Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) #72042496 válasza CaNNa3IS (#88) üzenetére


#72042496
törölt tag

"...nőnemű barátnőd..."

Ezzel úgy érzem, kicsit túldefiniáltad a dolgot, bár a mai világban... ;] :D
Nem belédkötni akartam, csak megakadt ezen a szemem.

CsíkosMókus:

Ha valaki nagy felbontásban játszik, akkor jól jár a minél erősebb VGA-val, CPU-ból viszont az esetek legnagyobb részében bőven elég egy (tuningolt) középkategóriás Core 2 is.

[ Szerkesztve ]

(#102) CsíkosMókus válasza #72042496 (#101) üzenetére


CsíkosMókus
aktív tag

már az a középkategóriás is jobb, mint az e2180-am, i975 chipsetben :)

(#103) BloodRay válasza CsíkosMókus (#87) üzenetére


BloodRay
veterán

Ugyan így gondolom én is. ;) Annyi kiegészítéssel maximum, hogy azért valami alap videokártya(nem intel integrált...) jó lenne az atomos konfigokba.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#104) Neil Watts válasza Vistaboy (#37) üzenetére


Neil Watts
veterán

:R Erről a csomagról el tudnék veled beszélgetni privátban asszem' :W Nem igaz, hogy mi megy itt.

(#105) mcsabee


mcsabee
senior tag

Ha jól értelek, tisztában vagy vele, hogy a Corei7 felesleges pénzkidobás, tisztában vagy vele, hogy valószínűleg ebben az évben hasznát nem fogod venni annak a processzornak, de mégis ilyet akarsz, mert ez kell neked?

Ne érts félre, mindenki vegye azt a pénzén - amiért tisztességesen megdolgozott - amit akar, de hogy egy ember a saját pénzének az ellensége legyen :-) .

Mindenesetre szurkolok, hogy végre kézhez kapd a masinériát, és leírd tapasztalataid egy esetleges könnyed hangvételű teszt keretein belül.

Ja és kocka vagy :DD :C .

Stay a while and listen...

(#106) CaNNa3IS


CaNNa3IS
senior tag

Lehet , hogy tényleg elég lett volna akkor cikket írni az egészről amikor megvan a gép.
Nemrég nálam is volt egy i7 965 ee de eszembe se jutott hogy gépet építsek belőle. Egy 420 as celeronnal elvagyok nekem most még elég.
De nem értem azokat akik "tudom nem irígységből" osztják a srácot. Nem mindegy mire költi a "felesleges" pénzét. Nem kisgyerek már valószínűleg akit le kell tolni. Szerintem mindenkinél van ilyen katt. Ez kell ez kell kész. Nekem is vannak időszakok amikor eladok minden gépet és élvezem, hogy csak a melóhelyen kell bámulnom a képernyőt.
Aztán feljövök ide a ph-ra és látok egy jó kis blogot.Ennyi elég és veszek valami gépet.
Ha van gép én is leülök mintha mágnes húzna pedig megvan mindenem ami kell (kislányom most volt 8 éves :-)).
Szóval totálisan egyetértek azon véleménnyel, hogy mással is kell foglalkozni sőt gép előtt kell kevesebbet tölteni de azzal nem, hogy kioktatunk másokat ezzel kapcsolatban.
peace

Stay up Stay humble Ride hard Get stoked

(#107) fekeandras válasza CaNNa3IS (#106) üzenetére


fekeandras
őstag

"De nem értem azokat akik "tudom nem irígységből" osztják a srácot"

Erről az jut eszembe mikor 1,5 éve egy barátomat "legazdaggyerekezte" egy srác a Gamestar fórumon csak mert nagyon erős C2D + SLI-s gépe volt.Mondjuk azt nem látja a moly, hogy a barátomat nem apuci pénzeli hanem több munkahelyen is dolgozik párhuzamosan.Ő már nem is egy kocka, ő már deltoid... :))

