Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

a bergen válltáska nagyon bejövős, vajon mennyire vízálló?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#2) vittorio7


vittorio7
őstag

Na ez a hátiszák tetszik.

(#3) Menslee


Menslee
tag

Szerintem kicsit drágára sikerültek mondjk egy Case Logic-hoz képest amikre ilyen árban már 25 év gari is van...

Minimalism is a scam invented by big small to sell more less.

(#4) Feruendios válasza Menslee (#3) üzenetére


Feruendios
aktív tag

Ezek a Svájci zászló márkajelű cuccok pont olyan kínai *****, mint bármelyik másik márkajelzés nélkül.

Samsonite-ot tudom ajánlani, de ott egy tartós laptop hátizsák 40k-ba van, de az tart.

Sajnos mar nincs magyar billentyuzetem :(

(#5) benoce válasza Feruendios (#4) üzenetére


benoce
tag

Bergen hátizsákot van szerencsém használni egy ideje.
Ár/érték arányban rendben van - szerintem. Teljesen normális a varrás, illetve zipzár. Pakolhatóság szempontjából is kényelmes a rekeszek kialakítása. Leszorítók helyén vannak. Talán a táska háta lehetne kicsit vastagabb, hasonlóan mint egyes Targus hátizsákoknál.

Van Samsonite Pro-Tect hátizsák is kéznél - annál fényévekkel jobban pakolható. Ellenben a Samsonite már vizsgázott a gravitációs teszten.

(#6) oraihunter válasza Menslee (#3) üzenetére


oraihunter
aktív tag

Szerintem is elég húzósak az áraik.

oraihunter felhasználónak 381 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon! Ha sürgős, akkor az adatlapon a telószám (06-30-293-42-53), de számkijelzés nélküli hívást már 21-éve nem fogadunk!

(#7) Shim


Shim
őstag

Az a Bergen válltáska nagyon jól néz ki, hátizsák is tetszetős. Talán az első laptop hátizsák, aminek a vételén elgondolkodnék...

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.