Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) haddent


haddent
addikt

Meg is érdemli aki használ antivírust #UNIX ;]

(#2) kovy79 válasza haddent (#1) üzenetére


kovy79
őstag

Meg is érdemli, aki symantec terméket használ... :)
Belekerült egy pár évbe, mire az összes ilyet használó ismerősömet meggyőztem a váltásról.

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#3) PistiSan válasza kovy79 (#2) üzenetére


PistiSan
addikt

Cégnél kötelezően ezt kell használnunk. :((
A héten volt már egy nagy frissítése, lehet már ez volt. Endpoint Protection

(#4) joelke HU válasza kovy79 (#2) üzenetére


joelke HU
senior tag

Miért olyan rossz? És mit ajánlasz helyette akkor?

Motorola G51

(#5) kovy79 válasza joelke HU (#4) üzenetére


kovy79
őstag

Nálam a más program mellé felpofátlankodó programok (igen-igen, a tiltás ott van a beállítások között eldugva) gyártói örökre tiltólistásak maradnak. Ez van...
Én anno nem így telepítettem, de ismerősöknél régebben nem győztem eltávolítani. Az erőforrásigénye sem volt épp kevés (a prociidőt zabáló Kaspersky-ről nem is beszélve).
Más programot nem említek, nem akarok vitát. Van sok jó program, olvass utána! :)

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#6) Dilikutya válasza kovy79 (#5) üzenetére


Dilikutya
félisten

Az nem a McAffee? Symantec- szerintem nem mászik fel más program mellé csomagolva, nincs semmilyen ingyenes verziója. McAffe-t az Adobe Flash is örökké telepíteni akarja.

Amúgy szörnyű böszme jószág. Nálunk is Endpoint Protection van, vannak igényei. :) Modern gépen nem venni észre, hogy ott van, de néhány régebbin azért a memóriából is lecsippent egy kicsit. Szerencsére a Windows XP kikopott, azon néha olyan HDD terhelést csinált rendszertelen időközönként, hogy teljesen használhatatlan volt.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#7) kovy79 válasza Dilikutya (#6) üzenetére


kovy79
őstag

Nem, a Norton volt. Lehet, hogy ma már nincs ilyen náluk, de jópár éve (~10) volt.
Talán még valami alaplaphoz (nem az újsághoz) csomagolt cd-n is volt ilyen kéretlen dolguk...
Apósom notijáról anno kész gyötrelem volt leszedni.
Jah, a McAffe a másik undorító marketinget folytató. Miattuk fejezte be sok ember a "tovább-tovább-tovább-kész" telepítéseket. :DDD Őket szintén ignorálom. Akkor se vagyok sehol hajlandó telepíteni, ha fizetnek érte... ;)

[ Szerkesztve ]

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.