Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) myteve


myteve
csendes tag

tetszett az írás, a stílus. :K egyszer majd talán kipróbálok én is egy ilyen gépet, eddig csak egy g3mas asztali mac-hez volt szerencsém. meg vannak jól csinálva ezek a cuccok, de isteníteni azért annyira nem kell. összes almás cuccom kimerül egy ipod shuffle-ben, az működik, jó. gratula a beszámolóhoz. :R

(#2) geri| válasza myteve (#1) üzenetére


geri|
aktív tag

Köszönöm szépen :R

LiveStrong

(#3) <NewL>


<NewL>
addikt

tetszenek az irasaid:)
kozben en is beszereztem egy Pro-t, imadom, es a Windows-al ellentetben az OS X minden egyes porcikajat meg akarom tanulni. persze ehhez tarsol sok mas is, pl ez a gep az eddigi legszerethetobb. (vilagito bill miegymas)

tenyleg ha nem felejted el, es van idod meg majd kedved is a Beatsrol szivesen olvasnek:)

There's an app for that

(#4) geri| válasza <NewL> (#3) üzenetére


geri|
aktív tag

Dehogy felejtettem el- megírom, sőt ahhoz még - előzetes fogadalmammal ellentétben - képeket is készítek. (ehhez a bejegyzéshez is beillesztem a képeket amint tudom)
Örülök, hogy kipróbálod, szerintem érdemes és sok jót kívánok hozzá. Én a barátnőmtől kaptam egy OS X-es könyvet, amit fontosnak és használhatónak tartottam. Kicsit elfogult a srác, de sok jó tippet ad. Amit viszont mindenféleképpen javaslok: xms féle ingyenes oktatások! Nagyon jó. Én most megyek másoddiplomázni jogra pestre, de azt már csak meló mellett-levelezősen így több alkalmam lesz a nagyfaluban progit szervezni magamnak- például egy ilyen oktatásra is szívesen beülök. A legtöbb free.

[ Szerkesztve ]

LiveStrong

(#5) <NewL> válasza geri| (#4) üzenetére


<NewL>
addikt

köszi. igaz most kiköltekeztem magam egyelőre, meg kell még pár cucc a MacBook mellé.
táskát milyet használsz? ha meg szabad kérdezni. valami jobbat szeretnék, ami tetszik és jópár évet ki is ír. füles-vállpántost szeretnék mindenképpen.

nemcsak kipróbálom, nekem már csak ilyen kell:) tetszik a gép minden porcikája, plusz az OS X is nagyon látványos. meg szeretek zenét hallgatni, az iTunes pl nekem sokkan jobban adja mint akármilyen zenelejátszó, szépen tudom rendezgetni a zenéimet. sajnos a windowsos változata nem volt ilyen stabil és gyors.

max egy könyvet tudok majd szerezni, te melyiket ajánlod? láttam a Snow Leo zsebkönyvet, neked az van meg?

vidéki vagyok, Pesten soha nem szoktam járni, max Debrecen, de szerintem itt nincs az iStyle-nak ilyen ingyenes oktatása.

There's an app for that

(#6) joey04 válasza <NewL> (#5) üzenetére


joey04
titán

tőled várhatunk valamilyen írást? :)
[link]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#7) <NewL> válasza joey04 (#6) üzenetére


<NewL>
addikt

:), szerintem írni fogok, de rengeteg mindent kell még megtanulni.
nem akartam kirakni semmilyen bejegyzést ide a logutra, "huh, megvan meg hasonló" ...felvág, sznob miegymás okokból. mondjuk az árral feltudnék, mármint amennyiért vettem:D

10es skálán ez a gép, hmmm 12-es. több mint jó, tökéletes számomra. nem bántam meg, hogy nem a sima alu macbook-ot vettem, ez a világitó billentyűzet, több mint tökéletes.
egy gagyi 1 megás netem van, eddi azthittem, hogy a net miatt jönnek be olyan lassan az oldalak (előtte egy Asus K50Ab notebookom volt, 4Gb ram miegymás, nem volt gyenge az sem) a nagy lópikulát, kattintok-bejött, kattintok-bejött pfuu nagyon durva.
a kijelzőmérete meg pont ideális, könnyü hordozni, asztalon használva sem érzem hátrányát, hogy hiányzik 2"

tényleg nagyon profi gép, az OS X meg mégjobb. minden bejön azonnal, még egy file törlése is élmény most:D olyan szépek az effektek. csipem, hogy pont akkora ablakban nyílnak meg a dolgok amekkorában kell, innen nagyon jó váltani a négyujjas gesztusokkal. van, hogy rámjön megnyitok 5-6 oldalt és csak oda-vissza húzom az ujjam a trackpaden, ekkszpozéé
kineticscroll, zoom ...ááá ez adja az egész lelkét, így a legjobb. biztos vagyok benne, hogy befogok szerezni egy magic trackpadet annyira jó. persze előtte kell egy monitor is, bill, állvány:D meg egyéb kacat amit kinéztem.

ma jött meg a hangfal, iJoe-nál levannak akciózva a Jbl hangfalak. ez a II-es pont a 13"-os MacBook mérete, színben, dizájnban pont passzol hozzá, és 2.0-és szetthez képest nagyon szépen tisztán szól, de nem hangosan:D legalább nem kell ilyen ok miatt eladni és lecserélni kisebbre:D

There's an app for that

(#8) <NewL> válasza <NewL> (#7) üzenetére


<NewL>
addikt

még annyit, hogy msn-ezni is sokkal jobb:D
2-3 hónapja alig használtam az msn-em. ahogy megvettem a mekket, gondoltam kipróbálok valamilyen klienst. Adium-ot tanácsolták, tényleg nagyon profi és jó.
pl ha nem használom az msn-t, lerakom a dockra, jön egy üzenet, felugrik jobb felül egy kis buborék a cimzettel és az üzenettel. krvajó:D
még a progi ikonja is jól néz ki:))

