Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rootkiller


rootkiller
őstag

Vicc. Mikor tesztelték a masinát náluk nem jelentkezett a dolog? :W

[ Szerkesztve ]

Artengo TR 990 Pro

(#2) Abu85 válasza rootkiller (#1) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Az Apple-nél dolgoznak teszterek? Úgy tudtam, hogy eladókat és marketingeseket alkalmaz a cég, egy-két mérnökkel kiegészítve. ;]

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#3) Solten


Solten
addikt

Valami problemamentes eszkozt esetleg piacra tud dobni a ceg?? Vagy mar nem megy? :U

(#2) Abu85: de az eladok legalabb rendkivul kepzettek, profin adjak a high five-ot :D

[ Szerkesztve ]

Saor Alba

(#4) Oliverda


Oliverda
félisten

"It's not a bug, it's a Feature."

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#5) glutamin


glutamin
őstag

Gondolom túlmelegszik valami. Majd egy frissítéssel visszavesznek a teljesítményből egy kicsit.

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#6) pschio


pschio
őstag

És még az apple-re mondják, hogy minőségi cuccokat gyárt... A gyártási és tervezési hibák... az már smafu! :W

Nembaj. Megérdemli aki megveszi. Hajrá!

[ Szerkesztve ]

''Én nem süllyedek a hülyék szintjére, mert ott legyőznének a rutinjukkal''

(#7) rootkiller válasza Abu85 (#2) üzenetére


rootkiller
őstag

Ezek szerint lehet hogy nem. :DD

Én tesztelek nekik ingyen is csak adjanak masinát... :))

Artengo TR 990 Pro

(#8) mephi666


mephi666
nagyúr

na, ezért nem bízok én az almában... pálinkából is inkább meggyet vettem tegnap :K ez még teszteletlen, de délután sort kerítünk rá... mi legalább tesztelünk, nem úgy, mint az apple :B

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#9) Ijk


Ijk
nagyúr

Majd szoftveresen orvosolják a túlmelegedés problémát. Visszavesznek a teljesítményből, csak akkor illene átcímkézni a speckót:D

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#10) rootkiller válasza mephi666 (#8) üzenetére


rootkiller
őstag

Nálam a szilva a menő meg a törköly. Bár gépből muszáj lesz almát venni mert logiccal akarok dolgozni. Valamit valamiért.

(#9) Ijk:
Ekkora papírmasinát hogy lehet egyáltalán hűteni? Vagy azt is szoftveresen tolják?

[ Szerkesztve ]

Artengo TR 990 Pro

(#11) plömplöm válasza Ijk (#9) üzenetére


plömplöm
őstag

a számok maradhatnak, csak kell eléjük egy-egy "up to" :DDD

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#12) KicsiUbul válasza Abu85 (#2) üzenetére


KicsiUbul
őstag

Az ügyvédeket kihagytad. :U

Értem én...

(#13) V8David


V8David
tag

Szánalmas, amit manapság ezek összelapátolnak. A felhasználók a háttérbe szorultak és csak a profit hajhászás az elsődleges, nagyon rákaptak a pénz szagára.

[ Szerkesztve ]

E=mc² - Nincs értékelésem, mert 8 évet külföldön éltem és csak Ebay-en hirdettem.

(#14) mephi666 válasza plömplöm (#11) üzenetére


mephi666
nagyúr

meg lehet reklámozni úgy is, hogy a kisebb fogyasztás érdekében történik a downclock :K jók a marketingeseik

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#15) Ijk


Ijk
nagyúr

Vagy jön hogy felhasználói hiba, esetleg kiadnak hozzá egy opcionális hűtőt.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#16) Kashim


Kashim
őstag

Tipikus példája miért érdemes várni egy későbbi szériára és nem instant megvenni egy-egy vadi új fejlesztést.

(#17) Abu85


Abu85
HÁZIGAZDA

Beraktam egy videót is. Szerintem süti a hiba. :DDD

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#18) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Ööörggrrrhhh, wöööööö, köcsögapple..... khööööögrrrrgrrrgrrrgrgrgr...... rohadjanakmeg....hörrmorr.

