Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sefter


Sefter
veterán

"- Fix tápkábele van, melnyek hossza nagyjából 120 mm"

nem cm lesz az ? :DDD

Nem tudom...ebben az ár kategóriában én egy belépő szintű fejhallgatót vettem inkább...
szerintem nem összehasonlítható (hang)minőségben

[ Szerkesztve ]

Psn ID: sefter_hun

(#2) JoeYi


JoeYi
őstag

a "nos" szót vagy hússzor többször használod, mint elég :) Amúgy köszi a tesztet

(#3) Lalikiraly válasza Sefter (#1) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Hú banyek milyen igazatok van!
Javítom máris :)

Amúgy 7000 ezerért eladom ha valakit érdekel mert másikat akarok.

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#4) luw2win válasza Lalikiraly (#3) üzenetére


luw2win
őstag

Phu, akkor nagyon megérte :DDD

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#5) Gál István válasza luw2win (#4) üzenetére


Gál István
senior tag

Egyszer mindenki beleesik a Géniusz csapdájába :)

(#6) total90 válasza Gál István (#5) üzenetére


total90
veterán

Nekem lassan 6 éve Genius 3600-as van és csöppet sem érzem magam csapdában, hogy annó megvettem :U

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#7) Gál István válasza total90 (#6) üzenetére


Gál István
senior tag

Az jó, de ha meghallanál még csak egy belépő szintű hangfalat+erősítőt akkor egyből más lenne a kép.

[ Szerkesztve ]

(#8) Lalikiraly válasza total90 (#6) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Úgyszintén. Ha ezt eladom is Geniust veszek utána! Szóval ennyi :)
Főleg hogy mostmár nem is búgnak úgy mint a régi x es szériák...

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#9) Lalikiraly válasza Gál István (#7) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

De sajnos az ár is más és ezt mind tudjuk.

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#10) manoarc válasza Gál István (#5) üzenetére


manoarc
senior tag

Most akkor mindenki lúzer akinek nincs pénze drágábbat venni? :F

{。^◕‿◕^。}

(#11) mocsanisi válasza Gál István (#7) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Apámnak otthon Sony erősítője van ILYEN Jamo hangfalakkal. Nekem egy Genius 1250x meg mellé egy DLD ST300-as mélynyomó, suberősítővel. A sajátomat jobban szeretem hallgatni :U

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#12) Lalikiraly


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Nos, ha esetleg valakit érdekel a set akkor 7000 forintért elvihetó. lehet nálam jelentkezni!

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#13) Gál István válasza mocsanisi (#11) üzenetére


Gál István
senior tag

MIndenkinek az "jó" amit éppen birtokol. Amikor erről a szettről váltottam erre+erre+erre azért más lett a mérce. Pedig az S750 sem épp a legrosszabb bögreszett.

[ Szerkesztve ]

(#14) Lalikiraly válasza Gál István (#13) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Ez így van minden cigány a saját lovát dícséri ahogy a közmondás is tartja ugye.

Most persze egy Creative S750 azt itt panelban már nem merném, mert tuti a kommandósok vinnének el egy két Back & Forth hallgatás után :P Persze a szomszédok nagy bánatára. Vagy Logitech Z5500 bár azt már hallgattam és nem nyerte meg annyira a tetszésemet. Ordított ordított de nem volt benne az amit vártam. Na mind1. De ne menjünk most bele abba, hogy a HIFI pont egy olyan téma hogy kb végtelent lehet rákölteni. Ezek nem B&W vagy BEO kategóriás cucok. A számítógép, noti mellé recsegni meg játékhoz, meg mint énis online rádiót hallgatni, laptop DJknek jó azt csók.
Ha komolyabb zene akkor én nekem volt toronyhangfalam csak jó erősítőm nem volt sosem akkor pl Diana Krallt hallgattam. Faterom is beült a szobába azt órákig hallgatta, persze szép hangerővel :P Mert úgy a jó.

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#15) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Helló! Tetszik a teszt! Mondjuk én nem cserélném le a Modecom hangfalam, mert a szatelit hangfalai 2 utasok, elegánsabb, szépen szól, és most is 10e körül van az ára.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#16) giigz


giigz
veterán

Nekem is ilyen van, cseresznye színben, pár hete vettem 10k-ért...

Meg vagyok elégedve vele. :)

(#17) shootme2


shootme2
aktív tag

Nekem már lassan 2 éve van ilyenem csak cseresznye színű és teljes mértékben elégedett vagyok vele. Nagyon jó a hangzása és 1/4 hangerő fölé nem nagyon kell tekerni. Persze aki white fülű annak kevés lesz. De szerintem megéri az árát.

[ Szerkesztve ]

(#18) Lalikiraly válasza shootme2 (#17) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Egyetértek veletek! Nagyon kellemes csalódtak a kis dübbencsekben :) Egyszerűen ahhoz képest hogy milyen kicsik meglepően nagyot tud durrantani :)

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#19) Frigetrus válasza Gál István (#13) üzenetére


Frigetrus
senior tag

Ha jól számolom, amiket linkeltél, az új áruk alapján összesen 264970 Ft-ba kerülnek.
Most komolyan összehasonlítod ezzel a Genius szettel?
A cikk írója vásárolt egy jóval olcsóbb számítógépes hangfalszettet. NEM HIFI-T, SE NEM HÁZIMOZIT.
Számítógépes felhasználást feltételezve, lehet rajta zenét hallgatni, játékokhoz is jó, filmet is lehet nézni vele kis pénzért. Tökéletesen megfelel a célnak, ár érték arányában is megfelelő, hiszen nem a leggagyibban szól.
Az efféle hozzászólások teljesen feleslegesek, hogy csapda ilyesmit venni, stb...

