Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) KaitouP


KaitouP
veterán

A betyárját, igencsak kellemes látvány! :Y Pláne az RGB világításos termékek tengerében.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#2) Molyzsa válasza KaitouP (#1) üzenetére


Molyzsa
aktív tag

Ebbe legalább könnyebb lesz cserélni a ventit, már ha a kártya egyáltalán megéli a venti élettartamát :)

..o.O..

(#3) Synthwave válasza KaitouP (#1) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Guszta és brutál. :D

------------------------------------------------------------------

(#2) Molyzsa:

"már ha a kártya egyáltalán megéli a venti élettartamát"

I don't think so. :))

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#4) flexxx2


flexxx2
őstag

Nekem is tetszik ez a szín, van aki meg rondának tartja, különbözünk.

(#5) GoodSpeed válasza flexxx2 (#4) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Szerinted is ronda.. CPU-n más valahogy...

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#6) GAI válasza flexxx2 (#4) üzenetére


GAI
senior tag
LOGOUT blog

Ha az egész burkolat vajszínű lenne, akkor jól nézne ki, de így a fekete ventilátorkerettel úgy néz ki, mint valami utólagos házibarkács

(#7) Televan74


Televan74
nagyúr

Nekem tetszik. Egy valami nem tetszik, ami az ára lesz majd! :DDD

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#8) KaitouP válasza GAI (#6) üzenetére


KaitouP
veterán

Sötétbarna az a ventilátorkeret, nem?

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#9) #55525888


#55525888
törölt tag

Deshroud, aztán kell nyomtatni egy keretet, meg rá két NF-A12x25.

(#10) podtibi


podtibi
senior tag

Príma. Csak az ára nem lesz nyuszifül.

Ezt inkább rád bízom.

(#11) Synthwave válasza GAI (#6) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ez sötétbarna.

Eléggé gyárinak néz ki a barkács volta ellenére. :D

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#12) b. válasza Synthwave (#11) üzenetére


b.
félisten

Plusz szerintem nem lesz rossz a hűtése :DDD

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#13) Hobbbyt válasza Molyzsa (#2) üzenetére


Hobbbyt
őstag

A ventik alatt kell majd kártyát cserélned..

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

(#14) #16939776 válasza Hobbbyt (#13) üzenetére


#16939776
törölt tag

Meg néha átfordítani a PCB-t, hogy annak mindkét oldala teljesen átsüljön:

;]

[ Szerkesztve ]

(#15) cadgers


cadgers
aktív tag

Nekem tetszik, most vettem D15-öt a procihoz, ennél jobb léghűtő elvileg nem is létezik (tesztek alapján), simán ráhajtanék erre a Noctuás VGA-ra, ha amúgy VGA-t vennék :D (ilyen árak mellett viszont nem vagyok hajlandó)

(#16) zebra_hun


zebra_hun
addikt

Legjobb léghűtő, minden tekintetben. Pont ugyanolyan undorító, ocsmány a színe, mint az összes. D15 Chromax-om volt, soha olyan jó cpu hűtőm nem volt légkavarósba. Feketébe tetszetős. RGB nem hiányzik, de ez a szín egy borzalom...

(#17) Cyberboy42


Cyberboy42
senior tag

Jé bakker! de hisz én már ezt 2 éve megcsináltam!
És pont egy Asussal, csak egy AMD Vega kapta meg xD
:C

...A teknős ezután pszichoanalitikusként kezeli az identitászavaros krokodilt...

(#18) KaitouP válasza Cyberboy42 (#17) üzenetére


KaitouP
veterán

Ellopták az ötletedet boy, szerintem perelj. :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#19) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Szegényke, iszonyatosan ronda.

(#20) Hobbbyt


Hobbbyt
őstag

Ezek után, szerintem nem kell sokat várnunk és lesz Blacknoise-es (Noiseblocker) hűtés is, azzal pedig élből megnyerik a szépségversenyt, mert a fekete-fehér sokkal modernebb és divatosabb mint ez a...a.. kaka-barna. :U

[ Szerkesztve ]

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

(#21) #72042496


#72042496
törölt tag

A színvilága nem tetszik, de az biztos, hogy pár éve még lecsaptam volna egy hasonló hűtős VGA-ra. Biztos vagyok benne, hogy az RTX 3070-et is halkabban és hatékonyabban hűti ez két ventivel, mint a GTX 1060-at az ASUS-féle három ventis Strix hűtő.

(#22) wolfman válasza #72042496 (#21) üzenetére


wolfman
veterán

Nekem ha lehet csak Strix kártyáim vannak, soha nem volt bajom a hűtésükkel. Egy ideje a 0dB funkció is megvan bennük, csak akkor mennek ha játszom. Persze újrapasztázva Arctic MX4-el mindegyik, utána mérhetően is hüsibbek lettek.