Kimondottan tetszik a színvonal.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#19) crue


crue
őstag

biztos csak rosszul fogta a gépet

(#20) Angel1981


Angel1981
veterán

Úristen!
Mi lesz így az "epl" részvényekkel, amik már 2000 éve csak drágulnak?!?!?!? ;]

(#21) Narasim


Narasim
aktív tag

elvileg az apple arról volt híres, hogy bár kib@szottul drága, de nagyon jó minőségű, "apple érzésű" masinákat dobnak össze. meg, hogy munkára milyen jó, mert stabil, mint koncz menyus, aztán mostanában folyamatosan azt olvasom mindenütt, hogy milyen új apple cucc sz@rta össze magát. ha ennek a fele igaz, akkor is sok.

bár a környezetemben van apple laptop és hiba nélkül megy már évek óta és még újra sem volt telepítve soha megvétele óta.

[ Szerkesztve ]

हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे हरे राम हरे राम राम राम हरे हरे Góranga!

(#22) V8David válasza Abu85 (#17) üzenetére


V8David
tag

Almás süti! :DDD

Tök durva, szerintem itt a videóchip környékén lesz mégiscsak valami hiba!

[ Szerkesztve ]

E=mc² - Nincs értékelésem, mert 8 évet külföldön éltem és csak Ebay-en hirdettem.

(#23) mephi666 válasza V8David (#22) üzenetére


mephi666
nagyúr

szerintem inkább memória... amikor anno szórakoztam a gef2mx200-asom ramjának húzásával, hasonlóan szemetelt a memória a kelleténél magasabb órajelen :K

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#24) smkb


smkb
őstag

Bezzeg PC-s notebook gyártók termékeivel nincs hiba :)....az a baj, hogy Apple pár modellt forgalmaz, amikből milliók mennek el, így hamarabb lesz széleskörű a felbukkanó hiba... nem vagyok egyáltalán apple fan, termékük sincs, de a PC noti gyártóknál is hemzseg ám bug a lenovótól a hp-ig mindenkinél...csak egy egy modellből nem fogy ennyi, így nincs ekkora visszhangja.

Egyébként MacBook Air egy műremek. Gyönyörű, könnyű, tényleg irigylésreméltó darab. Ha készülne ilyen béllel és formával Win 7-el is valamely gyártónál egy ilyen ... ejj

(#25) helkis


helkis
addikt

teljesen úgy néz ki mintha egy c64 töltene kaziról ;] már csak hang kéne.. :)

nekem a jóöreg 8600mGT-m hasonlót tud produkálni (alvásból visszatérve), ha nem normális driver van fent, még a whql-ek között is válogati kell..

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#26) V8David válasza mephi666 (#23) üzenetére


V8David
tag

A környékébe belértem a gpu-hoz tartozó ramot is. :R

E=mc² - Nincs értékelésem, mert 8 évet külföldön éltem és csak Ebay-en hirdettem.

(#27) killerjohn válasza pschio (#6) üzenetére


killerjohn
addikt

hát ezen a képen besz*rtam :DDDDDDDDD

(#28) hemaka válasza Abu85 (#17) üzenetére


hemaka
nagyúr

azt a szégyent... :D

(#29) BobChemistry válasza rootkiller (#1) üzenetére


BobChemistry
őstag

Itt a user a tesztelő, ezért kerül ennyibe :DDD
Mindenesetre elég kellemetlen lehet, nem szívesen lennék Apple tulaj

Bármilyen közel vagy valakihez, végtelen a távolság köztetek.

(#30) attila9988


attila9988
őstag

Méregdrága, szinte semmire se jó notebook utánzat vékony tokban, és még hibás is.... Ennyi pénzért elvárná az ember hogy legalább működjön az a masina... Prémium kategóriás gép, low budget minőség.. szuper :D

[ Szerkesztve ]

„Csak az apró titkokat kell védeni. A nagy felfedezéseket a nyilvánosság hitetlensége védi.” (Marshall McLuhan)

(#31) doc


doc
nagyúr

mostanaban egyre gyakoribb hogy durva hibaval jonnek ki az almas cuccok, kar :(
de a 3 eves MBP-m meg mindig remekul megy, csak mar kicsit oregecske szegeny :)

(#32) gliskard


gliskard
senior tag

imac esetében mi is belefutottunk ilyenbe. Nyáron többször túlmelegedett az egyik videó vágás közben (tűz forró volt az egész alu kaszni). Valószínűleg az air-nál is ilyesmi lesz, igy az apple software-esen vagy feljebb pörgeti a ventit vagy kicsit visszavesz a teljesítményből.

