Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:20:55

LOGOUT.hu

Aktuális PHHU AUTÓ SZÉPSÉGVERSENY nevezett autók listája és infó: [link]
PHHU Time Trial: [link]
Time Trial táblázat: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4351) ucli válasza Segal (#4350) üzenetére


ucli
senior tag

Én majd megyek kékkel :P

(#4352) Plata válasza Segal (#4350) üzenetére


Plata
félisten

Engem kifelejtettél,én alsó felső kiskenézi kökörcsin színnel jövök. :D ;)

[ Szerkesztve ]

(#4353) Daw93 válasza Segal (#4350) üzenetére


Daw93
senior tag

A 23ból 3 bordót nem mondanám nagy arányúnak

GTA Online: Daweee93

(#4354) UnConnecteD válasza Segal (#4350) üzenetére


UnConnecteD
senior tag

szerencsere en mindig masikat valasztok

(#4355) Segal válasza Daw93 (#4353) üzenetére


Segal
veterán

Ok ebben igazad van akkor max piros:)
Attila viszont tenyleg megtippelhetetlen.
Persze masnal is volt mar mas szin pl Hegyi zold kocsija vagy Kovacs feketeje ezek inkabb a nagy altalanosak (elsodlegesen varhatoak) SZERINTEM.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#4356) Anulu79 válasza ucli (#4351) üzenetére


Anulu79
addikt

Strandkorlát kék lesz? :DDD

(#4357) Gotmogh válasza Plata (#4352) üzenetére


Gotmogh
csendes újonc

Neked mindegy mivel mindegyik kocsid halálos :))

(#4358) Plata válasza Gotmogh (#4357) üzenetére


Plata
félisten

Te nem értesz hozzá. :P
Igenis profi sofőr vagyok,tegnap saját magam is elcsaptam. :DDD
Sikerült a fejemre leszállni buzzardal. :C

(#4359) Segal válasza Plata (#4358) üzenetére


Segal
veterán

Tegnap ezt a profi sofőr dolgot sikerült cáfolnod.
Együtt adtunk el kocsit és mindössze egyetlen npc jött egy kereszteződésbe az úgy sem állok meg stílusba de neked azt az egyet is sikerült telibe puszilnod :DDD

Tegnap előtt amúgy nekem is sikerült alkotnom :))
Szokásomhoz híven "finoman" kezdtem lerakni a buzzardot de nem sikerült tökéletesen és beleakadtam picit Lepke helijébe. Aminek hatására az övé kigyulladt, aztán az enyém irigykedni kezdett és úgy döntött akkor inkább ő is elkezd égni.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#4360) Kiskokó válasza Plata (#4358) üzenetére


Kiskokó
veterán

Az igen vicces volt :D, még jó hogy alapból meg volt baxva az eladás, az idegenek miatt. mert amúgy a gép elfüstölt volna a heli miatt. :D

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#4361) Plata válasza Segal (#4359) üzenetére


Plata
félisten

A profit viccnek szántam. :DDD
Tegnap eladásnál valamiért be lagoltam,egyszer a semmiből egy autó is esett rám.
Amikor meg kijöttem a bunkeremből kurumával nem kigurultam vele hanem ahogy betöltött autóval le estem valami 2-3 méter magasból. :D
Volt asszem talán kokó vagy pénz eladás Saabe-nak és helivel mentünk a repcsikhez amivel el kellett volna adni a cuccot,többiek ki szálltak buzzardból én meg a saját fejemre parkoltam le vele. :B
Helivel együtt felrobbantam,de eladásból nem lett semmi,jött két gyökér és Saabe repcsijét alaposan lelövöldözték meg az enyémbe is küldtek,így Sabee kilépett játékból,megmaradt az áruja nem vesztettünk semmit,csak ahogy ő kilépett az én repülőm meg lezuhant velem együtt mert nem tudtam irányítani. :D
Jóval előtte saját Ceo-ban voltam és repültem ceo-s helimmel a garázsom felé,de valaki hívott autó eladásra,én el is fogadtam,csak elfelejtettem hogy ceo-s heliben vagyok,meghívott ceo-jába elfogadtam erre a heli kidobott. :C
És hova zuhantam?Pont arra a garázsra ahol eladtunk. :DD
Meg is lepődött hogy olyan gyorsan oda értem,nem volt nehéz,hülye heli pont ott vágott ki.