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#9) joey04 válasza <NewL> (#7) üzenetére


joey04
titán

Hm valóban nagyon jó kis gép, a világító billt én is nagyon értékeltem rajta, nagyon hasznos tud lenni.
pontosan az általad leírtak miatt töröm a fejem, hogy ha végre úgy alakul akkor macbook pro vagy imac legyen, mert a legtöbb finomság a macbook pron érhető el, iMac is jó, de valahogy a rendes bill+ magic trackpad nem az igazi, nem tudom megmondani miért. ugyanakko r hordozhatóságát nem nagyon hazsnálnám ki, bár néha persze jól jönne. a macbook pro iránt erősebb a birtoklási vágy, de ha az eszemre hallgatok, akkor iMac kell. nehéz ühy. legalább amíg nincs rá pénz nem kell döntenem :D

szerintem nem gáz ha örömködő bejegyzést írsz, én is szeretem megosztani mással ha valami olyat sikerült megvenni, amire nagyon vágytam már. nem felvágásból, mert visszafelé is működik, a te macbook prod-nak is örülök :D

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#10) <NewL> válasza joey04 (#9) üzenetére


<NewL>
addikt

köszi:)
MacBook Pro + Just Mobile Xtand Pro + Dell UltraSharp U2311H Bt Bill, Magic TrackPad, Wd MyBook Studio ...:DDD ezeket akarom még ebben az évben és befejezem a müszaki cikkek vásárlását:D ha ez így kompletten meglenne nem cserélnék semmilyen iMac-re. egyébként a helyedben adnám elfele a gépet, konzol plusz macbook
a telefont meg hanyagolnám, én most azt csusztattam, ígyis-úgyis megvárom a vodafonenál, akkor meg már lehet a fehéret is megvárom és azt veszem, fax kivan a feketén a maszattal, újlenyomattal.

szurkolok neked, világosodj meg!:D
ha pesti lennék, sokkal könnyebben tudtam volna Mac-et venni, ettől lehet nem olcsóbban de nem így lettem volna egy szál iPhonenal 3 hétig.

There's an app for that

(#11) joey04 válasza <NewL> (#10) üzenetére


joey04
titán

Az a baj, hogy a 3G már el van adva, szeptember 3-4 viszik el...
Már elő is szedtem, és használható állapotba hoztam egy SE K750et.
Na azzal nem sokáig fogom azért bírni. :D
Ha meg ki is bírom, majd' 400k a legkisebb iMac, ha megszakadok se jön össze annyi, ha eladom a gépet, telefont meg a maradék pénzem hozzáteszem. Használt géptől meg félek, neked szerencséd volt, de ha meg megszívom? :F
Meg ennyire engem is elkap a marketing, hogy rám is érvényes a mondás
lehet, hogy hogy felére esett a kocsi ára ahogy kihoztam a szalonból, de ebbe az ülésbe én fingottam először. :D
Esetleg ha valamilyen raktárból előkerülne pár régebbi 21.5 iMac 300k alatt akkor az esélyes lehetne. De az is pénzügyi csőd lenne. :D
Szóval szvsz most i4, aztán felhackelem a gépre az osx-et és utána gyűjtök iMacre.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#12) <NewL> válasza joey04 (#11) üzenetére


<NewL>
addikt

lehetséges, hogy megszívom vele, de ez minden használt cuccnál benne van. talán a következő frissitésnél már én is egy újat veszek. akkor már nem a nulláról kell kezdenem, itt lesz ez és erre kell márcsak pótolnom.:)
én amúgy meg pont ellentéted vagyok. imádom az ilyen használt cuccokat, főleg az olyanokat amelyeken már az első tulaj jósokatbukott:D

There's an app for that

(#13) geri| válasza <NewL> (#5) üzenetére


geri|
aktív tag

Hát hogyne szabadna megkérdezni. Egy memóriahabos samsonite. Hibátlan. Nagyon szeretem.
A könyv amit ajánlok. Előre bocsátom, hogy egy leheletnyit elfogultal nyálazza körbe az almát, de alapvetően hasznosnak tartom.
Az XMS tart ingyenes oktatásokat. És szerintem amúgy megérne csak ezért is egy pesti vizit- mmint egy oktatásra beülni- eléggé profin van megzervezve.

LiveStrong

(#14) <NewL> válasza geri| (#13) üzenetére


<NewL>
addikt

ezt a könyvet néztem én is ki. már a végére értél már?
folyamatosan olvastad és utána a gép előtt próbáltad a megismert anyagot?

There's an app for that

(#15) geri| válasza <NewL> (#14) üzenetére


geri|
aktív tag

Hát az a helyzet, hogy végigfutottam az egész könyvet, a fontosabb részeket megjelöltem, és utána visszanéztem gép melett. Sok olyan dolgot megemlít, amire nem is gondolnánk...

LiveStrong

(#16) lullu91


lullu91
újonc

Most láttam, hogy lehet nyerni egy Apple Ipad-et, ha vkit érdekel: http://www.facebook.com/profile.php?id=100000664146170#!/pages/Ismerkedj/153335478013805?ref=ts

[ Szerkesztve ]

(#17) geri| válasza lullu91 (#16) üzenetére


geri|
aktív tag

ezt itt ne nagyon erőltessük... :((

LiveStrong

(#18) geri|


geri|
aktív tag

hamarosan eladom, új cikk majd az új Air-el

LiveStrong

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.