Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) whitezo88


whitezo88
nagyúr

mivel csak grafikai javítás, meg gondolom fizikai korszerűsítés, egetrengetőre nem kell számítani.

(#2) #08052480 válasza whitezo88 (#1) üzenetére


#08052480
törölt tag

A multit és a firefightot átvették a Reachből és csaptak hozzá új mapokat is plusz már négy játékos is tolhatja a kampányt coopban. Mindezek ellenére kicsit furcsának tartom, hogy ugyanúgy pontozzák a remékeket mint egy aktuális játékot. Nyilván bizonyos tekintetben tényleg elavult (ahogy írják a hat pontos cikkben), viszont még mindig ugyanaz a műfajreformáló mérföldkő (ahogy írják a többiben :) ).

(#3) whitezo88 válasza #08052480 (#2) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Reachben is 4en lehetett coopozni. amúgy remélem nem csappan meg a Reach multija, mert ezt nem szeretném még megvenni, viszont majd Reachezni szeretnék jókat multiban.

(#4) kovsol válasza whitezo88 (#3) üzenetére


kovsol
titán

a négy fős coopra úgy értette, hogy az eredeti haloban nem volt és most már van

May the Force be with you!

(#5) whitezo88


whitezo88
nagyúr

első 20 perc
én nem vagyok hanyatt esve, grafika, animáció lehetne jobb is... Reach szerintem jobb.
[link]

(#6) Gabor343


Gabor343
tag

Ez a játék egy remake! nem értem mit kell rajta pontozni?? :(((
Kiadták a halo 1et újra korszerűsített grafikával, meg pár extrával, ennyi.
Majd a halo 4et pontozhatják...

(#5) whitezo88:
Az animációk azért olyanok amilyenek, mert ugyanazt a technikát alkalmazták mint ami a halo1ben volt. Volt korábban egy videó erről, hogy nem akartak semmiben eltérni az eredeti játéktól ezért 1az1ben a halo1 szerint csináltak meg mindent, gyakorlatilag így egyszerre fut együtt a régi halo és a felújított változat, így tudták megoldani azt a fícsőrt is hogy ingame lehessen váltani a régi halo meg az új halo közt. :)

(#7) kovsol válasza Gabor343 (#6) üzenetére


kovsol
titán

azért kellett volna halo 1 HD néven kiadni kb és akkor nem lenne itt félreértés senkinél

May the Force be with you!

(#8) Gabor343 válasza kovsol (#7) üzenetére


Gabor343
tag

Ugyanaz a neve mint az elődnek és még hozzá is tették, hogy anniversary(magyarul évfordulós kiadás, a játék 10. évfordulójára), ennél a halo1 HD név se lenne egyértelműbb szerintem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.