[ Szerkesztve ]

(#4362) Plata válasza Kiskokó (#4360) üzenetére


Plata
félisten

Tegnap jól el ökörködtünk,észre sem vettem milyen késő van.
Csomó eladást le toltunk,nekem is volt két autó eladásom,meg pénz eladás,kerestem vagy 2 misit,amit el is költöttem. :C

(#4363) Kiskokó válasza Plata (#4362) üzenetére


Kiskokó
veterán

Jaa. fél12kor már én is úgy léptem, hogy baszki mennyi az idő. pedig segítettem volna még, ha már nekem annyi mindent eladtunk. De késő volt nagyon.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#4364) Segal


Segal
veterán

Én az életbe nem jártam még így autóeladásnál mint ma. Robinak (keresztapa) segítettem amikor is a szokásos laptopról indítja elfeketedik a kép hogy betölti az autókat helyett :DDD fekete kép aztán ugyanott álltunk a garázsba mint előtte DE Robi a műhely részbe bent ült a kocsiba :)) Volt már kismillió bug autóeladásnál de én ilyennel még nem találkoztam.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#4365) Gawamatsu


Gawamatsu
senior tag

Tegnap különösen bolondok voltak az NPC-k eladásnál.
Megyek mellette a szembe szávban és a paraszt rámhúzza a kocsit.
Másik, hogy tök üres úton egymásnak megy két kocsi (frontálisan).

Harmadik, hogy mikor kocsival és helivel üldöznek lopásnál, akkor a kár is dupla, 8k sérülés alatt kocsit bevinni lehetetlen.

Negyeik, Mamba lopásnál falnak mentem, 4k sérülés. Normális?

(#4366) Laraxior válasza Gawamatsu (#4365) üzenetére


Laraxior
titán

:K
Van olyan amikor egy helikopter és egy pancelozott sedan jön utánad. Ma bejött utána a helikopter a Zancudo mellett (alatt) levő alagútba baszki :DDD
Mondom ez buzi :W
Drágábbak az autók, de nehezebb is kivitelezni. Nem sokkal, de azért érezhető, hogy mindent megtesznek.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4367) Segal válasza Gawamatsu (#4365) üzenetére


Segal
veterán

Az első kettő az script egy idő után már előre lehet tudni hogy miket fognak csinálni mert mindig ugyanazokat csinálják...
Harmadiknál nagyon nem mindegy milyen kocsit és honnan kell hozni. A legdurvább a rosi világitótorony kombó na ott 15-20k kár is lehet és még csak ütközni sem kell hozzá de ha valami gyors kocsit kapsz akkor azért 5k alatt is simán be lehet hozni a támadás ellenére.
A negyedik meg akkor áll fenn ha frontálisan kapsz telibe egy betonoszlopot az instant 4k kár. Sajna ez benne van a pakliba.

Laraxior: Ha az alagútnál jártál akkor a rámpás (ugratós lopásod) volt. Na az simán megcsinálható úgy hogy ne vegyenek észre és akkor nincs támadásod visszafelé. Piszok egyszerű a recept oldalról kell bemenni a kocsiért és hiába vagy a támadóktól pár méterre le se sz*rják hogy elviszed a kocsit... és akkor se a támadók nem jönnek se a rendőrök.

Fritz: A mamba csak nehezen indul de ha mozgásba van és a kanyarok előtt használod a féket is akkor azért el lehet vele navigálni. A rosi viszont egyszerűen lassú ott jöhet a ellenség akár szimpla sultan vagy banshee-val is az életbe le nem rázod :((

[ Szerkesztve ]

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#4368) Mr.Csizmás válasza Segal (#4367) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

mamba +lighthouse erősen vetélkedik a cargobobos küldetések utálom-faktorával :W :C

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#4369) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Plata meg a ködös napos képei

PP kellet a 20millához

Végre meglett hosszú hosszú idő után újra a 20Milla.
Ez volt, a cél, hogy a bunkeres DLC után újra 20 legyen. Bár kicsit hazudok mert 2-3 napja volt megint 20M de elcsábultam az akciós APC és Hydrara. Gondoltam ha már sok pénzé kifejlesztettem az APC-re isa cuccokat akkor csak kéne egy APC is... :DDD szóval akkor szinte rögtön lőttek a 20M-nak :DDD

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#4370) Gawamatsu válasza Kiskokó (#4369) üzenetére


Gawamatsu
senior tag

APC mennyire használható?
Láttam fasza videót mólóról tengerbe ugratással és utána ott úszkálással, partrakimászással.

