Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) joghurt


joghurt
addikt

Lábad beleakad az asztal lábáról kilógó szíjba, és máris 2D-s lesz a berendezés.

A tej élet, erő, egészség.

(#2) ZCoyote


ZCoyote
őstag

Nna, ez egy igazi úriember lehet :U

Romani ite domum.

(#3) joi29 válasza joghurt (#1) üzenetére


joi29
őstag

:DDD

(#4) hemaka


hemaka
nagyúr

Troll ON
Miért, a Canon mire másra való?
Troll OFF

Gondolom valami zárhibás példány, vagy tényleg ennyire televan. Bár ha tele is hamuzta, az még egy kis tisztítással simán működik tovább...

(#5) Mr.Csizmás válasza hemaka (#4) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:D :K

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#6) EkSYS


EkSYS
senior tag

ökörpörkölt emberek vannak, komolyan. Biztos kristálypohár nem volt kéznél

Eki - az eredeti

(#7) mghltm


mghltm
addikt

van mit a tejbe apritani! akarom mondani, van mit a canon-ba elnyomni! :DDD

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#8) Ribi


Ribi
nagyúr

Legújabb marketing fogás

(#9) canniball válasza hemaka (#4) üzenetére


canniball
nagyúr

Vagy csak "józsefvárosi Canon"...

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#10) kerelo


kerelo
senior tag

nem rossz ötlet.UP :C

Lássanak hát csodát,kicsik és nagyok,a becsületes ember én magam vagyok "bendeguz"

(#11) alienpapa


alienpapa
senior tag

há' nooomális? :)

''Science has failed our mother Earth.'' - S.O.A.D.

(#12) Tonyius777


Tonyius777
tag

Ez egy akkora nagy baromság és felháborító is egyben biztos hibás gép volt.
Meg ha ennyi pénze van akkor mi az a gagyi ülőgarnitúra :W
Sőt az összes tárgy valami csöves emberre utal.
De amúgy van kamu gép is itt termoszt is árulnak a PH-n ami 70-200mm ra hasonlít.

[ Szerkesztve ]

Üdv:Tony

(#13) SpongyaBob


SpongyaBob
veterán

Az ilyenre csak az tudom mondani: Beteg. Biztosan teljesen véletlen, hogy ki lett már találva erre valami: ez a hamus.

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#14) nbg


nbg
senior tag

hat, remelem egyszer nekem is lesz fel misis hamusom... ;]

I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?

(#15) moli.hu


moli.hu
őstag

objektiv alaku kavesbogrek is rendelhetoek kinabol

(#16) helkis


helkis
addikt

hát ez gáz.. meg az is, hogy ez a "hír" megjelenik a ph-n címlapján.. :O

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#17) Puma K


Puma K
veterán

Az ilyen hírek/posztok szerintem nem valók számítástechnikai oldalra, így nem is értem mit keres itt. Demotiváló.com-ra pl mehetne vagy egyéb hasonló színvonalú oldalra.

Aki a Canon-t fikázza az szerintem még életében nem használta huzamosabb ideig, és csak azért fujjol rá, mert vagy nincs kerete megvenni vagy mert azt hiszi, hogy sznob cucc.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#18) TeeBee73


TeeBee73
addikt

Indítani kéne egy "humor" rovatot. Lenne hozzávaló... :D

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#19) Peethy válasza helkis (#16) üzenetére


Peethy
őstag

Az átlagemberek az ilyen hír után halnak meg szívrohamban... nem kell nekünk még ez is a mindennapi sterssz mellé :W :W :(

(#20) vince válasza Peethy (#19) üzenetére


vince
őstag

mindennapi sterssz :D

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#21) Peethy válasza vince (#20) üzenetére


Peethy
őstag

Látod, pont erről beszélek :DDD

(#22) stevve


stevve
nagyúr

Barbárság. :O

(#23) gekkoXT


gekkoXT
senior tag

Ez most fáj...nagyon fáj!

