Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#36) proci985 válasza HUNNIA1920 (#16) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

a z-2300 baromi gyengén szól, az ára meg egyszerűen nevetséges. x-fivel hallottam, és csodálkoztam, hogy hová tűnt a közép. lyukas a hangképe, cserébe a mélye meg puffos és lassú, mint kb az összes pcsnek. parasztvakításra jó (mert drága, nagy és a mélyet küldi), de egyébként én nem venném.

más: mindenféle teljesítményekre meg annyit, hogy rá kell dugni a cuccot a fogyasztásmérőre, aztán mérni:) ha felvesz a Z2300 pl 250Wot a konnektorból, akkor hihető, hogy tényleg 200Wos. ha csak 125Wot, akkor zeneit adtak meg (az még mindig elég sok, nekem a sony hifi erősítőm tud annyit, és a jelenlegi 2x70es párral félhangon nem hallom mit beszélek mellette egy 3x6os szobában, pedig még a földön is vannak a hangfalak). ha 50Wot, akkor az bizony csak 40W lesz:) esetleg ha rá van írva akkor a tápból is lehet következtetni. pl az onkyom tápja 360Wot tud, az 6x100W zeneinél reális.

hangerőre: a jó hangcuccot onnan is megismerni, hogy nem hangos. mármint nem érződik annak. az ember adja a hangerőt, csodálkozik, hogy már 50%on van az erősítő, de még mindig semmi. aztán amikor ezt hangosan kommentálja, akkor nem hallja a saját hangját. illetve fejhallgatónál az ember kimegy a konyhába kávéért, és még ott is hallja, hogy a félig zárt fülesből mi szól.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.