Amúgy jó a cikk, szép igényes munka. :)

(#20) Frigetrus válasza Frigetrus (#19) üzenetére


Frigetrus
senior tag

Utólag annyit javítanék a hozzászólásomban, hogy konkrétan te sem összehasonlítod a hifid a Geniussal. Hanem arra gondolok, hogy elméleti síkon összeveted a számítógépes hangfalat, egy komolyabb hifivel.

(#21) smog86 válasza Gál István (#7) üzenetére


smog86
senior tag

Ennyi erővel, ha egyszer beleülnél egy Ferrariba, akkor nem Suzukival járnál...

(#22) total90 válasza Gál István (#7) üzenetére


total90
veterán

Ezt aláírom, de nem nem is úszod meg 150-200€ alatt egy belépő szintű hangfal+erősítő szettet :U Én úgy hiszem az adott árkategórián belül igen is jó termékei vannak a Geniusnak.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#23) kovy79


kovy79
őstag

Ezt csak nekem bökte ki a szemem:
"...dobozban kapjuk. Mejnek súlya sem vészes."
Helyette talán:
"...dobozban kapjuk, melynek súlya sem vészes."

Egyébként jó kis cikk, kellenek a hasonlók.

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#24) bartucc


bartucc
addikt

A Genius termékei szinte a legjobb vételnek számítanak 12-13 ezeres kategóriáig. Aki 2.0-ra vágyik, ott vannak a fadobozos hangfalpárok, nagyon szép hangzással az árukhoz képest. Aki kicsit a mélyebb hangzást, játékokat, filmeket részesíti előnyben, annak ez tökéletes vétel. Szépen is szól az árához képest, és elegendő dinamikával rendelkezik.

A vegyél inkább hangfalat és erősítőt közbeszólásokra pedig: egyetértek, mert nekem fontos a szép hangzás, és meg is ér annyit. De 20-25 ezer alatt nem igen fogsz összerakni olyan rendszert hogy megérje a kompakt aktív hangfalakról arra váltani. :U (a 270 ezres ellenért meg vicces volt :D)

Valamint, nem utolsó sorban, köszönet a cikkírónak a remek cikkért, én kapásból tudok egy embert akinek ajánlani fogom ezt a hangfalszettet, megérte elolvasni! :R :K

[ Szerkesztve ]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#25) HartgeH3-2.8


HartgeH3-2.8
addikt

Én köszönöm a cikket hasznos volt számomra, egy Sony hifit hajtok ha gépezek zenéhez vagy játékhoz gondolkozom kisegítem majd egy ilyennel ami praktikus és nem drága.
Anno én is bele tudtam esni a Genius "csapdába" ahogy forumtárs fogalmazott nekem egy SW 5.1 Home Theater volt de nem bántam meg :)

Köszönöm még egyszer a cikket.

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

(#26) Lalikiraly válasza kovy79 (#23) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Húha! És milyen igazad van javítom is :) Jogos, nagyon szépen köszönöm!

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#27) Lalikiraly válasza Lalikiraly (#26) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Én egyébként tudok egy jó érvet felhozni, hogy akár egy hifi mellé is van sansza egy ilyen kis rendszernek, méghozzá a jóval csekéjebb áramfogyasztást említendően.

Egyébként ha most erősítő és két hangfal akkor ha nem Panelban laknék eltudnék képzeli egy Marantz erősítőt és Cerwin Vega hangsugárzókat! Na az ütős lehet:P Attól mert nincs komoly cuccom még érthetek hozzá :P

És köszönöm a dícséreteket! :)

[ Szerkesztve ]

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#28) Speeedfire


Speeedfire
nagyúr

Elég jól szólnak ezek a kis 2.1-es cuccok. Nekem konkrétan egy logitech z-4-esem van ~20k volt, de tökéletes itthonra. Ha meg valóban zenét akarok hallgatni akkor ott a fejhallgató ami gyönyörűen szól...

Ha valaki tényleg úgy akar cuccot összerakni, hogy erősítő+hangfal, akkor idővel venni fog stereo erősítőt is az 5.1 mellé, mert érezni fogja, hogy zenére 2.0 filmre, játékra meg 5.1 kell.

Így el lehet menni az árral elég messzire. Mindenkinek a pénztárcája befolyásolja, hogy mit vesz. Én is vettem volna jobbat, ha....

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#29) Lalikiraly válasza Speeedfire (#28) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

És itt a pont. Mélységesen egyetértek!

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#30) effendi2 válasza Lalikiraly (#3) üzenetére


effendi2
tag

"- Rövid vezetékek (mindeggyik)" mindeggyik? Nemár! :-)

Tényleg nem cseszegetni akarlak, és sajnos úgy látom, nem sokan foglalkoznak a logouton a helyesírással, de talán nem tartana sokáig a kész cikket mondjuk world-be kopipésztelni, és megnézni, hogy miket húz alá.

A helyesírástól eltekintve jó kis íromány lett. Nekem csak régebbi Geniusokkal volt tapasztalatom, azóta kerülöm őket.

Örökké akarok élni! Eddig sikerült...

(#31) Speeedfire válasza Lalikiraly (#29) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Köszi. :R

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#32) Lalikiraly válasza effendi2 (#30) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Hát, de mit írjak, ha mindeggyik kábel rövid ? :D

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#33) Frigetrus válasza Lalikiraly (#32) üzenetére


Frigetrus
senior tag

Most nem tudom eldönteni, hogy poénkodsz-e vagy sem. De a mindegyik egy "gy"-vel írandó. Remélem csak viccelsz. :D:D

(#34) Lalikiraly válasza Frigetrus (#33) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Jólvanna kijavítom :D :C

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.