Nyilván jó ventik ezek, de kifejezetten hányás ahogy ez a kompozíció kinéz. Legalább valami matricát kaphatott volna a venti közepe.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#23) Tengri


Tengri
senior tag

Aki használja és nem nézegeti annak mindegy, hogy milyen színű. Én a Fractal Meshify 2 DTG házamban is az összes ventit lecseréltem Noctuára és a processzort is egy D15 hűti.
Egy Noctua hűtésű VGA-t is hamarabb vennék meg, mint egy "sima" gyárit.

[ Szerkesztve ]

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

(#24) icon


icon
senior tag

Lehet leszóltok érte, de alapvetően arról vannak tapasztalataink, hogy tartósan 40-50-nagyon max 60-fokon mennyire időtálló a Noctua (eléggé). De tudunk arról bármit is, hogy masszívan 80+ fokon használt bordázaton is ugyanígy bírja a kiképzést?

Mindenesetre a konstrukció nagyon tetszik, remélem követendő példát hozott ez a kooprodukció.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=icon

(#25) Synthwave válasza Hobbbyt (#20) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Már ha valakinek a divat számít. :U


Komolyan nem értem, hogy mi a baj az industrial bézs/barnával.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#26) Televan74 válasza Synthwave (#25) üzenetére


Televan74
nagyúr

Komolyan nem értem, hogy mi a baj az industrial bézs/barnával. - nem vagy egyedül.

Én már múltkor leírtam, hogy nem bánnám ha lenne valami univerzális hűtő projekt az egészből.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#27) SpaceJam válasza icon (#24) üzenetére


SpaceJam
aktív tag

alapvetően arról vannak tapasztalataink, hogy tartósan 40-50-nagyon max 60-fokon mennyire időtálló a Noctua (eléggé)

Eléggé, már amennyiben nem zavarja az embert a kurva búgása, ami 1 év alatt előjön. Túlárazott fos volt mindig is. A Noiseblocker ugyanazt a minőséget tudja fele annyiért, hasonló áron pedig az NB-eLoop szériája halkabb hosszabb távon is, ráadásul jobb légmozgatás mellett.

Magoold: Valóban jó lenne, ha kihúznák végre a seggükből a fejüket a VGA gyártók, és elfelejtenék ezeket a vékony ventis, fröccsöntött hulladékokat.

[ Szerkesztve ]

neszetools.hu ● pc360.hu

(#28) Reggie0 válasza icon (#24) üzenetére


Reggie0
félisten

Ha a GPU magja 80-90 fokos, akkor hogyan lesz a hutoborda masszivan 80 fokos?

(#29) Synthwave válasza SpaceJam (#27) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

"már amennyiben nem zavarja az embert a kurva búgása, ami 1 év alatt előjön."

Akkor a 2 éve meglévő Noctuáim valamit nagyon tudnak. Pontosan ugyanolyan hangjuk van, mint az első nap, pedig majdhogynem végig 24/7 mentek és még porból is annyit kaptak, hogy sírni tudtam volna, mikor a napokban takarítottam őket.

-------------------------------------------------------------------------------

#28 Reggie0: Sehogy. Tuningosok örök idők óta használnak Noctuákat mindenféle bordákon. Tudom, költői kérdés volt.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#30) Tengri válasza SpaceJam (#27) üzenetére


Tengri
senior tag

Én nem ezt látom (tapasztalom).
Több éve "búgás" nélkül teszik a dolgukat, mivel nekem a házban 140-es ventik vannak és árban egyáltalán nincs túlárazva a Noiseblocker-hez képest, sőt lehet találni kereskedést ahol olcsóbb nála.

Noctua
Noiseblocker

[ Szerkesztve ]

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

(#31) b. válasza SpaceJam (#27) üzenetére


b.
félisten

nekem az A14 - ventik nem is prémiumok a gyártó porfóliójában,de már 2 éve mennek hibátlanul és halkan, ráadásul fix magas fordulaton, nem is szabályozva a házban.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#32) Hobbbyt válasza Synthwave (#25) üzenetére


Hobbbyt
őstag

Nekem a színnel abszolút semmi bajom, sőt!
(ezt bizonyítandó, alább egy friss (bórús,esős) részletkép a nappalimból)

Személy szerint évente 1x látom a gépemet belülről, akkor portalanítok, víztartályt töltök fel és körbe nézem a fittingeket mint egy becsületes vízvezetékszerelő. Utána megy szépen vissza a tömör oldallap then see you next year. A termékfotókon nem néz ki jól, hiába vagyok nagy kedvelője magának a színnek.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

(#33) Synthwave válasza Hobbbyt (#32) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Szerintem nagyon guszta képeken és élőben is.

