Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) canniball


canniball
nagyúr

Bocsi, de szúrja a szemem és nem hagyhatom szó nélkül (természetesen csak segítő szándékkal):

"A MediaPortal fórumában meg is találtam a keresett plugint."

"...a gép belsejébe kerül." :R

Ha ezt előbb írod meg (és ha lenne türelmem a beállításokkal játszadozni) lehet én is ebbe fektettem volna a pénzem/időm és nem iMont veszek. Most már viszont a kocka el van vetve. :)

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#2) dni


dni
őstag

Hali!

Grat az íráshoz. Jó vettem ki, hogy ezt a plugint csak az egyedileg elkészített vevőhöz lehet használni? Mert volna nekem egy ilyen Irda vevőm amit szeretnék Én is ilyen módon felhasználni.

Valamint az Igor USB driver jelenlefóg nem elérhető.

(#3) H_Zozo válasza dni (#2) üzenetére


H_Zozo
tag

Köszönöm.
Feltettem saját tárhelyre a drivert, most már megy.
Ezzel a driverrel valószínűleg nem fog működni a tied, próbálj keresgélni, hátha használ valaki ilyet és készített hozzá plugint.

___________________________________________________________________________

(#4) akaido


akaido
addikt

Üdv Főnök Úr!
Nekem is szimpi lett a korrekt kis írásod alapján a MediaPortal, szal grat a dologhoz!
Nekem azonban egy ATI X1900 all-in-wonder zsugabubusom vagyon - távirányítóval, Vista alatt. Kérdésem, hogy lehetne összehozni ezt a 3-ast mesterhármassá: Vista + All-in Wonder x1900 + MediaPortal?
Vagy esetleg próbálkozzak XP alatt?
Előre is köcce ha válaszolsz.

[ Szerkesztve ]

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#5) akaido válasza akaido (#4) üzenetére


akaido
addikt

Válasz: XP prof. alatt a Media Center szoftver simán feltelepül, pedig az X1800XL-hez készült, nem kifejezetten az X1900-hoz.

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.