Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Csúnya és drága. Kinézetre hozza a Codegen fílinget.

[ Szerkesztve ]

<< Heimdal >>

(#2) hibavissza


hibavissza
veterán

Vajon miért van sok táp ventije félig lefedve egy átlátszó lappal?

(#3) T_Stark


T_Stark
őstag

Ennyiért inkább a Chieftec CTG500/FSP Hexa 500.

(#4) Narasim


Narasim
aktív tag

gyakorlatilag ez egy fos, jó drágán. inkább vennék fsp 400/500-ast, az legalább szép is.

[ Szerkesztve ]

हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे हरे राम हरे राम राम राम हरे हरे Góranga!

(#6) csirkés11


csirkés11
tag

Nem valami nagy durranás.
Legalább ha olcsó lenne...

(#7) Angel1981


Angel1981
veterán

Nagyon fapados modell...

(#8) nihill válasza hibavissza (#2) üzenetére


nihill
őstag

Hogy több utat tegyen meg a levegő a tápon belül. Enélkül a venti széle közvetlenül a hátsó kimeneti rácsra fújná a levegőt, annak meg sok értelme nincs.

(#9) Logen88


Logen88
aktív tag

pfffff :O nem tudom ki az a kretén aki ennyiért megveszi majd.

The Last of Us is a masterpiece.

(#10) MMIX


MMIX
addikt

RS-XXX-ASAB-L3 nincs festék
RS-XXX-ACAB-L3 fekete festék képek

(#11) #65675776


#65675776
törölt tag

Ahhoz képest, hogy az FSP az izom belépőszintű PNR-ek esetén is tudott normális ventilátorrácsot használni elég tré megoldás, ami ezen van...

(#12) Tibor_560sec válasza Retekegér (#1) üzenetére


Tibor_560sec
aktív tag

Jol mondod ... tiszta Codegen ;]
Meg ennyiert ?

Ne játszd el a bizalmad , főleg előttem !™

(#13) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Hát, ez elég gyatra.... Erősen nem ajánlott kategória.

Don't Tread On Me

(#14) epityesz


epityesz
aktív tag

hát ez valami szörnyű! :Y

tökjó.2009-ben kizárt csaló tag után kaptam 1 feketét:(

(#15) Zolee11


Zolee11
senior tag

Há hájják meg azt olvastam Elite... :DDD
Ez lesz most a befutó üzleti siker, hogy visszafele fejlesztenek, mert ez szinte már olcsó is? :F

no brain, no problem

(#16) mikej95


mikej95
aktív tag

Nahát, kb ilyen értékeket produkál a 430W-os Chicony tápom is, csak az 4000 forint volt.

Azt viszont nem tudják, hogy mi nem tudjuk azt, amiről ők úgy tudják, hogy tudjuk.'

(#17) sagem


sagem
addikt

Ez most nem jött át kedves CM ;]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#18) hcl válasza mghltm (#5) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog (1)

Igen, míg másokat meg leárnyékol ;)

Különben ez is szépen tele van rakva. Na kíváncsi leszek, milyen lesz bennük visszacsatoló kondenzátort cserélni pár év múlva...

@Mikej95 : Ja, csak azt ha 430W közelében hajtod, nem fog kibírni max. pár hónapot :) Ettől függetlenül ez tényleg drága.

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#19) manoarc


manoarc
senior tag

Nem valami jó , de legalább drága :D

{。^◕‿◕^。}

(#20) lujó55 válasza manoarc (#19) üzenetére


lujó55
őstag

+1

(#21) ZozzHUN


ZozzHUN
addikt

En Chieftec CTG 600-ast csereltem egy CM GX Lite 600-ra, mert szuksegem volt egy agas tapra. Akkoriban olcsobb volt mint a konkurens, es egy agas. Leterheltem a cimken emlitett 540w-ra OCCT-vel es egy 6870x2-vel. Semmi gondja nem volt.

Azert nem kapott 80+ os matricat mert 110V-n nem uzemel, uzenem a cikk irojanak. Legalabb is kulfoldon ezt irjak.

