Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) edipqe


edipqe
senior tag

há nem tom, inkább olyan notit veszek maiben van. 1 megások már elég olcsó notikban is akadnak.

ezeknek asztali megoldásoknál nagyobb az értelme, sztem.

nem rosszak ezek a geniusok, és nem drágák.

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#2) shtml


shtml
őstag

Nekem viszont úgy tűnik, hogy ezeknek a webkameráknak a minősége a szar és a fos közötti széles sávban mozog.

A szak­ember olyan barbár, akinek tudatlansága nem terjed ki min­denre. (Stanislaw Lem: Az Úr hangja)

(#3) cizoe


cizoe
őstag

Dikk az a fej, mint egy liter tej. :DDD

más: eye110em van ha kell adom valakinek ezresért... :D

(#4) Stiky


Stiky
senior tag

316 -osom van. Nappal tényleg jó. De sötétben borzasztó.

Este a szoba 'nagy' lámpája + az asztali kis lámpa kombó nem elég neki.

Akkor javul az eredmény ha a kislámpát a páciens felé fordítjuk. De akkor meg csak hunyorogva lehet elviselni. :DDD

~ http://pancakespeedy.tumblr.com/ ~

(#5) legkisSeby


legkisSeby
csendes tag

Tv tuner + samsung kamera:) elég lecsó képet ád:) bár kicsit drága lenne direkt webcamnak bevásárolni ezeket:D csak ha van kéznél, akkor nem kell webcam és fényévekkel jobb:)

(#6) csellosi


csellosi
tag

-

[ Szerkesztve ]

- Miota dolgozol a cegnel? - Miota megfenyegettek, hogy kirugnak.

(#7) M@trixfan válasza shtml (#2) üzenetére


M@trixfan
addikt

Nade milyen szép programok járnak hozzá és még makrózni is lehet velük :DDD

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#8) zlin


zlin
tag

: D

"Nancy baba, kapok egy kis sört ?"

(#9) DarkByte válasza cizoe (#3) üzenetére


DarkByte
addikt

Nekem is Eye110 -em van, ajándékba kaptam. Viszont sajnos szinte semmire nem tudom használni. Vagy iszonyat lassú képsebességű és zajos a képe, vagy pedig atomvillanás mellett lehet csak bármit kivenni abból aki előtte ül. Külön gáz, hogy tesómnak egy Creative Live! Cam Vista IM-je van és az nem sokkal drágább ahogyan elnéztem, viszont a minősége mérföldekkel jobb, nem mellesleg VGA-ban vesz fel értelmes sebességgel. Szóval szerintem az Eye110-et kerülje aki használható webkamerát akar. Ami még nagyon felhúzott az a CD-jén a driver és a programok. Minden szutykot rám akar erőszakolni amikor én csak egy alap driver-t akarok. Neten kellett keresnem különálló driver-t. Nincs rossz véleményem a Genius -ról általában, tudom hogy olcsó pénzért nem kell túl sok extrát várni, de ez a kamera nagyon nem piros pont nálam.

[ Szerkesztve ]

(#10) cizoe válasza DarkByte (#9) üzenetére


cizoe
őstag

ráadásul az eye 110 szokása xp alatt szétfagyasztani az msn-t, hibaüziket dobni, valszeg az api ami alá van irva egy nulla.

Szar webcam, 1000ftnál többet nemér. Nem is értem hogy mernek pénzt kérni 2008ban cifes hulladékért...

(#11) DarkByte válasza cizoe (#10) üzenetére


DarkByte
addikt

Nem volna gond a CIF felbontással, szerintem társalgásra már az is bőven okés (legalább is nekem megfelel), csak akkor kicsit komolyabb optikát tennének bele, meg egy normális 20-30fps körüli rögzítési sebességet.. ez a kamera saját tesztelés alapján inkább 5-6 fps-el vesz fel, ami sokszor kisebb mint az ígéret a dobozon (nem csodálkoznék ha nem is USB 2.0-ás lenne az interface-e, maga a kezelőprogramja alapján ez egy tucat chip, ugyanez jár x másik kamerához is). :( Az a típusú webkamera, amelyet régebben az ADSL előfizetések mellé osztogattak ha jól emlékszem az Enternet-nél. Nesze semmi fogd meg jól.

