Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) BoB


BoB
veterán

Miértnemorosztvettél?

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#2) H.Istvan25 válasza BoB (#1) üzenetére


H.Istvan25
senior tag

Yotát? Tetszik de akkor még nem volt YotaPhone 3. Meg az csak Snapi 625 és kisebb a kijelző. Ha kijönne a YotaPhone 4 nagyobb kijelzővel meg fullos hardverrel az esélyes lenne következő telónak

Huawei Mate 9

(#3) zzola


zzola
félisten

Mi számít neked "sufni" gsm boltnak? GSM boltban bizony olcsóbban meg lehet kapni még úgy is, hogy teljes körű készülékbiztosítást kötsz rá (és ezekre a készülékekre is érvényes a 2 év Huawei garancia, a VIP rész nélkül). Második év vége felé földhöz vágod, majd mehetsz egy újért....vagy kifizetik az árát! 3 évig szerintem senki nem használ okostelefont (azért sem, mert 2 évnél több támogatás talán csak a Google és Apple termékek kapnak), de jó promo a Huaweitől, páran meg be is nyelik, mint kacsa a nokedlit...

[ Szerkesztve ]

(#4) Viktor77


Viktor77
titán

"Nem vagyok kíváncsi a "samsungesnyolcsokkaljobb", "ezegyszarkínai", "miértnemájfontvettél" és ezekhez hasonló hozzászólásokra."

Nem? Pedig tőled sokszor olvasni ehhez hasonlókat.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#5) Szpisti


Szpisti
addikt

Grat az íráshoz, mintha az én véleményemet írtad volna...
Én kb. 2 évente szoktam telót lecserélni, mert eddig akkor járt le a gari mindegyiken és valahogy utána már félek, hogy valami drágán javítható meghibásodás előjön. Meg kb. 2 évente jönnek ki komolyabb ujdonságokkal mobilok... De ennél a telónál sanszos, hogy a 3 éves kort is megéli majd nálam, annyira tökéletesnek találom.
Na és a ahogy nézem szinte minden gyártó a lekerekített kijelző felé avanzsálódik (legalábbis a prémium kategóriában) amit én nem kedvelek és nem is szeretnék olyat használni. Remélem mire eljön a csere ideje, lesznek majd olyan prémium modellek amik nem erőltetik ránk ezt a dolgot...

(#6) H.Istvan25 válasza Viktor77 (#4) üzenetére


H.Istvan25
senior tag

Eddig olvastad? Más választását sose szídom. Leirom a magam véleményét hogy én miért nem azt veszem. De ha te leirod hogy te iPhoenet vagy S8-at vettél mert neked az tetszik akkor tiszteletben tartom a véleményed. Nem vagyunk egyformák. Nekem a Mate 9 a csúcs, alternativa sincs számomra. De ha de mondjuk az edge kijelzöt szereted azzal nekem nincs bajom :)

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 9

(#7) #24536576 válasza zzola (#3) üzenetére


#24536576
törölt tag

Gonosz Huawei, hogy mer 3 év garanciát adni. 😂

(#8) joey04 válasza H.Istvan25 (#6) üzenetére


joey04
titán

én tovább is olvastam.

de ez még nem megy a használhatóság rovására szemben mondjuk az S8-al (volt a kezemben már S8, tudom miről beszélek).
user error

i7S

az mi?

youtubeos összehasonlító videók alapján hozza az S8 szintjét, sőt van ahol felül is múlja.

itt mire gondolsz? mert a speedtest videók eredményét más dolgok is alakítják. mondjuk úgy, hogy egy középkategóriás készülékbe fhd felbontás mellé elegendő.

semmi különbséget nem látok a két rendszer között

a gui mögé is kell nézni, akkor látnál.

Sokan szídját az EMUI-t mondván, hogy ájfoncopy még csicsás kínai. Na ez már rohadtul nem igaz

de
----

Azt meg elhallgatod, hogy majdnem olyan szopó a memóriakezelés mint miui-nál [link]

Tudnék hozni más véleményt is, majd engedély kérek ha kell, mert privátban kaptam a leírást, így nem oszthatom meg, de nem szimpla nekem szar volt véleményről van szó, hanem az emui működését írja le, hogy miért nem éppen baráti.

