Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Mindenkit megkérek, hogy fikázódás nélkül legyen szíves véleményt nyilvánítani (mármint az új számozásról). Aki engem szeretne ócsárolni az pedig privátban, mert úgy nincs szankció! :)

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#2) Lauda


Lauda
félisten

Szerintem ez mar ki lett beszelve a masik blogban. ;)

(#3) Geri Bátyó válasza Lauda (#2) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Az lehet. Én meg leírom ebben kicsit hosszabban a véleményemet. :K
Nálam ez így működik. Kiírom magamból, ha valami b@ssz@ a csőrömet!

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#4) Eastman


Eastman
őstag

Sosem hajtottam a rangokra, sem egyéni avatarra, így a hsz-ek száma inkább csak egy statisztika...

Bocs, de akkor nem mindegy, hogy mi van a neved alá írva? Sokat itt vagy, tehát az olvasók nevezhetnek fanatikusnak, PH! fannak, nem?

Engem pl. a legjobban a senior tag titulus vagy „rang” jellemez. Az off dolgok jobban érdekelnek mint a szakmaiak, de nyilván mivel a pc előtt ülök - és belefutok problémákba -, néha járok és kérdezek a szakmai lapokon is. Ennyi.

Változnak a dolgok, valakinek jó, valakinek nem, de nem ettől megy a villamos. Nekem kifejezetten tetszik is a fanatikus tag elnevezés.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#5) Lauda válasza Geri Bátyó (#3) üzenetére


Lauda
félisten

Legalabb kiirtad magadbol. :)

(#6) Geri Bátyó válasza Eastman (#4) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Valóban mindegy, de a lefokozás ténye ettől még zavar, de ahogy írtam is, jobban bánt az, hogy a Blogout mostantól megtűrt sallanggá vált!

Lauda: Ez így van! :K

[ Szerkesztve ]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#7) moonlight115 válasza Geri Bátyó (#3) üzenetére


moonlight115
tag

Jól tetted, hogy leírtad.
Szerintem nézzük a jó oldalát, és ne a rosszra koncentráljunk. :K

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#8) Kolondrum válasza moonlight115 (#7) üzenetére


Kolondrum
félisten

Te is csak pistike lennél ha nem lenne egyedi rangot. Próbálnál meg úgy üzletelni pl.

(#9) Geri Bátyó válasza moonlight115 (#7) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Megpróbálom a jó oldalát nézni, csak sajnos nem látom! :(

Symbi: Az üzleteléshez nem tudok hozzászólni. Sosem látogattam a HA-t.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#10) Eastman válasza Kolondrum (#8) üzenetére


Eastman
őstag

Te pedig elég „odamondós” lettél mostanában. Régebben lazább srác voltál. Iszol te rendesen? ;]

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#11) Kolondrum válasza Eastman (#10) üzenetére


Kolondrum
félisten

Nem mondod, hogy ennyire látszik? :W A hideg idő miatt van biztos. A gugásat is töröltem tegnap, elkapott a jóindulat.
Nem iszok.

Geri Bátyó! Kicsit feszült vagyok mert valami előtt állok, na ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#12) Geri Bátyó válasza Eastman (#10) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Öregszik! Morgós, bogaras vénember lett! :DDD ;]

Viccet félretéve. Az élet minden területén szívunk, nem csoda, ha valaki besokall és odamondogat!
Valójában teljesen meg tudom érteni. Nem sokon múlt, hogy mást is írjak, de még időben rájöttem, hogy nem idevaló!

Symbi: Megértem. Relax és sok sikert! :)

#14 Aligátor: Engem sosem zavart a szerkesztés! :N

[ Szerkesztve ]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#13) Eastman válasza Kolondrum (#11) üzenetére


Eastman
őstag

OK, peace!

Szép vasárnapot!

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#14) moonlight115 válasza Geri Bátyó (#9) üzenetére


moonlight115
tag

Például ha jól tudom, de ez nem biztos, nem kell szerkesztgetni a hsz,-eket, összevonni, mert már nem gyanúsíthatnak hsz. gyűjtéssel. Ez mindig zavart, hogy elolvastam egy hsz.-t, válaszoltam rá, elküldtem, aztán láttam, még írt hozzá az illető, erre én is megpróbáltam szerkeszteni...és így tovább. Mellesleg, ha mindenkinek külön válaszolok, átláthatóbb az egész.

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#15) Geri Bátyó válasza moonlight115 (#14) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Válasz föntebb! :P (még éppen belefértem az időbe! :DD )

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#16) Lauda válasza moonlight115 (#14) üzenetére


Lauda
félisten

Az alapelvek nem valtoztak.

(#17) moonlight115 válasza Kolondrum (#8) üzenetére


moonlight115
tag

Nem szoktam üzletelni, de persze megértem, hogy ez gondot jelenthet.
Az egyedi rang pedig munkával jár, amit szívesen csinálok, de ennek is megvan a sötét oldala, pl. szeretnek egyesek beszólogatni nekem. :P Nem mintha zavarna... :D

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#18) stangli válasza moonlight115 (#17) üzenetére


stangli
senior tag

szomorú, hogy csak a rangért csinálod :(

(#19) moonlight115 válasza Geri Bátyó (#15) üzenetére


moonlight115
tag

Én meg kicsúsztam! :DD
Épp a minap szóltam hozzá egy szakmai cikkhez, amire kaptam egy kissé személyeskedő választ (nem a cikk írójától!). Megtehettem volna, hogy erre ironikusan feleljek, csak a poén kedvéért, de visszafogtam magam.
Tiszteletben tarom a topic szakmai jellegét, de nagyon bosszantott. Hiába na, nekem az :L topic való. :U :D

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#20) moonlight115 válasza stangli (#18) üzenetére


moonlight115
tag

Azért csinálom, mert szeretek cikkeket javítani, és jó érzés, ha az író megköszöni. Fura, ugye? Én se nagyon értem. :U

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#21) Kolondrum válasza moonlight115 (#20) üzenetére


Kolondrum
félisten

De ha nem tudjuk, hogy te javítottad nem tudjuk "megköszönni". Azt sem tudom az enyémet ki javította. Kicsit alapból rossz hangulatom volt amikor X leszólt, hogy szar volt h.i-lag. Inkább elvonultam, de msot sem biztos h megköszönném.
Bakker kerüljetek el ma! :Y
Ilyen gedvaságokat bakker, méghogy alufólia meg 1000v, azt neki brrrrr

(3dl kávé foreva)

[ Szerkesztve ]

(#22) nem_tom


nem_tom
őstag

Teljesen egyetértek! :)

Mint láthatod én is visszaestem egy "kicsit"... őstagból fanatikus lettem. :DDD

(#23) moonlight115 válasza Kolondrum (#21) üzenetére


moonlight115
tag

Akiket én javítok, azok tudnak róla. Kritizálni senkit sem szoktam. :N

nyugi :-)

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#24) Recon666


Recon666
Közösségépítő

A lényeg szerintem, nem a rang, hanem az ahogy viszonyulnak hozzád rangtól függetlenül. Persze jó dolog szintet lépni, de nem nevezném szempontnak egy tag megítélésénél, hogy épp milyen rangot birtokol. :)

(#25) Eastman válasza Recon666 (#24) üzenetére


Eastman
őstag

Én sem.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#26) Geri Bátyó válasza Recon666 (#24) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Látom, neked sem esett le, hogy nem a rangomat siratom. Pedig eléggé egyértelműen fogalmaztam.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.