Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) mephi666


mephi666
nagyúr

na, most láttam meg a játékot és, ha minden igaz, jó leszek egy kalapra :D ...a többi meg majd kiderül... jó kérdések voltak, a banner "izzasztott" legjobban, de csak előbújt :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#202) Efreet válasza Alexios (#151) üzenetére


Efreet
senior tag

(törölve, félrement)

[ Szerkesztve ]

Mindig jó módszer nagybetűvel írni azt, amiről a leghalványabb elképzelésünk sincs. (Douglas Adams: Dirk Gently Holisztikus Nyomozóirodája)

(#203) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

ki beszélget hol? mi van? nyereményfül alatt semmi nincs. legalábbis beszélgető párocska...vagy erről lecsúsztam?

Aurea mediocritas

(#204) Ricardo válasza Hobbbyt (#31) üzenetére


Ricardo
félisten

Én is emiatt hagytam a francba az egészet. Nem szándékozom regisztrálni, se saját, se fals adatokkal. Velem egy háztartásban élők egyikének sincs regje, így nem foglalkozok a dologgal. :(

[ Szerkesztve ]

(#205) Spancho válasza AXisBOLD (#203) üzenetére


Spancho
őstag

LIKE-olni (tetszik) kell amugy nem látszik a másik kép.
Bár fórrásból is előkereste már innen valaki asszem ,sőt be is linkelte a képet de moderálták is egyből :D

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#206) Efreet válasza AXisBOLD (#203) üzenetére


Efreet
senior tag

ott van a képen a megoldás:
'kétségbeesett emberke' -> 'like gomb' -> 'nyeremény', plusz a kép fölött egy látványosan üresen hagyott rész...

Mindig jó módszer nagybetűvel írni azt, amiről a leghalványabb elképzelésünk sincs. (Douglas Adams: Dirk Gently Holisztikus Nyomozóirodája)

(#207) korpicschess válasza AXisBOLD (#203) üzenetére


korpicschess
veterán

Több facebook oldala is van, talán annyit elmondhatok, hogy a hivataloson keresd, gsmline.hu-ról éred el.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#208) veector válasza Efreet (#200) üzenetére


veector
senior tag

vagy az hogy kit nem érdekel a cikk és inkább a hírdetéseket nézi ;]

(#209) AXisBOLD válasza Spancho (#205) üzenetére


AXisBOLD
addikt

Spancho, Efreet, korpicschess köszi.

sose esett volna le :DDD. nagy poén :U, de kreatív.

egyik közösségi oldalon se vagyok fent, ezt is barátnőm account-járól lestem meg.

[ Szerkesztve ]

Aurea mediocritas

(#210) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Na nem is tudtam hogy van ynereményjáték hálisttnek elkaptammég
ez egyszerű volt
fél óra alatt megvolt az egész.
sok sikert
üdv

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#211) juiced


juiced
csendes tag

Pontosan 1 óra múlva vége :C
Remélem nyerek valamit :)
Eddig összes nyereményjátékon részt vettem Prohardvereseken is meg most itt Mobilarenan is.(bár ez nem ide tartozik :DDD )
Sok sikert mindenkinek :))

(#212) babati válasza Efreet (#200) üzenetére


babati
aktív tag

má bocs, de ha nagyker árakon tudok magamnak telefonokat szerezni, akkor a fene se fog venni telefont a gsmline-tól, így a bannerük se érdekel. pont!

(#213) Efreet válasza babati (#212) üzenetére


Efreet
senior tag

A Mobilarena viszont többek között ebből él, úgyhogy legalább megjeleníteni illik, ha már olvasod - má' bocs.

Mindig jó módszer nagybetűvel írni azt, amiről a leghalványabb elképzelésünk sincs. (Douglas Adams: Dirk Gently Holisztikus Nyomozóirodája)

(#214) HardSanyeee


HardSanyeee
őstag

Áhh így utolsó pillanatban gondoltam kitöltöm :D De a 3-as az most beugratós kérdés vagy mi? :D Bár kizárásos alapon 1 marad, csak aztán nehogy pofára essek :)

(#215) ABE válasza babati (#212) üzenetére


ABE
őstag

És meglehetősen tirpák dolog ezt éppen itt hangoztatni, egy számodra is nyerési lehetőséget biztosító nyereményjáték kapcsán. Pont.