Hát igen az irígység rút betegség... :U

(#108) CaNNa3IS válasza fekeandras (#107) üzenetére


CaNNa3IS
senior tag

"Deltoid" ez jó :DD

[ Szerkesztve ]

Stay up Stay humble Ride hard Get stoked

(#109) CsíkosMókus válasza fekeandras (#107) üzenetére


CsíkosMókus
aktív tag

mindez csak azért van, mert szegény országban élünk :)
manapság már elég, ha építtetsz egy szép kerítést, veszel egy jó kocsit vagy erős számítógépet, és máris gyűlöl egy tekintélyes méretű tömeg. sajnos..

(#110) CaNNa3IS válasza CsíkosMókus (#109) üzenetére


CaNNa3IS
senior tag

Ez nagyon szubjektív, hogy "szegény". Inkább buták és írigyek az emberek, ez van és ez teszi őket szegénnyé. Sajnos..
Ha nekik nincs akkor másnak se legyen vagy legalábbis ne érezze jól magát.

Stay up Stay humble Ride hard Get stoked

(#111) cowboy_bebop válasza CaNNa3IS (#110) üzenetére


cowboy_bebop
őstag

Szvsz. nem azzal van a baj, ha valakinek jobb/több cucca van, hanem ha henceg vele. :R

(#112) stevve válasza CaNNa3IS (#110) üzenetére


stevve
nagyúr

Ettől még mindig elég kevés köze van a szakmai logout-hoz a cikknek... Lehet itt bármiről beszélgetni, okosakat mondani, a cikk felrakásának eleddig még a célját sem ismertük meg. :U

(#113) DEV_NULL


DEV_NULL
őstag

Get a life !

(#114) glutamin válasza fekeandras (#107) üzenetére


glutamin
őstag

Én sem irigy nem vagyok, sem felvágásnak vagy hencegésnek nem érzem a cikket. De összességében úgy gondolom, hogy aki 1-2 havi megtakarításánál többet költ egy komplett pc-re az nyugodtan x-szelheti a "kocka vagyok" paramétert. (ugyanígy aki kocsira többet költ mint 1 évi jövedelme, az meg autóbuzi:D)

Ha kész a gép jöhetne pár teszt.

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#115) CsíkosMókus válasza CaNNa3IS (#110) üzenetére


CsíkosMókus
aktív tag

fordítva.. mivel neki nincs, ezért az a jó ha másnak sincs

valahogy mindig a képzetlen bunkók hőbörögnek, hogy nekik mé nincs.. azé bazzeg, mert egy idióta stupid aki semmihez se ért a kalapáláson kívül

(#116) CsíkosMókus válasza glutamin (#114) üzenetére


CsíkosMókus
aktív tag

(ugyanígy aki kocsira többet költ mint 1 évi jövedelme, az meg autóbuzi)

mennyi idő alatt? 1 év? az varázsló, nem autóbuzi.
egyébként meg több év alatt teljesen normális, ki keres annyit, hogy 1 évi fizetéséből vegyen egy autót? vagy az is autóbuzi, aki vesz 3 milkáért egy új kisautót?

(#117) CaNNa3IS válasza stevve (#112) üzenetére


CaNNa3IS
senior tag

Tiszta sor. Abban 1et értünk, hogy szakmailag ez nem ide való.

Viszont kib@szottul szét offoljuk ezt a topicot.

[ Szerkesztve ]

Stay up Stay humble Ride hard Get stoked

(#118) CaNNa3IS válasza CsíkosMókus (#115) üzenetére


CaNNa3IS
senior tag

ezt nem értem

Kalapálás? :DD

[ Szerkesztve ]

Stay up Stay humble Ride hard Get stoked

(#119) CsíkosMókus válasza CaNNa3IS (#118) üzenetére


CsíkosMókus
aktív tag

szó szerint

(#120) nemethbalazs


nemethbalazs
tag

Nem feltétlen felvágás az írás, szerintem a cikk írója csupán meg akarta osztani az örömét a ph! lakókkal, más kérdés, hogy az egész témáról 1 db., kiadós, képekkel, tesztekkel teli cikket kellett volna publikálni.