[ Szerkesztve ]

(#12) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

becherovka?... :C
good... :R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#13) Wilika


Wilika
aktív tag

Valahogy a Genius nagyon csúnya kamerákat gyárt. :S Úgyértem, legtöbbjükről már messziről süt, hogy valami huncutság van benne. Ugyanakkor persze igaz, webkamerázásnál, nem HD moziról van szó, hanem hogy kivehetően lásd a beszélgetőtársad fejét (esetleg más részét :) ).
Nekem logitech-em van. Megjegyzendő, hogy neki is szokása volt régen szétfagyasztani a rendszert. :D De amúgy jó. Amikor én vettem a laptopot akkor még nem volt annyira szokásuk a gyártóknak kamerát integrálni bele (bár mintha a Fujitsu most sem vinné túlzásba), úgyhogy én vettem hozzá csíptetőset.
De legviccesebb, hogy anno (talán 7 éve?) volt a CP magazinnak egy akciója; két éves hűségért adtak egy LG webcamerát... Azt kell hogy mondjam, hogy a mai napig veri a mezőny egy jó részét. VGA érzékelő van benne (hol volt még akkoriban az ilyen alantas trükközés, mint az interpoláció), a kezelőpultján mindent lehet állítani élőben (fehéregyensúly, színezet, telítettség, stb.)
és külön vicc, hogy szabvány USB B aljzat van a fenekén. :)
Szép képe van, anno még gyurmaanimokat is csináltam vele, elvileg fel is tube-oltam régen.

mitcsinalanyul.com - Tényleg, mit csinál?

(#14) P.e.t.ya. válasza - = Zk = - (#12) üzenetére


P.e.t.ya.
senior tag

Engem is a behernyóka fogott meg :DDD Jó teszthez jó itóka dukál :C

(#15) cannibal


cannibal
senior tag

Én egy 110-es boldog tulajdonosa vagyok :DDD Nemtom mit akartok ez csak egy webkamera, én nem fogok tizenezreket fizetni webkameráért ezt 2000Ft-ért vettem ez volt a legolcsóbb amire kell arra tökéletes :)) Aki ezzel akar videozni meg fényképezni azt sajnálom és vegyen magának hegesztőszemüveget,hogy el ne vakuljon az überkomoly 20megapixeles mikró-makrós webkamerájától :DD

(#16) - = Zk = - válasza P.e.t.ya. (#14) üzenetére


- = Zk = -
félisten

:R :R :R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#17) G. Dealer válasza cannibal (#15) üzenetére


G. Dealer
tag

Nekem egy kutyám van (look312p) és teljesen hibátlan képe van.

(#18) G. Dealer válasza G. Dealer (#17) üzenetére


G. Dealer
tag

még mindíg működik ;]

(#19) ancsma


ancsma
aktív tag

Hali!
Kéne egy kis segítség. Tehát letöltöttem a drivert innen. Így már jónak kéne lennie, vagy kell hozzá más is? :F Mert azt írja az msn, hogy más program használja vagy nincs jól csatlakoztatva. Pedig minden ok. Mit csináljak vele? :F

(#20) G. Dealer válasza ancsma (#19) üzenetére


G. Dealer
tag

miért onnan töltötted le?

www.geniusnet.com

(#21) ancsma válasza G. Dealer (#20) üzenetére


ancsma
aktív tag

Nem tudom. :) Ott találtam meg. Egyébként köszi, mostmár minden ok.

(#23) Thunder78


Thunder78
senior tag

Sziasztok!

Look 317-esem van. XP alatt működött rendesen, viszont most váltottam Vista-ra és nem akaródzik beindulni.
Driver és program feltelepül gond nélkül, de aztán csak fekete kép fogad.
Mi lehet a gond?

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#24) GeniusHU válasza Thunder78 (#23) üzenetére


GeniusHU
aktív tag

És a geniusnet.com-ról töltötted le a legfrissebb drivert?

www.genius.hu - hivatalos tech support (Szerviz cím és nyitvatartás a genius.hu-n a kapcsolat résznél) Válaszok is csak munkaidőben...

(#25) GeniusHU


GeniusHU
aktív tag

a kérdésekre a Genius válaszol

www.genius.hu - hivatalos tech support (Szerviz cím és nyitvatartás a genius.hu-n a kapcsolat résznél) Válaszok is csak munkaidőben...

(#26) Bivaly74


Bivaly74
csendes tag

Hello!Genius Eye110 camerám van.nem tudom ,hogy kell vele fényképezni!!LOL..ebben kérem segítségeteket!Előre is köszi. Bivaly74

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.