[ Szerkesztve ]

(#216) babati válasza ABE (#215) üzenetére


babati
aktív tag

a mai világba ezé nő fel az ember, hogy megtudja - erről szól az élet. SAJNOS!!!

[ Szerkesztve ]

(#217) aram01


aram01
nagyúr

nagyon feszültek lehettek ha ilyen marhaságon vitatkoztok :)

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#218) Efreet


Efreet
senior tag

vége a játéknak :) megvan mind a 10
akinek valami hiányozna, a megoldások:

1) Hányas Android operációs rendszer fut a GsmLine.hu-nál előrendelhető LG Optimus Chic E720-on?
válasz: 2.2
forrás: A telefon adatlapja
"Operációs rendszer - Android OS, v2.2 Froyo"

2) Ki beszélget kivel a GsmLine.hu Facebook oldalán a Nyereményjáték fül alatt található képen?
válasz: Arany János és Petőfi Sándor
forrás: Facebook oldal, nyereményjáték fül
A 'tetszik' gombra rányomva, vagy regisztráció nélkül a forráskódban túrva (meg egyéb módokon) megtalálható a kép.

3) Milyen típusú az a kék színű autó, amivel a versenypályán gyakorolnak a GsmLine.hu futárai?
válasz: Mitsubishi Lancer Evo VIII
forrás: gsmline oldalon a hírek között visszalapozva múlt hónapig:
Futárunk gyakorol cikk
És ha a videóról nem lehetne felismerni, a cimkék segítenek:
Címkék: Futár, drift, evo, frt, kiszállítás, mitshubishi, rally
Emellett a gsmline youtube-os oldalán is megtalálható több ilyen videó.

4) Mi a GsmLine.hu-nál kapható, kétkártyás Storm Stormbringer különleges funkciója?
válasz: Analóg TV-vevő
forrás: aznapi mobilarena teszt
Egyebek: ... TV-tuner ...

5) Hányadik születésnapját ünnepelhette idén a GsmLine.hu?
válasz: A tizedik születésnapját
forrás: Facebook oldal, üzenőfal fül (facebook regisztráció nélkül is olvasható): "Tudtátok, hogy a GsmLine.hu idén szeptemberben volt pontosan 10 éves? Ennek örömére szerveztünk egy nyereményjátékot is!"

6) Nagyságrendileg hány kiegészítő kapható a GsmLine.hu-nál?
válasz: 5000 és 12000 közötti
forrás: Facebook oldal, bal oldali sáv: "Több mint 10 000 kiegészítő és tartozék, több mint 800 mobiltelefon."
vagy gsmline.hu weboldal, bal oldali sáv: "TARTOZÉKOK (9997)". Bár ennek alcsoportjaként található egy szó szerinti "Kiegészítők (104)", de a válaszok között nincs ilyen lehetőség, és a kérdés ezres, tízezres nagyságrendekről kérdez.

7) Mi a GsmLine.hu régi neve?
válasz: Mobilfutár
forrás: Facebook oldal, üzenőfal fül (facebook regisztráció nélkül is olvasható): "Tudtad, hogy a GsmLine régen MobilFutár néven létezett? De kellett valami komolyabb név, így lett az, ami most is." Valamint többek között a www.mobilfutár.hu így ékezettel még mindig a gsmline oldalára mutat.

8) Mekkora a Mobilarenán futó GsmLine banner mérete?
válasz: 150 x 200 pixel
forrás: A mobilarena honlapon pl. a tesztek alatt oldalt felbukkanó banner pontos méretét a forráskódból lehet megtalálni: http://img.prohardver.hu/ad/gsmline/150x200.html, bár megbecsülni sem nehéz, lévén a többi válaszlehetőség teljesen más arányú: 728 x 60, 468 x 120, 400 x 400.

9) Vidékre hány munkanap alatt szállít telefont a GsmLine.hu?
Válasz: A rendelést követő munkanapon (tehát egy munkanap alatt)
forrás: A Vásárlási feltételek oldalon található: "A vidéki házhozszállítás díja" ... "Megrendelését a Royal Sprint futárszolgálat segítségével egy munkanap alatt teljesítjük!"

