Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) MrPG8


MrPG8
aktív tag

Biztos jó lesz hogyha egyszer talán valamikor esetleg kiadják. :D

Jól hallom hogy ugyanaz a zene megy a Ferrari-s videó alatt mint a Prologueban? Azért ez kicsit gáz.... :Y (tudom hogy még nem jött ki meg stb. de akkoris...)

(#2) O_L_I


O_L_I
őstag

Mikor az első videó kijött tátott szájjal néztük.
Mostmár csak egy a sok közül, ráadásul mióta láttam hogy valójában hogy néz ki PS3-on, hát még nagyobb volt a szakadék mint a shift videók és a valóság között.

[ Szerkesztve ]

(#3) rycsyke válasza O_L_I (#2) üzenetére


rycsyke
csendes tag

én azért várom, az előzők is ütősek voltak :K , csak jönne már :W

"aki nem tud úszni, ne másszon fára me' elüti a villamos" PSnick:ritariboHU

(#4) Gomez86


Gomez86
őstag

Csak a Subarusat néztem meg, és nagyon tetszik ez a játék továbbra is (soha nem fogok vele játszani, mert nincs PS-em és nem is lesz mostanában) de a falról lepattanás, az szerintem nagyon gyengusra sikerült. Természetesen nem kell faltól falig menni, meg ilyenek, de azért néha megesik hogy az ember elszámol egy kanyart és akkor kiábrándító egy ilyen szimulátorféleségtől egy ilyen élettől elrugaszkodott mozdulat...

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#5) Gebriel válasza Gomez86 (#4) üzenetére


Gebriel
veterán

...de a falról lepattanás, az szerintem nagyon gyengusra sikerült...
Az összes Grand Turismo ilyen volt még sem ábrándultak ki belőle :P

(#6) Gomez86 válasza Gebriel (#5) üzenetére


Gomez86
őstag

Jogos. Még PSx-en én is játszottam vele Apámnál és nagyon szerettem, csak azt gondoltam hogy azóta eltelt pár év és egy picit rágyúrtak erre... De nekem nem baj hogy ilyen, mert nem játszom vele :P

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.