Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ace05


ace05
senior tag

Mikor majd megszűnik Európában a geo block, akkor nagyot fog robbanni itt az biztos.

Amúgy mivel találtam egy rendes proxyt, amit nem blokkolt a netflix már vagy két hónapja, így bőven megérni nekem az árát. A saját gyártású produkcióit is nagyon szeretem ( House of Cards, Love, 13 reasons why....etc). Szóval csak így tovább.

[ Szerkesztve ]

(#2) Syl


Syl
nagyúr

Amíg az amerikai kínálat 5-10%-áért az amerikai ár 120-150%-át kérik, addig felőlem mehetnek a blokkolásukkal a sóhivatalba :(((

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#3) Béééla


Béééla
őstag

Talán nem kéne olyan műsorokat gyártani mint a "Dear White People" vagy Schumer kisasszony legutolsó borzalma, és nem fordulnának el az emberek :U

Bélabá

(#4) DjFlanker válasza Béééla (#3) üzenetére


DjFlanker
aktív tag

Ennek semmi köze hozzá, évente 30-40 új Netflix sorozat/régi folytatása érkezik (és ez csak a saját), plusz filmek, dokumentumfilmek, standup special-ok (és nem akárkiktől).. mindenki megtalálhatja a számítását, senkit se zavar néhány valóban rétegsorozat, sőt pont a Netflixen van a helyük. Az egyszeri HoC, OitNB, Daredevil és a többi Defenders rajongóit nem befolyásolja

Jó pilóta alagútban nem katapultál

(#5) Béééla válasza DjFlanker (#4) üzenetére


Béééla
őstag

Bocs, látom nem ment át:
mindkettő erősen "tolt" tartalom: az előbbi a főoldalon sulykolja hogy "mekkora mocsok rasszista vagy te fehér ember", a másik egy ordenáré, tapló, humortalan nemtomminekhívjam egy órás vergődése, amit mindenhol megpróbáltak 10/10 comedy gold-nak beállítani.

Bélabá

(#6) lezuvius válasza Syl (#2) üzenetére


lezuvius
őstag

Hatalmas +1
Magyar fiokkal nem eri meg elofizetni sajnos :(

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#7) DjFlanker válasza Béééla (#5) üzenetére


DjFlanker
aktív tag

Ehhez sincs semmi köze. És 1 hét múlva már más lesz a főoldalon

Jó pilóta alagútban nem katapultál

(#8) Béééla válasza DjFlanker (#7) üzenetére


Béééla
őstag

Továbbra is van. Rengetegen unták meg a propagandaszerű anyagokat és váltottak más szolgáltatóra emiatt.
(itthon meg ugye nincs mire...)

Bélabá

(#9) DjFlanker válasza Béééla (#8) üzenetére


DjFlanker
aktív tag

1. Itthon is van mire: itt az Amazon, és az HBO Go, ami kint is a legnagyobb konkurensei
2. Nem kevesebben lettek hanem az új előfizetők növekedésének üteme volt kevesebb a vártnál. Ez nagyon nem ugyanaz. Szóval ha csak nem a Netflixnek dolgozol, nem tudhatod, hányan váltottak, és azt főleg nem hogy miért
3. Aki a már fent említett húzónevek miatt fizet elő a Netflixre, az nem fogja lemondani azért mert x napig milyen sorozatot promóznak a főoldalon

Jó pilóta alagútban nem katapultál

(#10) Béééla válasza DjFlanker (#9) üzenetére


Béééla
őstag

1. Tényleg van amazon, legutóbb amikor néztem még nem volt, az HBO GO meg nem ugyanaz. (örülök hogy a szolgáltatófüggő vicc-tékákat nem említetted, Huluval nem tudom mi van)
2. Nem kevesebben lettek hanem az új előfizetők növekedésének üteme volt kevesebb a vártnál.: én sem mondtam neki ellen :B Csak beleszólt a növekedésbe a lemondott előfizetések tömege.
3. Aki a már fent említett húzónevek miatt fizet elő a Netflixre, az nem fogja lemondani azért mert x napig milyen sorozatot promóznak a főoldalon van egy ilyen része, igen, de van a másik is, a "tudatos vásárló" aki nem mindent enged meg a szolgáltatónak, ha világnézetébe/elveibe ütközik.

Bélabá

(#11) 7s26c


7s26c
senior tag

A Stranger Things legyen a mérce és akkor minden ok.

Az utolsó ember a Földön a szobájában ült. És akkor kopogtak az ajtón…

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.