10) Mi a GsmLine.hu SzervizPontjának telefonszáma?
Válasz: 0630-329-0001
forrás: GSMLine szervízpont aloldal "Ebben az esetben kérem figyelmesen olvassa el a készüléke mellé kapott Garancialevelet, majd hívja a +36-30-329-0001-es telefonszámot."

[ Szerkesztve ]

Mindig jó módszer nagybetűvel írni azt, amiről a leghalványabb elképzelésünk sincs. (Douglas Adams: Dirk Gently Holisztikus Nyomozóirodája)

(#219) HardSanyeee


HardSanyeee
őstag

Huh, hál istennek jó lett a válasz a 3. kérdésre is :) Valaki amúgy elárulná, hogy arra hol lehetett megtalálni a választ? :D

szerk: Látom a kolléga már kisegített engem a válasszal :R

[ Szerkesztve ]

(#220) aram01


aram01
nagyúr

megint kalap :D
de szerintem most sem nyerek :B

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#221) attila8812


attila8812
csendes tag

Mikor tudom meg h nyertem-e ?:D

Megbízhatóságaim : http://mobilarena.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_3/keres.php?stext=attila8812&submit= http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_2/keres.php?stext=attila8812&submit=

(#222) Traxx


Traxx
őstag

Kalap megvan :D Igazából csak a 7., 8. kérdés volt a kicseszős, de azok durván...akkor még nem volt kint az egyértelmű facebook-os válasz a 7.-re, a mobilfutár.hu-s linket pedig nem próbáltam :)

Remélem nyerek... :B

[ Szerkesztve ]

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#223) Lompos48


Lompos48
nagyúr

Köszönjük a játékot!

(#224) Efreet válasza attila8812 (#221) üzenetére


Efreet
senior tag

a játék oldalán a szövegben van egy ilyen: "A sorsolásban részt vevők, valamint a nyertesek listáját ezen az oldalon fogjuk közzétenni, várhatóan a játék lezárását követő 2-3 napon belül."

Mindig jó módszer nagybetűvel írni azt, amiről a leghalványabb elképzelésünk sincs. (Douglas Adams: Dirk Gently Holisztikus Nyomozóirodája)

(#225) attila8812 válasza Efreet (#224) üzenetére


attila8812
csendes tag

Jááá :) tényleg :) Köszi :)

Megbízhatóságaim : http://mobilarena.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_3/keres.php?stext=attila8812&submit= http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_2/keres.php?stext=attila8812&submit=

(#226) korpicschess válasza aram01 (#220) üzenetére


korpicschess
veterán

Hogyha jól nézem én is a kalapban leszek. :)
Viszont szeretnék már végre nyerni :DDD (pozitívan állok a dologhoz :D )!

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#227) Spancho


Spancho
őstag

Én igy találtam meg
amobilfutár.hu néven, mobilfutár az 1 másik cég ami pont 10éves mint a gsmline ,szóval volt kavarodás 1 fórumon találtam meg ezt a régi linket amugy.Néztem minden céginfó stb... 2008.09.09.én lett létrehozva elvileg a kft stb... De este meg már kint vólt hirben hogy mi volt a régi nevük szóval :C
A lényeg hogy megvan mind helyesen

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#228) 14adam


14adam
addikt

Beírod fölülre,hogy mobilfutár.hu és voálá,ki is hozta a gsm oldalát

Kalapos lettem :))

(#229) korpicschess válasza 14adam (#228) üzenetére


korpicschess
veterán

Én nagyon tekervényes úton találtam meg :DDD Ezen az oldalon... (Ha valaki rákeres, az oldalon a mobilfutár és gsmline szóra kidobja a hsz-t..) Mondjuk ez megerősített csak, a többit sacc/kb-ra kizártam.
Ja természetesen aztán még aznap este kiírták facebookra... íh :D

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#230) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

bázz, 8-ast benéztem.

arra gondoltam ami a lap alján van :W de bosszantó 1-en elcsúszni.

