magad előtt a színpadot és a zenekart, akkor bizony minden hifistának azzal végződne a rendszere.

[ Szerkesztve ]

(#28) Khaal


Khaal
őstag

Egyszer szívesen meghallgatnék egy ilyen cuccot élőben, mert ennyi pénzből azért már elég komoly hangkártya-erősítő-hangfalpár kombinációt össze lehet rakni (pl.: emu 0202 + NAD 315 + Kef C7), sejtem ennek a cuccnak az árában is benne van az "apple-adó".

[ Szerkesztve ]

(#29) henrikk002 válasza Khaal (#28) üzenetére


henrikk002
csendes tag

Nem hinném, h sok apple-adó van benne, miután nem az Apple gyártja. :)
Bár már korábban utaltunk rá, de megmutatom a legnagyobb hangfalukat:
http://www.hemagazine.com/files/FocalGrand.jpg
a jelenlegi árfolyamon 38,7 millió forint. Pedig ebben sincs sok Apple-adó (viszont valszeg annyira szépen szól, h elbőgném magam a hangjától).

Annyit még hozzátennék, h az XS egy rendkívül kompakt rendszer és bizony ennek is van ára.

[ Szerkesztve ]

(#30) Khaal válasza henrikk002 (#29) üzenetére


Khaal
őstag

Ismerem a Focalt, de azért erősen kételkedem, hogy ekkora méretbe olyan hangzást tudtak belerakni ami igazolná az árat. Szívesen meghallgatnám azért élőben, hátha nincs igazam.

Apple-adón azt értem, hogy nagy általánosságban elég szépen megugrik egy cucc ára, ha ipod dokkoló kerül rá.

(#31) total90


total90
veterán

Mondjuk szerintem ez hülyeség. Otthonra a PC-hez vehetsz ennyiért jobb hangcuccot... telefonhoz meg... ki hordozgatná?

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#32) tariattila válasza Bikerider (#13) üzenetére


tariattila
veterán

ugyanezt állítom én is... hogy maximum hangerőben jobb az amit linkeltél de nem minőségben...

a beállítás kérdést pedig hagynám...
( szerintem közhely...: szarból várat...)

(#33) hemaka


hemaka
nagyúr

nagyon drága ennyiért, no design mélyládával meg infrás távirányítóval...

(#34) Ijk válasza total90 (#31) üzenetére


Ijk
nagyúr

Pontosítsunk. Kifejezetten PC-hez nem kapsz ennél jobb hangcuccot. Az más kérdés, hogy ennyiért már nem PC-hez vesz az ember hangsugárzókat, hanem amivel a szobáját szépen le tudja fedni. Egy pompás kis sztereó rendszer kijön az árából, ami hasonló igényességgel fog szólni és értékállóbb is. Nálam az ilyen 2.1-es rendszerekhez a felső határ úgy 60k lenne. Persze most beszélek amikor nem hallottam még ezt a Focal-t.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#35) schawo


schawo
titán

HAHA, az ugyanilyen árú bridgelt biampos szimmetrikus hajtású stúdiómonitor párom háromszor körberöhögi ezt a vackot. De az is biztos, hogy még a 70ezres monitorpárom is megeszi ezt reggelire. :U

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#36) DBob válasza schawo (#35) üzenetére


DBob
őstag

Dehát azok hogyan mutatnak a MAKKOD mellett? :DDD

(#37) tariattila válasza schawo (#35) üzenetére


tariattila
veterán

valóban ez pc-re szabott és dizájnolt cucc...

abban a kategóriában amiről Te beszélsz lehet, hogy a focal eszi meg a te motyóidat... :U

(#38) schawo válasza tariattila (#37) üzenetére


schawo
titán

Ki van csukva, ugyanis nincsen 150ezer körüli Focal, 250ezertől indul. Egy 250ezres monitor legyen is jobb 100ezer forinttal mint egy 150ezres. De azt meg lenyomja az 1millás gelenec. Ilyen a világ.

Csak a sorba sehogy nem illik bele a Focal cikk témáját adó kommersz kirándulása 150ezerért... :U

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#39) henrikk002 válasza schawo (#38) üzenetére


henrikk002
csendes tag

Hallottad már szólni?

(#40) schawo válasza henrikk002 (#39) üzenetére


schawo
titán

A newtoni fizika a Föld bármely pontján érvényes (persze azon túl is).

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#41) orbano válasza henrikk002 (#39) üzenetére


orbano
félisten

azért aki hallott már pár komoly/komolytalan hifit, az tudja jól. szóhat meglepően jól egy kis picike valami, de azért fene nagy csodák nincsenek. Bocha pedig nyilvánvaóan túloz, ha eddog 320k-s mp3-ban hallgatta a zenéket, akkor túl kifinomult hallása nem lehet, nyilván hasra fog esni ettől. És ez nem ezt a szettet minősíti, mert bizos szépen szól a maga kategóriájában, de hogy ezért a pénzért kapni jobbat is, az hót sicher.

A vér nem válik VAZZE!™

(#42) Ijk válasza orbano (#41) üzenetére


Ijk
nagyúr

Én nem igazán hallom a különbséget a flac és a 320-as mp3 között. Pedig nem vagyok sem botfülű, és a rendszerem sem gagyi kategória.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#43) orbano válasza Ijk (#42) üzenetére


orbano
félisten

szerintem ezt a vitát ne kezdjük el.

A vér nem válik VAZZE!™

(#44) henrikk002 válasza orbano (#41) üzenetére


henrikk002
csendes tag

Persze, h kapni jobbat, de nem ebben a méretben. :)

Azt is látni kell, h ez egy számítógéphez tervezett valami és abból az egyik legjobb (legalábbis nekem a Bose féle multimédia rendszernél sokkal jobban bejött, a Dynaudio-ét pedig még nem hallottam).

És ez még nem is a legdrágább, majd ha esetleg tesztelik a Dynaudio-t, akkor lesznek csodálkozások. :D

[ Szerkesztve ]

(#45) orbano válasza henrikk002 (#44) üzenetére


orbano
félisten

én azt hittem egy hangfalnál a hangja számít, nem az, hogy számítógéphez tervezték, vagy hogy mennyire kicsi (azért ennek a helyén elfér szerintem jobb cucc is). de nem is vitattam, hogy nincs ennek megfelelő célközönsége, de az biztos, hogy ha valaki ennyi pénzt akar hifire költeni, talál jobbat is. ez vakon már abból is következik, hogy apple kiegészítő :D

A vér nem válik VAZZE!™

(#46) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

:Y Durva egy ára van!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.