(#24) czanga


czanga
őstag

Hogy az a hetvenlábú, büdöstalpú, marsi pillangó zuhanna rá arra aki ezt művelte!

(#26) joghurt


joghurt
addikt

Höhö, de sokan kapják fel a vizet egy ilyen apróságon. Pedig occóé sok ilyesmit lehet kapni.

Hamutartó/persely/ceruzatartó
Bögre
stb.

A tej élet, erő, egészség.

(#27) Tomcat


Tomcat
őstag

Alaposan átnéztem a képeket de nem látom sehol a "Made in China" feliratokat az alkotásokon. Ettől függetlenül simán lehetnek párszáz dolláros kínai hamisítványok a képen látható Canon fényképezőgépeknek tűnő tárgyak.
Ha abból indulok ki hogy a kínaiak milyen profi autó, óra, fegyver, ruha stb. másolatokat tudnak ma már készíteni akkor az akár FullFrame gépeket is miért ne tudnának megtévesztően lemásolni? :)

Ebben az esetben a képek részemről a szándékos polgárpukkasztás kategóriájába esnek és viccként kezelendők.

Vagy elképzelhetőnek tartja bárki azt hogy valakinél összesen ennyi darab Canon DSLR gép adta meg az évek alatt gari időn kívül? :)

Tomcat

(#28) Peethy válasza Tomcat (#27) üzenetére


Peethy
őstag

Mindenképpen szándékos polgárpukkasztás és gerillamarketing. Mint anno az iphone fogása, hogy a 4-es kamerája nagyobb felbontású, mint az emberi szem. Ingyenreklám, hetekig jöttek a nyilatkozatok a szemészorvosoktól, hogy ez miért nem így van, és mindenki tudta, hogy jönni fog az iPhone4 :)

(#29) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

tisztára, mintha egy ájfon szétverős hír topicját olvasnám :))

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#30) geezer válasza Peethy (#28) üzenetére


geezer
aktív tag

Ingyenreklám, fillérekből megoldva.

Pár hamisítvány "fényképezőgép" egy lakótelepi berendezésű lakásban (az ugye nem zavar senkit, hogy valaki ilyen "kőgazdag", de azért gagyi padlószőnyege és lestrapált bútora van...), és máris mindenki szörnyülködik.

A PH! meg leadja, címlapon.

Hát, tapsot ennek is, meg annak is. :U

(#31) Tomy Yayo


Tomy Yayo
senior tag

Nagy valószínűséggel reklámfogás, a környező tárgyak nem éppen kőgazdagságot sugallnak. Ha viszont nem kamu, akkor remélem egy éven belül felfordul a sok dohánytól a rohadt nagyképű... na nem folytatom tovább :W :W :W

[ Szerkesztve ]

Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

(#32) Tomcat válasza geezer (#30) üzenetére


Tomcat
őstag

Na ezt nem akartam én először beírni, bár már felvetődött bennem is. Van több millió Ft értékű profi fényképezőgépekre pénze az illetőnek, de ha alaposabban megnézzük a képeket akkor rögtön beugrik hogy itt valami nem stimmel, és ez a valami a bútorok hmm,...jellege, minősége ami nincs összhangban a tárgy elméleti "értékével". :U

Tomcat

(#33) MLaca


MLaca
őstag

el vagyok képedve, hogy mennyire fafejűek és maradiak, merev vén ****ök egyesek. mindenképpen csakis ramokról, netbookokról és halálosan komoly dolgokról szabad csak hírezni? és ha az egész hír egy kacsa, nem mindegy? szórakoztató, vagy nem? tegye fel a kezét, aki a hír olvasása után azt gondolta, hogy elpazarolt az életéből annyi időt, amennyi szükséges volt az olvasáshoz.. :U

http://mlzphoto.hu/

(#34) beefjeez


beefjeez
senior tag

:C

(#35) Daywalker válasza geezer (#30) üzenetére


Daywalker
addikt

Minden hír lejön a címlapon, max nincs felülre kiemelve ;) A sok alaplap-cpu-vga és egyéb mellett egy héten egyszer elfér valami viccesebb téma is, ami akár lehet komoly is.