Jó kis nappali. A fehér kicsit hidegíti, de nem rossz, főleg a csíkok.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#34) Reggie0 válasza Hobbbyt (#32) üzenetére


Reggie0
félisten

Foleg a svedeklnel/norvegoknal menok ezek a pasztel szinek, mert nincs ott sok napsutes :)

(#35) siposz válasza Hobbbyt (#32) üzenetére


siposz
aktív tag

Ha leteszel a szobába egy noctua hűtőt, soha többé nem találod meg.

(#36) tibaimp válasza Cyberboy42 (#17) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Ez de komoly, gratula :C

Hobbbyt: azt a Technic - Mercedes-Benz Arocs-t mindig szerettem volna beszerezni, de mára nagyon drága lett... :((( így ez kimaradt a gyűjteményből. Gratula hozzá, meg a nappalihoz is. :C

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#37) túróslaptop1


túróslaptop1
csendes tag

Tök jó ez a kooperáció, de jobban örülne mindenki ha inkább a jelenlegi vga készletekről "gondoskodnának" a gyártók... Ebből is mennyi kerül majd ki a piacra? 1-2 ezer db? Vagy sokat mondtam? :))

(#38) sokomst


sokomst
tag

Nem mutat rosszul, a színe pedig ízlés kérdése. Az ezer éves barna Noctuát nehéz szerintem ízlésesen design pc-kbe tenni.

Azért az egyedi Noctua hűtésen nem agyaltak túl sokat :DDD
Ennek ellenére nagyon jó 3 kis ventilátor helyett 2 teljesértékűt látni egy GPU-n. :C

(#39) Synthwave válasza sokomst (#38) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Elvileg a bordázat is ehhez lett tervezve, nem csak két piaci forgalomban kapható venti és egy keret a dolog.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#40) sokomst válasza Synthwave (#39) üzenetére


sokomst
tag

Nem látszik.
Ennek ellenére hiszek benne, hogy hatékony és csendes lesz. Illetve hosszú élettartamú.

(#41) fatpingvin


fatpingvin
őstag

NA VÉGRE, egy normális videokártya dizájn. a színe ízlés dolga, nekem ezerszer jobban bejön mint bármi amin a feltétlenül szökségesnél eggyel több LED van.

az meg kedves hogy végre sikerült rájönni arra hogy amennyiben nem akarsz porszívó hangot, akkor a hűtést egyszerűen nem lehet normálisan megoldani kis térfogatban.

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#42) toommcy86


toommcy86
csendes tag

Személy szerint tetszik, szeretem az “industrial design” cuccokat, semmi sallang, csak a funkció. Valószínűleg nem lesznek hamar csapágyasok a ventik, kiszolgálják végig a kártyát.

[ Szerkesztve ]

(#43) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Nekem tetszik, mondjuk ha valaki a kép alapján "rakná össze", az fájna.

A termékfotós-marketinges ez kicsit elnézte... vagy a grafikus nem szakmabeli :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#44) toommcy86 válasza Graphics (#43) üzenetére


toommcy86
csendes tag

:D
Így adta ki a legjobban a kompozíció… A backplate-nek valószínűleg nem a belső felén van a grafika, a hűtőborda is enyhe tájolást igényel… :DD

(#45) #72042496 válasza toommcy86 (#44) üzenetére


#72042496
törölt tag

Na igen, azt a kettőt megforgatták 180 fokkal, hogy "jól" nézzen ki az ábra. :)

(#46) #16939776 válasza Graphics (#43) üzenetére


#16939776
törölt tag

Ezt már elsütötte valaki a #14-ben.. ;)

[ Szerkesztve ]

(#47) Graphics válasza #16939776 (#46) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Szuper, köszi a tájékoztatást. Nekem még most tűnt fel. ;)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#48) reds.hu


reds.hu
csendes tag

Plexi házban rá-rá pillantva a kávé fogyasztás gondolatát ébresztené folyamatosan bennem de lehet az én készülékemben van a hiba. :)

A sikernek nincs titka. Ára van.

(#49) Teebor9


Teebor9
tag

Ha valakinek nem tetszene a barna venti, könnyedén cserélhető akár RGB fan-ra is. :)
https://www.youtube.com/watch?v=44PEl57EJo4

(#50) Synthwave válasza Teebor9 (#49) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Akkor lesz csak igazán értelme ezt a modellt vásárolni. :D

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.