Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#26) Kansas válasza Dragon3000 (#25) üzenetére


Kansas
addikt

Úgy-úgy, lényegileg ugyanaz a kettő, csak ellenkező nézőpontból... :K
Szeptember közepén rendeltem, novemberben még bosszantott, hogy nem kaptam az induló szállítmányból... akkor februárra ígérték a következő eresztést, aztán Q1 végére - Q2 elejére, végül már nem is mernek ígérni sem, küldik mikor lesz...
Te most azt hiszed, vicces, amit írtál(és hát végül is az, bár nem feltétlenül ugyanabból az okból mindkettőnk számára), én kezdem azt gondolni, hogy az igazából egy egész kedvező eshetőség, ha nem a PC-mben lesz először PCIe v4-es SSD(ahhoz még alaplapot is kéne cserélnem előtte) és onnan lesz nyugdíjazva a PS5-be...
Végül is az is vicces, hogy mennyire nem zaklat fel már a dolog, azt meg majd meglátom, hogy a tag aki megvenné a PS4-emet, meddig bír várni rá... én minden esetre addig azt hajtom, van még mit kitolni rajta - első Last of Us, God of War, Uncharted 4, pár régebbi Assassin's Creed... elég még vagy 1 évig biztos. A Valhallát pedig majd akkor szerzem be, ha már megvan az új PS...

[ Szerkesztve ]

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.