Másrészt a Core i7 helyett lehetne olcsóbban egész jó alternatíva egy Q9550 egy olcsóbb lappal.

Személy szerint, ha töménytelen pénzzel rendelkeznék, akkor a következőhöz hasonló konfigot raknék össze:

Phenom II X4 940 B.E., vagy 955 B.E.
valamilyen AM3-as 790-es alaplap
2x2 GB DDR3
valamilyen Radeon HD4890

Ez a kiszemelt konfignál nem nevezhető lassabbnak, de olcsóbbnak biztos.

(#121) Solten válasza nemethbalazs (#120) üzenetére


Solten
addikt

"Személy szerint, ha töménytelen pénzzel rendelkeznék, akkor a következőhöz hasonló konfigot raknék össze:

Phenom II X4 940 B.E., vagy 955 B.E.
valamilyen AM3-as 790-es alaplap
2x2 GB DDR3
valamilyen Radeon HD4890"

Na végre egy értelmes ember... :U :D

[ Szerkesztve ]

Saor Alba

(#122) glutamin válasza CsíkosMókus (#116) üzenetére


glutamin
őstag

Valóban nem definiáltam, hogy mennyi idő alatt. Nem mindegy, hogy valaki 3 évente vesz egy erősebb gépet, vagy évente csereberélget olcsóbb cuccokból. Igazából azon van a hangsúly, hogy mindenkinek anyagi lehetőségeihez mérten érdemes egy ésszerű plafont meghúzni.

Eladom a régi gépem, majd pár hétig nincs más, mert kell a zseton az újba, az meg még nem jött meg... Ez nekem arról árulkodik, hogy itt bőven erőn felüli költekezés van.

A kedvencem az amikor a befektetés szót olvasom szgépvásárlásnál:D

[ Szerkesztve ]

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#123) Nikk válasza nemethbalazs (#120) üzenetére


Nikk
senior tag

Hehhe... Pont ilyen a konfigom... =D

Most őszintén... Igazából 230.000-et költöttem egy ilyen gépre, amit ott fent írtál. Összesen.

Egy Phenom II 940 van benne 2x2GB RAM, meg majd egy HD4890 ezen a héten... ASRock AOD790GX AM2+-os moboval. Mellé egy Modulos 520-as CoolerMaster táp. Meg ugye szintén CM ház (Centuron 590) és hűtő (CM V8), vidkarihűtőből Musashi-t kap a rendszer a gyári vízforraló helyett, meg még pár egyéb nyalánkság... :) Ha ezzel a géppel nem futtatok el mindent csontig tolt grafikával, akkor turmixot csinálok belőle... :D

DIGIC

(#124) Nikk válasza glutamin (#122) üzenetére


Nikk
senior tag

Én befektettem... :D

Munkához (renderelés) és játékhoz egyaránt... :D

DIGIC

(#125) Vistaboy válasza Jhonny06 (#65) üzenetére


Vistaboy
veterán

Egyelőre jó lesz ez, most az a lényeg, hogy halk legyen. Gondolkodtam egy HD 4890-en is, de annak a referencia hűtése elég hangos. Legalábbis a cikkem első részében linkelt Guru3D-teszt szerint.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#126) Vistaboy válasza Nikk (#69) üzenetére


Vistaboy
veterán

Nem a PhysX miatt veszek nVidia-t, hanem mert a GTX 275-öt majdnem minden tesztben dicsérik, hogy milyen halk. Most pedig ez fontos szempont. Sokat nyomom késő estig, vagy hajnalban (Műszakbeosztástól függően) a gépet, és ha hangos, zavarok vele másokat.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#127) Vistaboy válasza pete_21 (#71) üzenetére


Vistaboy
veterán

Ja, én kimondottan érzem.

