Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) osztraksajt


osztraksajt
őstag

Ki kér popcornt? :DDD

Na ha ennek nem mennek neki a jogvédők akkor semminek. De ugyanakkor remélem végre sikerül egy valóban működő (és Magyarországról is elérhető) színvonalas és elérhető szolgáltatást összehozni.

A 4-5eFt/album üzleti modell elavult ezt észre kell venni. Néhány előadóra rászánok ennyit és valóban megveszem akik szerintem megérdemlik, de háttérzenélésre egész egyszerűen nem lehet ennyit ráfordítani. Elmúlt az a világ mikor a zenehallgatás fő tevékenységnek számított. Mostmár és TV és méginkább az internet előtt ülnek az emberek és nem a Videoton hifire rakják egymás után a lemezeket.

(#2) plus44 válasza osztraksajt (#1) üzenetére


plus44
veterán

Ès csak Amerikàban elèrhetõ...

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#3) Lompos48 válasza plus44 (#2) üzenetére


Lompos48
nagyúr

Gyorsan ráharaptál (volna), ugye? Én is... :)

Gondoltam: hátha valami Otis Redding is került oda...

[ Szerkesztve ]

(#4) gzbotii


gzbotii
veterán

mashol, olvastam h US only, volt egy link is, katt ra, es persze: not available in your country..

de remeljuk nemsokara...

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#5) h-yle válasza gzbotii (#4) üzenetére


h-yle
addikt

Ha az Android mp-böl indulunk ki akkor egyhamar nem kell erre a szolgáltatásra számítani.
De ne legyen igazam.

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#6) #16820480 válasza osztraksajt (#1) üzenetére


#16820480
törölt tag

20000 zeneszámba már a teljes mostani gyűjteményem beleférne, és még maradna is hely egy kevés :) csak hát nem elérhető. meg az otthoni internettel azért nem tartanám felhőben olyan szívesen, mert mire lejön... inkább akkor az otthoni gépen tárolnám (a nagyját).
kíváncsi vagyok, hogy a jelenlegi win és mac kliensek mellé mikorra jön linuxos majd, illetve hogy az elvileg nyílt szabványok (?) miatt mikorra integrálják az olyan projektekbe, mint a banshee, vagy amarok.

persze ez többnyire lényegtelen, amíg itthon nem elérhető, de kezdeményezésnek nem rossz azért.

(#7) rerros


rerros
tag

na ez egy nagyon érdekes dolog, mert (az eredeti cikk szerint) nem lehetne letölteni, hanem csak streamelni, de mit jelent az, hogy offline elérérs, akkor az mitől stream?

(#8) Oppenheimer válasza rerros (#7) üzenetére


Oppenheimer
veterán

A gyakran lejátszott zenéket lementi a kliensre is. Én biztos nem használnám ezt a szogláltatást sose. Egyrészt a közeljövőben nem lesz korlátlan mobilnetem elég nagy sávszélességgel ahhoz, hogy streameljen egy 320kbit/s-os számot. Másrészt mivan, ha egy pillanatra elmegy a térerő, vagy lecsökken a sávszélesség? Elkezd laggolni a zene? :W Én szívesebben tárolom a zenét a saját cuccaimon.

[ Szerkesztve ]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#9) Zsankee


Zsankee
aktív tag

kivancsi leszek erre, azt irta, hamarosan kesz lesz a meghivom :)

legszebb öröm a söröm

(#10) #16820480 válasza Oppenheimer (#8) üzenetére


#16820480
törölt tag

buffer és offline cache. azt mondták a bejelentésen, hogy a gyakran játszott zenéket automatikusan tárolja a mobil eszközön, illetve te kézzel is oda rögzíthetsz (pin) albumokat, számokat, hogy tárolja a készülék.

(#11) Oppenheimer válasza #16820480 (#10) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Én is ugyanezt írtam, leszámítva, hogy kézzel is lehet, ugyanis azt nem tudtam. Ez esetben már jobban hangzik.

[ Szerkesztve ]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#12) #16820480 válasza Oppenheimer (#11) üzenetére


#16820480
törölt tag

igen, tudom, csak pontosítottam a dolgot.

(#13) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Sok haszna ennek sincs. Lehet hogy az USA-ban már a csapból is korlátlan mobilnet folyik, de nálunk a 2-3 gigás korlátokkal ki a franc fogja feltölteni a zenéit, majd visszastreamelni minden alkalommal. Az ég szerelmére, erre találták ki az mp3 és hasonló médialejátszókat. Akinek nem elég több ezer szám, ami ráfér egy mp3 lejátszóra, annak valami baja van. Nem tudok elképzelni olyan helyzetet, amikor haszna lenne ennek.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#14) gzbotii válasza Tigerclaw (#13) üzenetére


gzbotii
veterán

hath talan tenyleg nem tul nagy a haszna talan akkor ha mas fajlokat is fel lehetne ra loni: video, dokisk.. amik pl nem fernek el egy normal 2Gb stick-en..

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.