[ Szerkesztve ]

(#22) #65675776 válasza ZozzHUN (#21) üzenetére


#65675776
törölt tag

80+-nak van 230V only változata is.

(#23) blackydan válasza Retekegér (#1) üzenetére


blackydan
senior tag

+1 Ennyiért tényleg felesleges, CM-nek nem csak a nevéből kéne építkeznie hanem kicsit le is pakolhatna valamit az asztalra... :U

(#24) ZozzHUN válasza #65675776 (#22) üzenetére


ZozzHUN
addikt

MMIX írta, most találtam meg, nem is külföldi fórumon. Jó sokat ír tápajánló topikba, nem tudom ért-e is hozzá :)

(#25) mghltm válasza hcl (#18) üzenetére


mghltm
addikt

en csak remenykedni tudok abban, hogy szakerto mernokok azert csinaljak ugy ahogy, mert az a jo tapnak. persze lehet en vagyok naiv ;)

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#26) ZozzHUN válasza mghltm (#25) üzenetére


ZozzHUN
addikt

Sajnos naív vagy, de 3 év garancia nekem elég arra, hogy kijöjjön a nyűgje, 400-500W-ot szokott felvenni konnektorból :C

(#27) MMIX válasza ZozzHUN (#24) üzenetére


MMIX
addikt

115V Internal - lists power supplies certified for desktop, workstation and non-redundant server applications.
(már 101 db 80+Platina, a Titanic 100. évfordulón lett 100 db)

230V Internal - lists power supplies certified for redundant, data center applications.
[link]
336 db abból 0 db ATX12V

[ Szerkesztve ]

(#28) mariomahmoud


mariomahmoud
tag

Cooler Master még nem okozott csalódást ( nekem) ! Köszönöm a testet.

Üdv. Mario

(#29) MMIX válasza MMIX (#27) üzenetére


MMIX
addikt

desktop= asztali, otthon, irodában használatos.

A 230V= szerver redundás tápoknak pályázható plecsni. Adat központokban használják őket.

A 80+ amerikai (USA) plecsni, mert náluk 115V figyel a konnektorban otthon. A szerver központokban gondolom 230V-os tápokat használnak, vagy a 80+ próbálja ösztönözni a kedvezőbb hatásfok miatt.

Én azért ragaszkodom a 115V-hoz, mert egy csomóan bedőlnek a marketingesek számainak a 230V only tápoknál. Meg a közös nevező miatt. Ha a többiek 115V-os körülmények között versenyeznek, akkor szerintem úgy igazságos.
Ez a táp egy natúr 80+, de a marketinges 88%-a milyen jól hangzik.

(#30) Ł-IceRocK-Ł


Ł-IceRocK-Ł
addikt

"belső elektronika pedigréje nem olyan jó, mint mondjuk egy alap FSP-nél." - ennyi.

[ Szerkesztve ]

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#31) Normi™


Normi™
őstag

Ez nem gamer ;]

"It was me on that road. But you couldn't see me.Too many lights out, but nowhere near here.It was me on that road. Still you couldn't see me.And then flash lights and explosions"

(#32) ZozzHUN válasza Ł-IceRocK-Ł (#30) üzenetére


ZozzHUN
addikt

De legalább nem 2 ágas :U

(#33) Ł-IceRocK-Ł válasza ZozzHUN (#32) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Legalább :))

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#34) lujó55 válasza ZozzHUN (#32) üzenetére


lujó55
őstag

Hát igen. Milyen jó is az amikor van egy 120-as SSD, meg egy 2TB-s tányér, hozzá egy OD és a többi kábelt meg el kell dugdosni valahová. :U

(#35) ZozzHUN válasza lujó55 (#34) üzenetére


ZozzHUN
addikt

? :D

És ez most hogy jött ide? :D

(#36) Chp


Chp
őstag

Még mindig Hipro... :)

(#37) Gude


Gude
senior tag

Horror ár ezért a tápért? :(

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#38) Destructo


Destructo
aktív tag

Jók ezek a CM-tápok!Up!