Az akksi kiemelkedően jó de ezt a tesztek is említik

meg azt is, hogy gyengébb, mint az előd.

meg azt is, hogy eltűnt a dual active támogatás 2 sim esetében.

Ezeket figyelembe véve a csökkentett ár (176k) után már valóban nagyon jó választás a középkategória tetején, ez igaz.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#9) janeszgol válasza zzola (#3) üzenetére


janeszgol
félisten

Hihetetlen. Egy hozzászólás, amiben csak a névelők értelmesek. Ennyi baromságot ritkán olvasok.
A bloghoz: a Mate is nagyon szép készülék. A kameráját szokták kritizálni, szerintem jó.

joey04, az EMUI félrement kb 3 éve már. Szeretnék látni egy teljesen új Rom-ot a Huawei-től.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#10) Szpisti válasza joey04 (#8) üzenetére


Szpisti
addikt

Hol mutatkozik meg az EMUI-n az "ájfoncopy"? (már régen volt iphone-om (3G-3GS-4), csak kíváncsi vagyok...)

(#11) joey04 válasza Szpisti (#10) üzenetére


joey04
titán

Ha nem látod, akkor mindegy.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#12) H.Istvan25 válasza zzola (#3) üzenetére


H.Istvan25
senior tag

Hülyeség, a bolti garisat nem szervizeli a Huawei és csak 1 év van rájuk

Huawei Mate 9

(#13) Szpisti válasza joey04 (#11) üzenetére


Szpisti
addikt

Az ikonok alakja mutat némi hasonlóságot, de a minden más annyira hasonlít az iOS-ra ahogy az összes android felülete... Akkor ennyi erővel "ájfoncopy" minden android teló...
Ja, és engem ez nem zavar... :)

(#14) H.Istvan25 válasza Szpisti (#13) üzenetére


H.Istvan25
senior tag

Hagyjad, ájfon rajongó és valószínüleg nem volt mostanában Huawei a kezében

Huawei Mate 9

(#15) joey04 válasza Szpisti (#13) üzenetére


joey04
titán

nem mind, a sony, htc, lg, samsung, vagy a natúr droid bőven nem az, csak ezek a kínai egyen felületek, miui, emui, eui.

nem csak az ikonok. a mappázás, több animáció, színsémák, kapcsolók, néhol a notifikációs rész, néhol a tejüveg hatás. nem mindegyik igaz mindre persze, de mindegyikben van bőséggel.

14: pont ma volt a kezemben egy, ráadásul az általad rajongott mate 9 az egyik kinézett telefon átmeneti telefonnak.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#16) joey04 válasza joey04 (#15) üzenetére


joey04
titán

Btw most olvasgattam az android portált és eszembe jutott, hogy a podcast egyik részében egy olyan magyar srác volt a vendég aki az opponál dolgozott és full lekopizták az iPhone-t meg még a termékbemutató oldal is koppintás volt, megkérdezte, hogy srácok ez nem gáz? Kérdezték miért? Hát mert full copy az egész. Erre ők: igen és? Jó lett nem? És ez jellemző minden kínaira azt mondta. Csak azt akarom ezzel mondani, hogy más kultúra, ott nem gáz ez, nem is tagadják, de akkor itt se legyen már apple fan és/vagy kínai hater akinek ez feltűnik...

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#17) rankesz


rankesz
veterán

Emlékszem tavaly év vége felé a t-nél 200 volt a független dual sim akcióban, adtak mellé ajándék 90 rugós harman Bt hangfalat, ahhoz képest a 170 majd egy évvel később annyira nem jó vásár szerintem

(#18) Szpisti


Szpisti
addikt

Mindegy. Nem akarok vitázni. "Ájfoncopy" vagy sem, engem nem zavar és nem is érdekel. Mivel ez egy jól működő teló és Android fut rajta. Nem iOS. Pont.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.