Aurea mediocritas

(#231) Zoli1222


Zoli1222
őstag

Kalap! De jó lenne végre nyerni vmit. Nincsenek nagy igényeim. Elég lenne a nokia teló is. :D
Most jól jönne bármelyik ajándék. :K

(#232) Efreet válasza AXisBOLD (#230) üzenetére


Efreet
senior tag

dehát annak a méretnek még a közelében sincs egyik válaszlehetőség se... :F

Mindig jó módszer nagybetűvel írni azt, amiről a leghalványabb elképzelésünk sincs. (Douglas Adams: Dirk Gently Holisztikus Nyomozóirodája)

(#233) korpicschess válasza AXisBOLD (#230) üzenetére


korpicschess
veterán

Pedig az egyik méretre sem passzolt nem? :F

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#234) Taru


Taru
tag

És benn vagyok én is a kalapban. :DD Jaj csak nyernék valamit, még sose nyertem semmit az ilyen jellegű játékokon.

(#235) milu44


milu44
aktív tag

Én eltaláltam mindet. :)
Remélem nyerek valamit , nekem a samsung is elég lenne vagy a memóriakártya.

Xiaomi redmi note 11NFC spesn

(#236) AXisBOLD válasza Efreet (#232) üzenetére


AXisBOLD
addikt

& korpicschess

csak az arányokat néztem, ez alapján a 468 x 120 nagyjából passzol, de csak bejelöltem, nem gondoltam át :(((.

Aurea mediocritas

(#237) Bling95


Bling95
őstag

Banneres kérdést beneztem :W

(#238) korpicschess válasza AXisBOLD (#236) üzenetére


korpicschess
veterán

Sajnálom. Előbb kellett volna benézz ide :(

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#239) Spancho válasza AXisBOLD (#236) üzenetére


Spancho
őstag

Hehe a lenti kis kép hogy passzolt már volna nagyjából ?
Alapból hogy ha ugy nézed hogy az a lenti a banner akkor is a legkissebbet kellett volna jelölni nem 468 , az a kis kép 120*30as csak :D

[ Szerkesztve ]

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#240) Efreet válasza Spancho (#239) üzenetére


Efreet
senior tag

viszont ha a 120x30-at felszorzod, akkor a 480x120 majdnem 468, úgyhogy az oldalak arányaiban tényleg stimmel... (~4:1)

[ Szerkesztve ]

Mindig jó módszer nagybetűvel írni azt, amiről a leghalványabb elképzelésünk sincs. (Douglas Adams: Dirk Gently Holisztikus Nyomozóirodája)

(#241) Wictor


Wictor
senior tag

Minden válaszom helyes volt, bár a banneresre ráment 1 egész nap...

Ui: Sosem nyertem. Épp itt az ideje. :)

[ Szerkesztve ]

(#242) mdgbr


mdgbr
csendes tag

a banneres kérdés az adblock miatt jól megizzasztott.....

4 8 15 16 23 42

(#243) FRENK1988


FRENK1988
veterán

Noh ebben a kalapban is benne vagyok. Nem ugy mint ez Eatonos jólmegkavart kérdéseknél :D

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#244) mephi666 válasza AXisBOLD (#230) üzenetére


mephi666
nagyúr

engem is szívatott az a kérdés... gyanús is volt, majd jobbklikk->képadatok után gondoltam, hogy másik banner-ről lesz szó és meglett adblock kikapcsolás után az igazi :K jó lenne már valamit nyerni végre... eddig semmi nem jött össze :) (cél a memkártya)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#245) meroly válasza Efreet (#218) üzenetére


meroly
veterán

Köszönjük a helyes válaszokat, én is játékban vagyok :DDD

Impossible is nothing

(#246) hemaka


hemaka
nagyúr

nyolcas bukta, a többieknek sok sikert ;]

(#247) hemaka


hemaka
nagyúr

aj, dupla -.-

[ Szerkesztve ]

(#248) Barthezz2 válasza Efreet (#218) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Pontosan :)
Ezeket nézve 1perc/válasz volt kb, amit kereséssel töltöttem :)

Na kalap megvan, már csak nyerni kellene valamit :))

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#249) meroly


meroly
veterán

Mikor lesz eredményhírdetés, nem tudjátok?
Már úgy izgulok :B

Impossible is nothing

(#250) Barthezz2 válasza meroly (#249) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Még a kalap sincs kint :)

Everybody lies.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.