Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Ne haragudj, kissé önteltnek tartom megnyilvánulásod.
Az egy dolog, hogy fiad koránál érettebben művelte a viselkedéskultúrát, meg ugye óvodásként akár lepipálhatta az első osztályos nebulókat.
Gondolod, hogy egyedi eset?

Mesélek valamit.
Egy barátom kiment az Expo standjára családostól. Vonj le a dátumból vagy 15-20 évet, nem emlékszem, rég volt. A lényeg az, hogy még a DOS-os korszakot éltük. Szóval számítógép kiállítás volt, és a barátom kisfia leült egy gép elé, és mivel nem volt megelégedve a rendszerrel, átírta a config.sys-t. Reboot, és csodák csodája, máris gördülékenyen futott a játék, amely az XMS memória helyett az EMS-t tartotta kívánatosnak. A manus, aki a gépeket felügyelte kíváncsian kérdezte, hogy hány éves a kiccsákó.
Öt éves volt mindössze. Folyékonyan olvasott, a közértben előre tudta, hogy mennyit kell fizetni, tehát számolni is tudott. Ami pedig a PC-t illeti, apjának köszönhetően dedó korától otthon volt a témában.

Remélem tudod, hogy részemről kizárt a támadásod. Csak ugye van az elfogultság, és vannak a gyerekek, akik meglehet, hogy lepipálják sajátjainkat.

Dicsekedni jó, én is tudom, és ódákat zenghetnék lányom teljesítő képességéről, eszéről, tanulmányi eredményéről, pozitív tulajdonságairól.
Nem teszem. Volna értelme? Az égvilágon semmi.
Minden szülő saját gyermekét látja tökéletesnek, legyen bár buta, beszédhibás, vagy (Isten ne adja) rokkant.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2) guga válasza Vakegérke (#1) üzenetére


guga
Közösségépítő

Üdv! Maxi thx. a kritikát :D
Ez az írás nem öntömjénezés céljából készült, még ha úgy is hat.
Szerevezzük a nyári Zvolenszki találkozót.
Az első rész hangulatjelentés, kedvcsináló volt, s a címében benne volt, hogy a Zvolenszkit csodáld, ha nem érted.
Erre jött a kérdés, hogy ugyan miért kéne csodálni a Zvolenszkiket :DDD persze jogosan.

Ez a második rész az önbizalomhiányban szenvedő Zvolenszkiknek készült, csak egy sablon, minden Zvolenszki család, meg más család életébe van ilyen :D
Ez is csak kedvcsináló.
Pár posztomat már olvastad, hamarabb szoktam magamat kifigurázni, mint sem bálványozni.

A dos-os kiscsákóból vajon mi lett?

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#3) Vakegérke válasza guga (#2) üzenetére


Vakegérke
veterán

Értekeztél valamiről, mondtam rá valamit, passz. Nem hinném, hogy ezen, vagy bármi máson valaha is összekapnánk. :)

Ami a kiccsákót illeti, fogalmam sincs, mi van vele. Annyit tudok róla, hogy alsó tagozatban unatkozott az órák alatt. A családdal már rég megszakadt a kapcsolatom, más városba költöztek.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4) guga válasza Vakegérke (#3) üzenetére


guga
Közösségépítő

"Nem hinném, hogy ezen, vagy bármi máson valaha is összekapnánk."

Vizuális typ vagyok, elképzeltem :DDD hajbakapni nem tudunk, mert kopasz állat vagyok :D

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#5) Vakegérke válasza guga (#4) üzenetére


Vakegérke
veterán

Akkor ha uccu neki, akkor szaladjak egyedül, igaz? :DD

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.