(#33) Zanik


Zanik
addikt

Lehet, hogy egy business notebook nem olyan szép mint egy almalogós, de valamennyire biztosabb módja többszázezer forint hasznos elköltésének. Amúgy hány év gari van itthon az Apple termékekre?

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#34) k. válasza gliskard (#32) üzenetére


k.
őstag

Nekem az előző notimmal(Sony Vaio), volt nyáron ilyen baj. Nincs itthon klíma, és mivel használtam kétszer háromszor komolyabb dolgokra, rendre kikapcsolt a nagy meleg miatt.

(#35) doc válasza Zanik (#33) üzenetére


doc
nagyúr

semmivel nem biztosabb, sot, epp ellenkezoleg, az Apple legalabb eleg jol tartja az arat, egy mas, nem-apple notebook gyorsabban veszit az ertekebol. szeriahibak mindenhol vannak, bar szomoru teny, hogy mostanaban az Apple eleg trehany :( de a MBP remek, azt kell venni :D

(#36) shev7 válasza smkb (#24) üzenetére


shev7
veterán

nem hiszem, hogy darabszamra barmilyen apple gepbol nagysagrendekkel tobb fogyna mint HP vagy Lenovo notikbol...

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#37) k. válasza doc (#35) üzenetére


k.
őstag

"a MBP remek, azt kell venni "
Azt is vettem, és tényleg jó:D

(#38) Sanyix


Sanyix
őstag

up to x ghz at -50 celsius :DD

szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

(#39) doc válasza shev7 (#36) üzenetére


doc
nagyúr

felteszem adott tipusra gondolt, tehat pl. (teljes mertekben hasrautve) MacBookPro 5,1 vs Lenovo R61i

(#40) Straw


Straw
senior tag

Ez öngól az almától almának:D

42

(#41) stevve


stevve
nagyúr

Ez tényleg nagyon gáz, de azért az Apple termékek globális minőségével nem szokott gond lenni, szóval azok, akik szerint már csak hibásat tudnak kiadni, tévednek. Viszont minden Apple hiba címlapos, míg más gyártóké nem biztos, hogy oda kerül.

(#42) Jhonny06 válasza bLaCkDoGoNe (#18) üzenetére


Jhonny06
veterán

Mit vársz ezektől a szerencsétlenektől? Megszokott színvonal a PH!-n.

(#43) Abu85 válasza stevve (#41) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Ne csodálkozzanak. Ilyen horror felárért az a minimum, hogy tesztelnek. :)

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#44) Depression


Depression
veterán

Amióta olcsó importtal vannak teli a marketek, azóta az alma íze sem a régi.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#45) xedos


xedos
addikt

Azt nem szabad elfelejteni, hogy nem minden gép ilyen hibás, csak több embernél elő jön.
Ez olyan mint az iPhone 4 térerő vesztése, vagy a leváló üvege...

(#46) Oliverda válasza xedos (#45) üzenetére


Oliverda
félisten

Ez biztos megnyugtatja azokat akiknél előjött.

Arról nem is beszélve, hogy ez kicsit komolyabb probléma mint az általad említett másik kettő.

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#47) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Sosem szerettem az Apple cuccokat. Aránytalanul drágák és mint a mellékelt példa mutatja, sokszor még vacak is!
Nem gond, Jobs majd elmagyarázza, hogy ez pont így jó nekünk! :DDD

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#48) Straw válasza stevve (#41) üzenetére


Straw
senior tag

"Viszont minden Apple hiba címlapos, míg más gyártóké nem biztos, hogy oda kerül."

És ez most pozitívum vagy negatívum :F

42

(#49) xedos válasza Oliverda (#46) üzenetére


xedos
addikt

Nem nyugtatja meg, de nem az összes eszközt érinti. -Szerintem.

(#50) Oliverda válasza Straw (#48) üzenetére


Oliverda
félisten

A felkapott nagy gyártók nagyobb hibái mind címlapra kerülnek. Azt meg csak az apple faboyok képzelik be, hogy mindig csak és kizárólag az apple van bántva.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.