De inkább arra akartam utalni, hogy ha már valaki hozzászokik egy teljesítményszinthez, akkor utána a lassabb már zavaró. Megszoktam már, hogy a programjaimat milyen szinten tudom nyúzni, és most a kis gépen eléggé figyelnem kell arra, hogy mit mikor és hányszor indítok el. :DDD (Különben bámulhatom a forgó kurzort percekig...)

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#128) Vistaboy válasza Valty (#74) üzenetére


Vistaboy
veterán

Mert? Nekem többen ajánlották a TT házakat, azok közül pedig ez tetszett meg. De pontosan miért is nem jó minőségű?

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#129) Vistaboy válasza BloodRay (#77) üzenetére


Vistaboy
veterán

Ugyan, ennyit megért, hogy most ne unatkozzak itthon (Már ha itthon vagyok néha egy-két órát). :DDD

Köszi, én nem sajnálom. Más nem sajnál milliókat költeni az autójára, vagy a felesé... pardon, arra nem, de a barátnőire... :DDD Én meg a gépre költök.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#130) Vistaboy válasza tibz03 (#99) üzenetére


Vistaboy
veterán

Nem tudom, ebben mi a felvágás. Nem dicsekszek el vele, pusztán csak nem mindennap jut el odáig az ember, hogy kompletten cseréljen gépet. Ezért gondoltam, hogy leírom a gondolataimat, terveimet és a tényeket ezzel kapcsolatban. De a legfőbb célom az volt ezzel, hogy a tőlem jobban hozzáértők hozzá tudjanak szólni a témához, tanácsokkal, ötletekkel tudjanak ellátni azzal kapcsolatban, hogy mit érdemes venni a gépbe.

Igaz, a mostani rész egy kicsit unalmasnak tűnik, és az igazat megvallva picit az afelett érzett idegességemben írtam, amiért nem sikerült időben összehozni a dolgot. Egyébként már ez a rész a tényleges teszt lenne, ha meglett volna a masina.

Na, erről ennyit, mostantól kérnék mindenkit, akinek szúrják a szemét az írásaim, az kérem, ne olvassa el őket. Ha majd a Főszerkesztő visszaküldi a cikket, hogy az nem ide való, akkor letörlöm, de ha már kikerült, akkor kéretik kulturáltan véleményt nyilvánítani róla.
Köszönöm... :R

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#131) Vistaboy válasza CaNNa3IS (#106) üzenetére


Vistaboy
veterán

"Lehet , hogy tényleg elég lett volna akkor cikket írni az egészről amikor megvan a gép."

Pontosan ez volt a terv. De sajnos közbeszólt az élet. Ki kellett engednem a "fáradt gőzt". :DDD

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#132) nemethbalazs válasza Vistaboy (#125) üzenetére


nemethbalazs
tag

A Vapor-X-es Sapphire-ok környékén érdemes körülnézni, gyakorlatilag azok rendelkeznek a szinte leghalkabb léghűtéssel. Legalábbis tesztek szerint.

[ Szerkesztve ]

(#133) nemethbalazs válasza Nikk (#123) üzenetére


nemethbalazs
tag

Gratulálok, és egyben irigyellek... :))
Bár nekem amire használom, az én konfigom is bőven elég...PIII rulz:)

[ Szerkesztve ]

(#134) Vistaboy válasza nemethbalazs (#120) üzenetére


Vistaboy
veterán

"Nem feltétlen felvágás az írás, szerintem a cikk írója csupán meg akarta osztani az örömét a ph! lakókkal, más kérdés, hogy az egész témáról 1 db., kiadós, képekkel, tesztekkel teli cikket kellett volna publikálni."

