Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sianis


Sianis
addikt

El van rontva a link! :) Él a dolog, csak nem ebben a formában

(#2) Thrawn


Thrawn
félisten

[kép] [kép]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#3) VladimirR


VladimirR
nagyúr

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#4) guga válasza Sianis (#1) üzenetére


guga
Közösségépítő

Üdv! Köszönöm, javítva :D

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#5) Overlocker


Overlocker
veterán

Te hülye vagy :DDD Ezt vedd dicséretnek! :)

(#6) tkazmer


tkazmer
addikt

Te jóságos...! :Y :C

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#7) eddie17


eddie17
addikt

:Y reszkess Stáhl, jön Guga konyhája:D

(#8) L|zsidoboz


L|zsidoboz
őstag

Nagy nagy! :R

Good to be good, but better to be lucky.

(#9) Hequila


Hequila
őstag

Azért ugye kizárólag egyébként is hibás hozzávalókat használtál fel?! (a mély fájdalmat érzek, ha valaki még használható elektronikai eszközöket kínoz). És mi lett a rántotta sorsa?

''Nem kell hajó, nem kell repülőgép, | Van mit ennem, van hol aludnom még!'' Tankcsapda

(#10) EQMontoya


EQMontoya
veterán

ez marha jó :C :C :R :R A sok kockát enyhén kifiguráztad vele, grat. A háttérzene is tetszik ;]

Same rules apply!

(#11) Zamery


Zamery
senior tag

:DDD
Ez nagyon kemény. :C
Én csak a dobozos Becks-t sajnálom....
Az asszony mit szólt hogy tönkrement a serpenyője?

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#12) guga válasza Hequila (#9) üzenetére


guga
Közösségépítő

Láttam egyszer egy francia filmet, amiben 20-25 Citroen autót törtek össze egy jelenet kedvéért :D

Sőt továbbmennék: jelen voltam egy Matáv által megsemmisítésre ítélt gépparknál. Az adatbiztonságra hivatkozva 300db komplett PIII. számítógépet zúztak be, pedig elég lett volna kivenni a vinyókat a gépekből.

Mikor költözött az egyik nagykövetség a Stefániáról, csákánnyal verték szét az egyik gépet szintén az adatvédelemre hivatkozva. De szerintem ha belegondolsz már magad is találkoztál az életedben ilyesmivel, sőt menj tovább: pazaroltál e már életedben?

A rántotta a kukában végezte. Az alkatrészek hibásak voltak, de az se érdekelne ha bármelyik működőképes lett volna, egy a lényeg jó kis közös móka volt a fiammal :D

A tepsi az egy alapos után megmenekült, mert már családi ékszernek számít :DDD

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#13) Sirpi


Sirpi
senior tag

A héten rendezgettem a vinyómat, és megtaláltam rajta ezt a videót elmentve. Rákerestem, hogy fent van-e valahol. Megtaláltam a topikot, és rámtörtek az emlékek. A guga.hu se működik már...
Damn those ninjas cutting onions

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.