Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) zsolesz967


zsolesz967
aktív tag

Nekem nem tetszik a játék, ettől függetlenül azt hittem olyan 70-80 pont körül fog kapni mindenhol, de 50,az azért erős.

Ps5,A34 5g,Gear S3 Frontier

(#2) hombre[EU] válasza zsolesz967 (#1) üzenetére


hombre[EU]
veterán

a ubisoft kapott is volna rá 85-öt ;] :D
látszott rajta,hogy egy AAA-be csomagolt kisebb projekt

Life, Uh, Finds A Way

(#3) cskamacska válasza hombre[EU] (#2) üzenetére


cskamacska
addikt

Abu - Durván memóriagyilkos lesz a Godfall című játék

Talán az AMD találhatott volna magának erősebb versenyzőt a technológiai partnerségre, és az ezzel járó 16GB VRAM értelmét kihangsúlyozó The Way Its Meant To Be Played féle trollkodásra. :))

Mármint ahhoz képest, hogy a Cyberpunk 2077 azért csak kijön valamikor karácsony előtt. :U
Persze annak úgy lett volna értelme, hogy a játék nem késik 3 hetet, belecsúszva az RDNA2 indulásába, és az RTX-ek tényleges elérhetősége meg nem csúszik vagy 3 hónapot mire TSMC is gyártani tudja majd őket. ;]

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#4) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Valós az a 40-50 pont...
Akármennyire is gyenge ez a játék, a gyűjtői kiadáshoz a sisak azért elég menő. Elvileg fémből van.

(#5) markknight


markknight
veterán

Egy felturbózott mobiljáték. Következő :D

(#6) Wesder


Wesder
félisten

GamePass-ba jó lesz 6 hónap múlva, mikor megjelenik.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#7) hombre[EU] válasza cskamacska (#3) üzenetére


hombre[EU]
veterán

nembiztos,hogy rosszul választottak,mert ezzel a videójátékkal lehet,hogy jó lesz játszani...nem csak olvasgatni ;] :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#8) mg1992mg válasza BoneDragon (#4) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Doom Eternal-hoz járó sisakot nem veri :B

(#9) duvi


duvi
nagyúr

Szerintem nem meglepőek ezek az eredmények, az előzetes "infók" alapján :(

(#10) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Legalább így hamarabb lemegy az ára....akkor is megveszem na :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11) duvi válasza Sirandrish (#10) üzenetére


duvi
nagyúr

Ha tényleg megveszed, kérnék majd személyes véleményt róla!

(#12) Sirandrish válasza duvi (#11) üzenetére


Sirandrish
legenda

Amint 30-35 euro körül megvehető lesz, már veszem is :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#13) mg1992mg válasza duvi (#11) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Én az este 10-et várom, hogy tudjam végre tölteni, egyedüliként vagyok itt szerintem, hogy bejelentés óta várom ;] :B

(#14) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Én azt hittem hogy gagyibb lesz, de Twitchen elnézve a gameplay elég jól eltalált, célozni is kell a gyenge pontokra meg kombókat vágni nem csak a gombokat nyomkodni. Egy jó melee farmolós játéknak tűnik, a fix ár miatt legalább nem kell jelzálogot felvenni a házra mint a mostanában népszerű Genshinre.

/s

(#15) duvi válasza mg1992mg (#13) üzenetére


duvi
nagyúr

Bátraké a világ! :D Akkor tőled is kérnék véleményt, ha toltad pár órát! Előre is köszi :R

#14 wjbhbdux
"a fix ár miatt legalább nem kell jelzálogot felvenni a házra"
Azért az a 20.700Ft-os kezdőár az alapverzióra elég ütősre sikerült :(

[ Szerkesztve ]

(#16) mg1992mg válasza duvi (#15) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Már csepereg le.. :)

(#17) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

...és én még agyaltam, hogy meg kellene venni. Szerencsére hamar beugrott, hogy ez hasonlít valamire, ami nagyon nem kötött le hosszú távon. :N

(#18) Sirandrish válasza mg1992mg (#13) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én az első vidi óta várom, és meg is fogom venni amint picit leljebb megy az ára :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#19) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Epices ingyen gammának még mindig nagyon jó. ;]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#20) duvi válasza GodGamer5 (#19) üzenetére


duvi
nagyúr

:D

(#21) XuChi


XuChi
addikt

Tudtam már az előzetes gameplay videó alapján, hogy egy forintot nem ér ez a szutyok. 1 pálcás gyagyiság az egész.

(#22) LackoMester


LackoMester
addikt

Cs Urak,
kipróbáltam, először nemtetszett, de 1 óra gém után aztmondom, h. nemrossz, játszható. Annyi szent, 60 Eurót viszont nem ér. :K

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#23) VágniValó


VágniValó
addikt

Korrekt, ilyesmire számítottam. 20 euro körül lehet találkozunk. ;]

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#24) #20411392


#20411392
törölt tag

GP vagy PS+/collection/now játékként találkozunk 😀 Haverral coopban 'ingyen' jó lesz.

(#25) yericho800


yericho800
aktív tag

mi ez a szar?? :F

R5 3600 4,2ghz -2x16gb tridentz neo 3600mhz - 3060ti ftw3 ultra

(#26) Imilenni


Imilenni
addikt

Jó kis Warframe.. 8 óra után nem több.

Press "F" to pay respects.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.