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#36) TayRol


TayRol
veterán

hat ez...ez... nemnormalis.:D

(#37) stevve válasza MLaca (#33) üzenetére


stevve
nagyúr

szerintem inkább feldobja kicsit a napot egy-egy ilyen. :)

(#38) sp@rtan


sp@rtan
senior tag

facepalm.

(#39) luw2win


luw2win
őstag

Meg ha hamisitvany akkor sem erte meg :D

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#40) Tomcat válasza MLaca (#33) üzenetére


Tomcat
őstag

Nekem elsőre lejött hogy vicc.

Bár azóta tovább gondolkodtam rajta. Mi van ha az illető a Canon RMA részlegnél dolgozik és ezek tényleg tönkrement javíthatatlan valódi gépek lennének.
Láttam olyan tartóssági tesztvideókat is ahol leejeték, leöntötték, pillanatra vízbe merítették, gázlánggal!!! hólyagosra olvasztották a vázat és az obikat és még ezek után is működtek a gépek még törött obikkal és törött LCD-kkel is.

Tomcat

(#41) geezer válasza Daywalker (#35) üzenetére


geezer
aktív tag

Ez így rendben van, lehet vicces dolgokat is leadni, de...
Van ez a tendencia, amikor az ilyen Index-Subba-Demotiváló stb szörnyűségek lehozzák hogy "Azir-Ali-Ahman szultánherceg megvette és felgyújtotta a 13436. luxusautóját, pusztán azért mert a rabszolga elrontotta a reggeli kávéját", és ebből az átlag csóró magyarnak, akinek nemhogy 1 olyan autója sem volt és nem is lesz soha, de még rosszabb is csak elvétve, bődületes módon felhergeli magát, és akkor jönnek az ilyen "meg kéne ölni a rohadékot" hozzászólások.
Amiket részben meg tudok érteni, részben nem tudok velük azonosulni, mert lesz*rom, ki mit csinál a pénzével. :P
Ezzel csak arra akartam célozni, hogy ez inkább polgárpukkasztó és bicskanyitogató dolog, mintsem jópofa. De, mindezek ellenére, a PH!-nak szíve joga eldönteni, mit hoz le cikknek, majd a közönség reagál valahogy.

(#42) Cancer


Cancer
senior tag

Polgárpukkasztás...

Ha csak 5D formájú hamutartó, akkor jópofa lehet, csak úgy, mintha javíthatatlan darab. De csak azért, hogy megmutassa valaki a világnak, hogy ennyi pénze van, azt szánalmasnak tartanám...

Az ügyvédem nélkül nem írok alá semmit...

(#43) Kassadin


Kassadin
addikt

Ha igaziak, akkor dobja fel a pacskert. Ha meg nem, akkor meg kit érdekel... :U

(#44) Eddie141


Eddie141
senior tag

Nem vagyok fényképész, és nem is igazán tudom a pontos értékeket a jelen esetekben, így csak találgatni tudok. De azért menjenek már a francba.. Ez szánalmas. A múltkor egy Lamborghini-t vertek szét. Nem elég neki a világuralom? Még más szellemi termékét is pusztítani kell? Az nem jut eszükbe, hogy nem lesz egyszer majd mit másolni...

(#45) XIII Ramses


XIII Ramses
aktív tag

Valakiknek nagyon jól megy, sajnos én sem tartozom közéjük.

(#46) Napfénysüti válasza helkis (#16) üzenetére

Egyetértek. :(((

Més que un club!

(#47) Tybee000


Tybee000
aktív tag

Én majd almás asztalt szeretnék :D xD

(#48) vbbb


vbbb
őstag

A Canon gyárból hazahordta a selejtet...nagy cucc... :)

(#49) joghurt válasza vbbb (#48) üzenetére


joghurt
addikt

De akkor mit adtak el? ;]

A tej élet, erő, egészség.

(#50) Mr.Csizmás válasza joghurt (#49) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:DDD szebben nem is lehetne mondani

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.