Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Nunder


Nunder
őstag

Korának egyik legnagyobb játéka volt, és mindegyik rész páratlan sikert hozott. Milliók kedvence, nem véletlenül érte meg a 3. részt is. És még mindig van mit pofozni rajta. Isten éltessen Halo, még vagy 3 részt! :C

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#2) Wolverine válasza Nunder (#1) üzenetére


Wolverine
félisten

Halo MMO-t! :DDD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#3) Gyusz válasza Wolverine (#2) üzenetére


Gyusz
őstag

Készülőben volt egy, csak ugye a Microsoft jól bezárta az Ensemble Studiost. Bár szerintem nem kár érte (az MMO-ért).

Az első Halo nekem nagyon tetszett, a repetitív helyszínek ellenére is, a második sem volt rossz, csak a PC-s port irányítása fura volt nekem. A többit még nem próbáltam.

[ Szerkesztve ]

(#4) HyP3b0y


HyP3b0y
senior tag

Én emlékszem mikor lőszö halotta róla, akkor haveromé azzal szórakoztak, hogy "Halo, megvan?" és nagyon nem értettem min röhögnek...amikor behoztak egy újságot, akkor esett le miért is ismételgetikezt a mondatot :DDD De még mindíg nem próbáltam ki a játéko :(((

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#5) D_r_u


D_r_u
tag

Ez nem az a játék, amelyet PC-re és Macre kezdtek anno fejleszteni, bemutatása után kb. az egész világ maga alá csinált a gyönyörtől és a PC-s akciójátékok megújításáról beszéltek, majd az MS felvásárolta a csapatot, "meggyőzte" őket, hogy legyen a cucc Xbox exkluzív, végül 2 év késéssel csak kijött PC-re is valami játék ilyen néven, amit újszerűnek egyáltalán nem lehetett nevezni, ráadásul már a második pályán dögunalomba fulladt az egész?

(#6) Viktor77 válasza D_r_u (#5) üzenetére


Viktor77
titán

Nem.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#7) Lenry


Lenry
félisten

három dolog

1: az egyik legjobban sikerült játékfőcímzene, amit valaha hallottam - Halo Theme Mjolnir Mix

2: Red vs Blue

3: Halo 3-at a PC-nek!!!!!!

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#8) spyke79


spyke79
tag

nekem az egy tetszett még online--ban is nyomtam!

Én vagyok a kiha én nem,hát még téged és még engem!:D

(#9) S.J.M. válasza Lenry (#7) üzenetére


S.J.M.
senior tag

1: Az miaz hogy! Volt mikor addig nem kezdtem el játszani amíg a menüben végig nem ment a szám egyszer. :B

3: Támogatom!

Én is akarok egy olyan Halo-s felsőt mint ami a videóban van a csákókon. :))

(Azért avatarodból látszik, hogy neked is bejött rendesen. :DDD)

[ Szerkesztve ]

Egyes számítások szerint az emberi agy tárolókapacitása 1 trillió bit, vagy 1164153 gigabyte.

(#10) Eugene Roe válasza D_r_u (#5) üzenetére


Eugene Roe
őstag

JaJaJaJa dögunalomba ;]

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#11) Nunder válasza Wolverine (#2) üzenetére


Nunder
őstag

Azért elég nagy kár lenne pénzt költeni :D

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.