Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) MasterMark


MasterMark
titán

Hoppá, hoppá, ha hazaértem meg is nézem. Oric, majd jöhet a felirat is. :DDD

Switch Tax

(#2) oriic válasza MasterMark (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Most értem haza, gondoltam kiteszem a hírt, de hát megelőztek. :) Mindegy úgyis elvagyok havazva. :DDD

Felirat még nincs, amint lesz linkelem.

Live-Die-Respawn

(#3) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Na ez már valami :)

Bár amikor azt mondta: Call me Master Chief... olyan dezsamúúúúú érzésem volt :D

All→M8

(#4) MasterMark válasza callmeakos (#3) üzenetére


MasterMark
titán

Szpojlermán azúristenit. :(

Switch Tax

(#5) atidzsiforc válasza MasterMark (#4) üzenetére


atidzsiforc
őstag

Elozo resz legvegen mar lathato volt 117 a next on forward unto dawnban.

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#6) callmeakos válasza MasterMark (#4) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

ez hol szpojler mán'? :F

Ez után meg pláne nem értem....

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#7) MasterMark válasza atidzsiforc (#5) üzenetére


MasterMark
titán

Azt direkt ki szoktam nyomni.

Switch Tax

(#8) atidzsiforc válasza MasterMark (#7) üzenetére


atidzsiforc
őstag

Egeszsegedre.

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#9) CocooN-z


CocooN-z
őstag

Eskü a hideg ráz tőle!

Faszért nem csinálnak Moziiiiiit belőleeeee!!! Blomkamp is mit lerakott az asztalra anno

[ Szerkesztve ]

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#10) Blyan válasza CocooN-z (#9) üzenetére


Blyan
félisten

A sorozat nagyon tuti.

Anno úgy volt, hogy ő rendezi a Halo movie-t, aztán hogy hogy nem, minden addigi arc kifarolt a film mögül. Aztán nem sokkal később elkészült a District 9
Amúgy nem is baj, hogy nem készült el még akkor. Mára jobb technika áll rendelkezésre ehhez, de most már tényleg ideje lenne egy mozinak. Bár lehet sosem lesz belőle semmi. :(

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#11) oriic válasza Blyan (#10) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Én azt mondom ne legyen film belőle. A Halo világa olyan nagyra nőtt már, hogy tuti hogy valamit kihagynának vagy átírnának, mert egyik történet sem fér bele 2-2.5 órába.

Live-Die-Respawn

(#12) CocooN-z válasza oriic (#11) üzenetére


CocooN-z
őstag

Legyen hát többrészes :)

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#13) Blyan válasza oriic (#11) üzenetére


Blyan
félisten

Kell egy fovonal - de hisz van is. Az kell csinálni, es lehet folytatni. Kezdetnek mehetne a Reach bukásának adaptációja.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#14) oriic válasza Blyan (#13) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Egy hatalmas költségvetésű sorozatot kellene csinálni, és akkor minden lényeges momentumot bele tudnának tenni. A pénz talán még meg is lenne rá, csak hát bukta lenne, mert egyetlen egy csatorna sem rendelné be a sorozatot, mert nem lenne nézettség. Ok vannak Halo fanok, ők valszeg néznék, de nem hiszem hogy mondjuk péntek esténként leülne több millió ember és nézné mondjuk a SyFy-on a Halo következő részét... :(

Live-Die-Respawn

(#15) Blyan válasza oriic (#14) üzenetére


Blyan
félisten

Szerintem pont ezért kellene a film. Elég csak elkezdeni, aztán kiderül kell-e folytatás. Az első anyagilag meghozná a megfelelő bevételt, az biztos, tehát megtérülne (ha a Halo3 300 milliót kaszált az első hétvégén, a film is behozná a maga árát). A többit pedig eldönti a kedves közönség.
Ennyi.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#16) oriic válasza Blyan (#15) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Viszont ha meg nem lenne nézettség, akkor nem lenne folytatás, a történet meg félbemaradna. Azt sem kellene azért.

Live-Die-Respawn

(#17) Blyan válasza oriic (#16) üzenetére


Blyan
félisten

A sorozattal pont ez van, ott még nagyobb a sansz.

Mindegy, ha más nem lehetne egy animációs sorozat belőle - csak ne mangásítva, mert bár a Legend az jó volt, de azért mindennek van határa.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#18) oriic válasza Blyan (#17) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na igen. Mondjuk ott nekem amúgy is csak az Origin tetszett legjobban.

Live-Die-Respawn

(#19) Blyan válasza oriic (#18) üzenetére


Blyan
félisten

Sztori szempontból mindegyik nagyon jó volt, a Duel is, csak az a megvalósítás áll tőlem nagyon messze. Amúgy a Package az Origin volt ami nagyon tetszett.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#20) oriic válasza Blyan (#19) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jónak jók voltak, de nekem az Origin volt maradandó, nem véletlenül. :C

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.