A mondatod első fele pontosan igaz arra, hogy miért is születtek ezek az írások. :R

A második feléhez is igazat kell adnom neked, addig már nem írok semmit sem, amíg meg nem lesz a gép. Bár sajnos fényképezőgép híján nem tudom, mivel fogok majd képeket csinálni. De meg fogom oldani. ;)

A géphez, amit összeraktál, annyit: Lehet, sőt biztosan igazad van, de én mindig is jobban szerettem az Intel procikat (Nem az AMD-vel van bajom, csak Intel kell, ennyi... :DDD ).

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#135) Vistaboy válasza nemethbalazs (#132) üzenetére


Vistaboy
veterán

Köszi a tanácsot. Majd szólok a srácnak - ha még nem késő -, hogy lehet-e még változtatni a konfigon, vagy már leadta a rendelést.

Na mára ennyi időm volt, most mennem kell, mert reggel ismét korán kelek. Jó éjszakát mindenkinek. :R

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#136) nemethbalazs válasza Vistaboy (#134) üzenetére


nemethbalazs
tag

:R Köszönöm szépen! :R

Az hogy ki milyen párti, ízlés dolga. Én személy szerint az utóbbi időben AMD párti lettem, a Phenom II-es procik igazán jók lettek, főleg árukhoz képest. Videókártyák terén egy-két Nvidiás próbálkozásom volt, azóta jó ideje ATI párti vagyok... kb. a 9600XT óta :D

Kinek a pap, kinek a papné ugye... :) Prociban döntsön az ízlés, de VGA-ban most Nvidia elég visszamaradott... főleg a középkategóriában.

Mellesleg ha ésszerű anyagi keretek között raknék össze gépet, akkor a következőt raknám össze:

P45-ös Gigabyte lap + E7400, vagy
790X-es Gigabyte lap + Phenom II X3 710
2x2 GB DDR2
Radeon 4770
Corsair CX400
500-as WD HDD
és egy ízléses Cooler Master ház

Az AMD-t jobban csípem 100 MHz-el lassabb, ellenben +1 mag ...
Saját vélemény, nem kéretik megköveztetni érte :))

(#137) nemethbalazs válasza Vistaboy (#135) üzenetére


nemethbalazs
tag

Szép álmokat! Ne izgulj, akár mit veszel ebben a kategóriában lassú géped nem lesz...:D

(#138) Solten válasza Vistaboy (#130) üzenetére


Solten
addikt

En csipazom a szerenyseged ( :R ) meg nem a szemelyeddel van bajom, de kerlek, legkozelebb ilyeneket a blogodba... ;) A gepet meg hasznald egeszseggel.

Saor Alba

(#139) Jégkokó


Jégkokó
veterán

nem tudom, hogy annyira kell e az a kb 30 ezres hangkártya, mert sztem egy olcsóbb is nagyon szép hangot tud produkálni, sztem én ezért is érzem fölöslegesnek ennyi pénzt áldozni egy ilyen hardware elemre.Volt melóhelyemen, már időtlen idők óta porosodott egy ilyen kártya mivel a kutyának nem kellett az ára miatt

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#140) Valty válasza Vistaboy (#128) üzenetére


Valty
aktív tag

Kinézetre nekem is nagyon bejönnek, azzal nincs is semmi gond, de nekem úgy tűnik, mintha kisprólták volna belőle az anyagot, nem azt a minőséget hozzák, amit ígérnek.

