Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) -Alvin-


-Alvin-
tag

Gaming és OC beállítással rendre 1026 és 10400 MHz-es effektív órajel a gyári beállítás.

Gondolom az az 1026 inkább 10260 akart lenni :D
Amúgy jó kártya.

(#2) SaGaIn


SaGaIn
senior tag

Egy kérdésem lenne, mi az oka, hogy mindenhol ilyen OCD-t zavaró (nem kerek) frekvenciák lettek megadva mért nem pl 1800 és 1900 vagy 1850 és 1950? vagy 1900 és 2000? Van valami oka? Mert több gyártónál is látom rendre ugyanazokat a furcsa értékeket.

[ Szerkesztve ]

"DOS addresses only 1 Megabyte of RAM because we cannot imagine any applications needing more." Microsoft in 1980 "We can" -said Google, than they made Chrome. What happend next is history.

(#3) gyiku válasza SaGaIn (#2) üzenetére


gyiku
nagyúr

nv az ilyen. amd lovi be kerek szamokra az ertekeket.

[ Szerkesztve ]

hüllő

(#4) #85552128 válasza SaGaIn (#2) üzenetére


#85552128
törölt tag

Maxwelleknél lépcsőnként lehet beállítani az órajelet a biosban (13 MHz talán), valószínűleg itt is hasonló, szóval így jön ki...

[ Szerkesztve ]

(#5) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Komoly darab, egyet elfogadnék :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#6) Gdi


Gdi
senior tag

"Single slot version"-t egy satuval és egy flexszel vagy fűrésszel meg lehet oldani. :)

''Milliárdnyi meggyilkolt csillag sikolya elhal az éj békéjében, és a kétségbeesésnek csak néhány, törékeny, kőbevésett szó áll ellen.''

(#7) Darth_Revan válasza Gdi (#6) üzenetére


Darth_Revan
veterán

(#8) hmonitorok07


hmonitorok07
újonc

A "nedvességálló NYÁK" azt jelenti, hogy a hűtőfolyadék közvetlenül érintkezik a NYÁK-al?

(#9) Lacok válasza Darth_Revan (#7) üzenetére


Lacok
őstag

Csak nehogy a sok aranykezű Mekk Elek is kedvet kapjon egy ilyen átalakításhoz a videó láttán. :DDD

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#10) Gdi válasza Darth_Revan (#7) üzenetére


Gdi
senior tag

Igen, erre a Linus megoldásra gondoltam elsősorban.

[ Szerkesztve ]

''Milliárdnyi meggyilkolt csillag sikolya elhal az éj békéjében, és a kétségbeesésnek csak néhány, törékeny, kőbevésett szó áll ellen.''

(#11) #90933760 válasza hmonitorok07 (#8) üzenetére


#90933760
törölt tag

Nem, a rézblokkban kering. Az csak marketing bullshit, mert jól hangzik. Vagy max lefújták valami lakkszerű szarral.

Az AMD kártyáinak háromnegyede se kerek órajelű, az új 400-as szériából meg egyik se...

[ Szerkesztve ]

(#12) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Az alap I/O képén, meg az oldal (ha a PCI az alja, akkor meg a teteje) képen is mintha magasabb lenne a plexi a kártyán, mint az I/O fele, így én most nem értem a " miért 2 slotos??" megjegyzéseket ...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#13) noPublicFG


noPublicFG
senior tag

Sajnos úgy értelmetlen egy slot-ban gondolkodni, ha a csövek a kártyára merőlegesen csatlakoznak.

plus ça change, plus c'est la même chose

(#14) ledgeri válasza noPublicFG (#13) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Ha több befogadó-slotos a rendszer, és a mellépasszintott kártya nyákja nem szélesebb, mint a kártyáé, akkor befér csőtöl független + általában fentről lentről csatlakoztathatóak.. a topik kártyánál nemhiszem.

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.