Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) aelod


aelod
veterán

Sokan úgy tartják: 5" felett legyen egy telefonban legalább 3000 mAh-s, 6" felett pedig 4000 mAh-s telep.
5"-ban simán elfér 4e, 6" felett pedig 5-6e telep. 3e akku a mai felhasználói szokások mellett vérszegény. Szerintem. Egyik-másik gyártó sokat ki tud hozni ezekből az akkukból de a több eddig mindig jobb ilyen esetben.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#2) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Bírom a gyártó "önbizalmát", hogy nincs annyi tőkéjük, hogy folyamatosan csak PreSale és egyéb opciókkal lehet ezekhez a telefonokhoz először hozzáférni..

Tipikus esete, hogy a kevés tőke miatt én ebből azt érzem, hogy csak a létfenntartás a cél...

Amúgy is egy hulladék tucatnak tartom sajnos, ötlettelen lopott logó, és a gyér minőség.

160$-ért el vannak tévedve kicsit... Redmi 7 többet kínál.

Ebben a 6350-es aksiban meg nem nagyon hiszek... Nem tudom, hogy ennek a cégnek volt-e aksi"átméretezési" ügye, de pl. a Doogee és az Elephone-nak talán igen....

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#3) kekedi


kekedi
senior tag

Én simán megbirkóznék egy vastagabb (és nehezebb) telefonnal ha más gyártó is gyártana nagyobb aksis termékeket. Főleg azok akiknek sosem volt erősségük a nagy aksi és a jó fogyasztás...
De nem, a nagy gyártók nem kockáztatnak. Csinálnak nagyobbnál nagyobb péklapátot, úgy már beleteszik a 4500-ast (ami szintén nem egy elrettentő nagy akku), de legalább a telefon se fér bele a zsebedbe.

(#4) Klaya1986


Klaya1986
aktív tag

KB egy éve vett egyik kollégám egy ulefont, talán s8 vagy valami hasonló. Gearbest vásárlás. Pár hónap után meghalt. Gari nuku, telefon kuka.

(#5) Mr.Grincs válasza Klaya1986 (#4) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Egyik haverom haverom is vett valami Ulefone csodát, hirtelen nem tudom mi a típusa de valami 40 ezerért vette újonnan, neki fél évig bírta. Elsőnek fagyogatott aztán már be sem kapcsolt végül. Aztán meg volt sértődve, hogy tönkrement és mekkora egy x@r az egész. Aztán vett egy iPhone 8-at. Azóta is vígan elvan vele.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#6) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Hát aki ilyen ZS kategóriás gyártóktól vásárol az mégis érdemli.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#7) Atomgeszi válasza Mr.Grincs (#5) üzenetére


Atomgeszi
veterán

És fogadjunk levonta a következtetést, hogy az összes kínai szar, csak az iphone a király. :D

(#8) PirosHello


PirosHello
senior tag

Nem biztos, hogy szar. De nagyon valószínű :D :DDD

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#9) forgonati


forgonati
őstag

Van rá esély hogy használható lesz. De nam sok... A renderes kávákhoz adjatok hozzá pár mm-t. Inkább kerülni kell az ilyen ulefone, elefone, gionee, umi, dugi, kuki muki meg mittomén milyen nevű szarokat.

Keelah Se'lai!

(#10) Mr.Grincs válasza Atomgeszi (#7) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Valahogy úgy. Ettől függetlenül, javasoltam neki Xiaomit, hogy azok nagyon jók, de hallani sem akart róla.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#11) kbyte1024 válasza Mr.Grincs (#10) üzenetére


kbyte1024
addikt

Nem csodálom :) a digi kártya miatt vettem egy mi9 se-t. 3 nap múlva küldtem vissza.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#12) enginev3.0


enginev3.0
félisten

És ez sem lett 5 cm vastag, milyen érdekes :C

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#13) Viktor0610 válasza kbyte1024 (#11) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mi volt vele a gond?
Vagy a Digi kártya ment vissza? ;]

Samsung Galaxy A54

(#14) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Jobban néz ki ebben az elrendezésben a hátsó dupla kamera mintha egy csíkban lenne mint általában. Az s9+ készenléti ideje kb. 12 nap általam tesztelve. 75 nap nekem soknak tűnik,vagy repülő üzemmódban mérték.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#15) sfdrakex válasza enginev3.0 (#12) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

De jobb márkák gyengébb akkuval jobb üzemidőt tudnak, mint ezek a gagyik, a papíron nagy akkuval.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#16) Ghard válasza Klaya1986 (#4) üzenetére


Ghard
őstag

Marhaságot beszélsz. Minden nagyobb webshop 1 év garit ad, a visszaküldés költsége terhel téged. Illetve ez sem, mert ha paypallal fizetsz 150 napon belül 8 vagy 9 ezer forint postát átvállal. Ennyibe meg nem kerül visszaküldeni, tapasztalat :U .
Valóban sok ulefone modell gagyi, de pont a power szériájuk jó minőség. A kamera biztos jobb a redmi 7ben, de üzemidőben nem.

(#15) sfdrakex
Régebbi mtk valóban nem volt takarékos, ha állandóan játszottál rajta. Ez már csak 12nm-en készül, annyival nem rosszabb. Átlagos használattal 2-3 nap alatt 10+ óra SOT meglehet vele.

[ Szerkesztve ]

(#17) Lincoln6echo


Lincoln6echo
tag

Én nem ítélkeznék előre.
Nem tűmnik első blikkre olyan szörnyen rossz telefonnak.
Majd ha esetleg valaki bevállal egyet és lesz érdemi tapasztalata a készülékkel kapcsolatban az ne fojtsa el magában. :)

(#18) twollah1976


twollah1976
őstag

A pofam leszakad, hogy nem voltak kepesek belerakni a jack csatlakozot.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#19) pusszycat válasza twollah1976 (#18) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Mert ebben is utánozzák a nagyokat.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#20) Juhaszatti válasza pusszycat (#14) üzenetére


Juhaszatti
addikt

A kameraelrendezés nekem is tetszik. És itt véget is értek a készülék pozitívumai.

(#21) pusszycat válasza Juhaszatti (#20) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

+ akku, nfc, bt 5.0,keskeny káva na meg az árra

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#22) sfdrakex válasza pusszycat (#21) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Az akku csak ha nem kamu, keskenykáva is szokott kamu lenni renderképeken. Ára lehet jó, de ha minőségre hulladék, sz*r szoftverrel, akkor hiába olcsó.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#23) Ghard válasza sfdrakex (#22) üzenetére


Ghard
őstag

Ha csak pár értékelést olvastál volna a power szériáról, nem kellene találgatnod, hogy szar vagy sem ;)

(#24) sfdrakex válasza Ghard (#23) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Nem találgatok. Tudom. Ezek a márkák nálam gyerekeknek való telefonok. Nem gáz ha nem megbízható, játékra, youtubera, néha 1-1 hívásra elég.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#25) Ghard válasza sfdrakex (#24) üzenetére


Ghard
őstag

Sosem volt a kezedben (nekem igen), de te tudod. Értem :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.