Pl. nálam alapból hibás volt a hátsó venti (hangos volt, zörgött), és kb. 2 hónap után kiégett elöl a kék katód, meg valahogy nyuklik is a ház :U

De ez csak az én véleményem :))

[ Szerkesztve ]

(#141) fekeandras válasza Nikk (#123) üzenetére


fekeandras
őstag

GTA4? ;]

(#142) CsíkosMókus válasza Solten (#121) üzenetére


CsíkosMókus
aktív tag

..azért az 5% teljesítményért ddr3 az olcsó ddr2 helyett? ;]

(#143) CsíkosMókus válasza Vistaboy (#134) üzenetére


CsíkosMókus
aktív tag

Vicces, hogy 2 napja magyarázkodsz..
Beírtad, aztán ha valakinek nem tetszik, majd hozzászól. Elvileg itt azok vannak, akik szeretik a számítógépeket, nyilván mindenki átmegy néha az új gép okozta eufórián (legyen akármilyen rövid is), természetes dolog..
De magyarázkodni, hogy most akkor te ezt hogy is gondoltad? Nem kell.

(#144) CaNNa3IS válasza CsíkosMókus (#143) üzenetére


CaNNa3IS
senior tag

:-)
Persze, hogy magyarázkodik mert b@szogatják. Én biztos nem mentegetném magam, akinek nem tetszik nem olvassa el azt kész.
Azt tanultam, hogy amit magyarázni kell az szar.
Mondjuk a 3500 -ös amd kemény volt de hát kinek mi az ósdi. Nekem egy xt vagy egy 80186. Neki meg ez. Remélem nem érdekli ez a sok oltás. :))

Stay up Stay humble Ride hard Get stoked

(#145) CsíkosMókus válasza CaNNa3IS (#144) üzenetére


CsíkosMókus
aktív tag

Így van, akinek nem tetszik, az benyög egyet, és megy tovább..
Aki mások számára ír bármit a neten, az legyen erre felkészülve, vagy ne írjon.

(#146) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Igazatok van, csak hát picit rosszul esik, hogy egy ártalmatlan kis írásra mindjárt fikázás a válasz az olyanoktól, akik mindig csak az olyan überállatfasza minden részletre kiterjedő cikkeket akarják olvasni, amiket olyanok írnak, akiknek nyilvánvalóan jóval több szakmai tapasztalatuk vagy idejük van rá, mint nekem... :(

Néha jólesik firkálni ide, de nem vagyok egy nagy író vagy tesztelő. Ha esetleg az írásaim nem ütik meg a mások által elvárt mércét, akkor elnézést kérek, sajnos én nem vagyok szakértő ezekben a dolgokban.

Részemről a téma lezárva, további kellemes napot. :R

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#147) D1Rect válasza Vistaboy (#146) üzenetére


D1Rect
félisten

Rá se b@sszál, irigység meg kötekedhetnék. ;)

(#148) Jégkokó válasza D1Rect (#147) üzenetére


Jégkokó
veterán

Én nem vagyok irigy, csupán sztem hülyeség olyan dologra extra pénzt költeni amit ugyse fog kihasználni.Ne mondja nekem senki hogy ilyen 8 magos proci kell manapság már egy akármilyen lövöldözős játéknak, mert nem hiszem el, hogy egy középkategiással ne futna el tökéletesen.Meg a 30 ezres hangkártya nem hiszem, hogy ezekhez a játékokhoz annyira szükség van rá. Ha olyan dologra használná, mondjuk zene szerkesztés vagy ilyesmi, ott biztos sokat számítana a beépített memóra a hangkártyába, de amugy sztem nem sok értelme van

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#149) D1Rect válasza Jégkokó (#148) üzenetére


D1Rect
félisten

Nem neked szólt, hanem általában. Én se vennék ilyen gépet. Még fele ilyet se.
De ha neki ez okoz örömet, miért kötekedjek. Értelmesebb mint hétvégenként elinni/elpartyzni 5-10K-t.
Nem használja ki? A 400 lovas autót sem azért veszik mert kihasználnák. ;)

[ Szerkesztve ]

(#150) Napfénysüti

Kíváncsian várom a konfig bemutatását ha meglesz. Én is várom a következő fizumat mert akkor megyek új lapost venni :D Szóval meg tudlak érteni. Bár nekem ez a gép amit te rakatsz össze már nagyon sok lenne. :B

Més que un club!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.