Mondjuk ahhoz is kel la bunker, így nincs rá lóvé.

[ Szerkesztve ]

(#4371) Plata válasza Gawamatsu (#4370) üzenetére


Plata
félisten

Az nekem is tetszik,de nincs lóvém,tegnap kerestem több mint 2 millát de elment. :B
Viszont a bunkerbe meg lett véve minden upgrade.

[ Szerkesztve ]

(#4372) Segal válasza Gawamatsu (#4370) üzenetére


Segal
veterán

Támadásra maximum akkor használható ha minimum ketten vagytok. Tudsz benne előre és hátra ülni kiszállás nélkül és előnye hogy vízbe is tud közlekedni. Nekem nem jött be. Az első pár próbakör óta a garázsba van.
Sajna nem csak a bunker kell hozzá hanem a moc is. A bunkerbe lehet kifejleszteni az extra dolgokat hozzá és a moc-ba lehet rárakni.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#4373) bluuzia


bluuzia
aktív tag

PHHU Autó Szépségverseny 23.

SC : Bluuzia
Autó : Pfister Comet Retro Custom

Dew Yellow - már kedden megcsináltam, de nem tudtam fotózni & feltenni. Erre lett 2 sárga árnyalat is.
Mindegy, az enyém szebb. :DDD

[ Szerkesztve ]

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#4374) Gawamatsu válasza bluuzia (#4373) üzenetére


Gawamatsu
senior tag

Sok lesz már a sárga :)

(#4375) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Nem tudják mit adnak a kezünkbe ;]

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#4376) bluuzia válasza Gawamatsu (#4374) üzenetére


bluuzia
aktív tag

Azért csináltam a garázsomban a harmadik képet, hogy látható legyen a különbség.
Inkább zöld mint sárga. :)

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#4377) CactuS válasza ProgenXL (#4375) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ránézésre benne lesz a DLC vagy 30-40 millióba. ;]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#4378) Mr.Csizmás válasza CactuS (#4377) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

van még duplapénzes ceo autó? :F

(#4379) Plata köfi, úgyis csak vasárnap kerülök géphez, holnap SIAF repülőnap :C gondolom akkor keddig megy a dupla.

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#4379) Plata válasza Mr.Csizmás (#4378) üzenetére


Plata
félisten

Van.

(#4380) freeknight válasza CactuS (#4377) üzenetére


freeknight
őstag

+ a fejlesztések a bunkerben, nehogy azt higgyük már, hogy a 4 milliós 2. világháborús vadászgép csak úgy egyszerűen tud majd rakétákat lőni ;]
A fejlesztésekre egy 10-est még lazán rászámolhatsz.

(#4381) Plata válasza freeknight (#4380) üzenetére


Plata
félisten

Vagy a hangárban kell majd fejleszteni. :D

(#4382) Triathlete válasza freeknight (#4380) üzenetére


Triathlete
senior tag

Ha száz milláss lenne a tartalom az is jó. Kifarmolja mindenki, és tovább elvan vele. ;]

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#4383) Anulu79 válasza Triathlete (#4382) üzenetére


Anulu79
addikt

Minél drágább annál tovább élvezetesebb. :)

(#4384) Triathlete válasza Anulu79 (#4383) üzenetére


Triathlete
senior tag

Apropó, vannak itt nagy kiszámolósok! A GR mennyibe fáj tokkal-vonóval? Kiszámolta valaki, vagy volt róla szó?

[ Szerkesztve ]

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#4385) ucli válasza Triathlete (#4384) üzenetére


ucli
senior tag

40 körül állt meg.