(#39) Dilikutya válasza Retekegér (#1) üzenetére


Dilikutya
félisten

A dizájn mondjuk épp nem szempont, de tény, hogy ennyiért van normális is. Mondjuk én a Cooler Mastert soha nem vettem komolyan.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#40) hcl válasza Dilikutya (#39) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog (1)

Mondjuk a zárt gépházban pont a kutya nem látja :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#41) kovy79 válasza lujó55 (#34) üzenetére


kovy79
őstag

Ő nem a fizikai kábelezésre értette a 2 ágat, hanem, hogy 2db 12V-os feszültségága van a tápnak. :)

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#42) redbull86


redbull86
aktív tag

Kinézetre nagyon csúnya,. valami olcsó hulladék noname tápot sugall,..
Nem egy cooler master-t!
Szerintem a crosair CX430V2 olcsóbb és jobban meg éri,. és néz is ki valahogy,..

Asrock fatality b250 I7-7700T 16Gb 2400Mhz GTX 1060 6Gb Be quiet Shadow rock 2

(#43) #65675776 válasza kovy79 (#41) üzenetére


#65675776
törölt tag

Aztán kérdés, hogy valóban egy ág-e.

(#44) ZozzHUN válasza #65675776 (#43) üzenetére


ZozzHUN
addikt

Én nem olvastam a tesztben, hogy nem lenne egyágas. Ez miből tudna kiderülni?

(#45) #65675776 válasza ZozzHUN (#44) üzenetére


#65675776
törölt tag

Szét kell nézni belül az elektronikában. Régebben a kamu többág volt jellemző. De meglepne ha mondjuk egy valós többágú tápnak csak úgy minden módosítás nélkül lenne egyágú verziója.

(#46) XtremLor válasza redbull86 (#42) üzenetére


XtremLor
őstag

a kinezet meg hagyjal, de amikor ebben a kategoriaban van jobb minosegu tap ki fogja ezt valasztani?

"Legen...Wait for it...Dary"

(#47) redbull86 válasza XtremLor (#46) üzenetére


redbull86
aktív tag

Senki,.. :D
Ezzel nagyon mellé fogtak,.. csak azt nem értem hogy ennyire lusták gondolkodni ?? :D

Asrock fatality b250 I7-7700T 16Gb 2400Mhz GTX 1060 6Gb Be quiet Shadow rock 2

(#48) Dilikutya válasza redbull86 (#47) üzenetére


Dilikutya
félisten

Mondjuk a kevésbé hozzáértők, és az olvasni lusták még beruházhatnak rá az ismert márkanév miatt. Gondolok itt azokra, akik még a Cheftec nevétől esetleg megrettennek, azt gondolva, hogy az milyen drága.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#49) redbull86 válasza Dilikutya (#48) üzenetére


redbull86
aktív tag

Igen,.. sajnos manapság már az hogy drága még nem garancia arra hogy jó is lesz!!

Az olyan embereknek pedig vannak erre megfelelő topic ok ahol segítenek választani,.. vagy esetleg egy-egy boltban segítséget kérhetnek vásárlás előtt ahol korrektek és nem az aktuálisan rajtuk maradt árut próbálják meg el sózni!
Akik meg olyan lusták valamikor meg kell fizetniük a tanuló pénzt! :))

Asrock fatality b250 I7-7700T 16Gb 2400Mhz GTX 1060 6Gb Be quiet Shadow rock 2

(#50) XtremLor válasza Dilikutya (#48) üzenetére


XtremLor
őstag

Persze lesz olyan aki beruhaz ra foleg ha a cm kiad olyan hazat amibe mar alapbol belerakja a tapjat, vagy a boltban az "user" csak annyit mond hogy egy tap kell a gepbe az elado meg azt adja ami olcso....nekem Chieftec gps-em volt az nem nevezheto draganak, viszont nem volt gondom vele soha, most egy 750-es cft-t nyustolok, de ez is rendben van.

[ Szerkesztve ]

"Legen...Wait for it...Dary"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.