(#4386) Anulu79 válasza Triathlete (#4384) üzenetére


Anulu79
addikt

Korábban valaki írta már, hogy mennyibe volt neki. Nekem nincs és nem is emlékszem már rá. :)

(#4387) Segal válasza ucli (#4385) üzenetére


Segal
veterán

Azota mar tobb. Az insu meg a technical nelkul volt 40 de ha azokat is beleszamoljuk akkor inkabb 45.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#4388) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Emberem nagyon laza :D

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#4389) Plata válasza Kiskokó (#4388) üzenetére


Plata
félisten

Profi módon lazult el.

(#4390) Anulu79 válasza Kiskokó (#4388) üzenetére


Anulu79
addikt

Nem semmi lábizma lehet. :DDD

(#4391) Segal válasza CactuS (#4377) üzenetére


Segal
veterán

Csak a kepeken minimum 6 legi jarmu fedezheto fel (szerintem max 8 lesz).
Ezek darabja olyan 1-2.5 millio koze varhato.
A hangar az 1.5-2.5 milliora tippelnem.
Plusz mivel fejleszthetoek a legi jarmuvek tovabbi 0.5-1.2 millio darabonkent. Ez igy osszeadva nagyjabol 20-25 millio de persze tovabbi extra kiadasokon en mar nem lepodnek meg.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#4392) Plata válasza Segal (#4391) üzenetére


Plata
félisten

Nem tudom mennyi igaz belőle,végül is az új dlc-vel is tévedtek,mert azt mondták szeptemberben jön,erre még most ebben a hónapban kijött,de állítólag lesz majd valami új repülők elleni rakéta védelmi rendszer.
Bele se merek gondolni mennyi lesz,vagy mennyiért lehet fejleszteni,de szívatni a többieket biztos jó lesz.

(#4393) Gawamatsu válasza Segal (#4391) üzenetére


Gawamatsu
senior tag

az nagy mellélövés lenne, ha nem lehetne minimál tőkével elkezdeni, ahogy az MC-t is lehetett.
A Játékosok 3/4-e egyből kiesne. Persze vegyenek azok a barmok Shark Card-ot, ugye?

(#4394) Segal válasza Gawamatsu (#4393) üzenetére


Segal
veterán

Felreerted (reszben) a dolgot. Az elkezdeshez eleg lesz a "szokasos" 1.5-2.5 millios kiadas amivel megveheted azt az epuletet ami kell hozza.
A nagy osszeg a legi jarmuvel megvetele es fejlesztese lesz de ez nyilvan nem kriterium az uj uzlet elkezdesehez csak ahogy emlitetted is az online resz a shark card eladasbol tartja fenn magat tehat annak porognie kell.
Mivel en eleg sokat farmolok es anyagilag mar en is alig birom a kiadasokat ezert tutira porog is a capakartya eladas...

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#4395) hegyipapa


hegyipapa
senior tag

Szépségversenyen indulóktól kérek egy helyszín tippet a vasárnap esti talihoz !!

Szabály szerint nekem kéne mint nyertes, egy helyszínt kijelölni, de elején sok helyszínt kitaláltam, most nem élnék ezzel a lehetőséggel, szóval rátok bízom. Lehetőség szerinte olyan hely legyen ami még nem volt.
Egy térképet is rakjatok választott helyről.

[ Szerkesztve ]

(#4396) Kiskokó válasza hegyipapa (#4395) üzenetére


Kiskokó
veterán

Sztem LSC városban de a Fenti parkoló nem lent az LSC nél.
Tudom jön majd hogy kicsi kicsi... de szerintem bőven jó lesz.
Ha nem akkor mondjon más.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#4397) Gawamatsu válasza hegyipapa (#4395) üzenetére


Gawamatsu
senior tag

A szőlős gazdaság fent a dombon?
Van kb 15-20 parkolóhely és jó a kilátás, környék fényképezni.

(#4398) Plata válasza Gawamatsu (#4397) üzenetére


Plata
félisten

Mire kiérnek a kocsikkal szarrá törnek. :DDD

(#4399) Gawamatsu válasza Plata (#4398) üzenetére


Gawamatsu
senior tag

Oda lehet menni mással és lehívni.

(#4400) Segal válasza hegyipapa (#4395) üzenetére


Segal
veterán

A vonat egyik alagutja:))
Lenne menekules ha jonne:DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.