2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bteebi


bteebi
veterán

23 dBA 4000 RPM mellett? :Y :C Nem is rosszak, pláne nem 4 euróért. A zajszintjük is egészen rendben van. Silent PC fan-eknek persze elviselhetetlenül hangosak ;], de normális embereknek már bőven a tűrhető kategóriába esnek.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#2) #21346560 válasza bteebi (#1) üzenetére


#21346560
törölt tag

Kicsit szkeptikus vagyok én azzal a 23dB-el szemben 4000-es RPM-en....

(#3) Danex


Danex
addikt

hm, a kritikusabb helyekre jók lehetnek ahova épp annyi kell, hogy kavarogjon valamennyit a levegő... gondolok én északi hid, ramok ahova nem biztos hogy eljutna a levegő egy előről hátra tervezett házban

(#4) Silentfrog válasza #21346560 (#2) üzenetére


Silentfrog
veterán

Hiszem ha hallom kategória szerintem is.

(#5) Apika


Apika
Közösségépítő

Nagyon kedvező az áruk! :K

(#6) banhammer


banhammer
veterán

"A Gelid a szokásos fém csavarokat strapabíró, hőálló gumiból gyártottakra cserélte, hogy ezzel is segítse a ventilátor vibrációinak izolálását."
Ehhez képes a képeken fém csavarok vannak.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#7) A szerzetes válasza banhammer (#6) üzenetére


A szerzetes
csendes tag

Vagy krómozott gumi :)

"Nem adom fel mert lehet, hogy holnap lesz az én napom"

(#8) marcias válasza A szerzetes (#7) üzenetére


marcias
őstag

:U

Steam: marcias88

(#9) banhammer válasza A szerzetes (#7) üzenetére


banhammer
veterán

És tényleg!

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#10) aram01


aram01
nagyúr

vennék, itthon van valahol?

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#11) Buci21


Buci21
addikt

Hát, pl egy régi Athlon proci 40es ventillátorát lecserélni ilyenre kifizetődő dolog :D
Tűrhető zaj, piszokolcsó, és régi cuccokra ilyenek kellenek (meg persze nagyon kicsit HTPC-be). Emlékeztek még amikor a chipseteken kis kerregők voltak amik 3 év után olyan csapágyzajosak lettek h öröm volt hallgatni? xD ;]

(#12) bteebi válasza #21346560 (#2) üzenetére


bteebi
veterán

Tényleg elég furának hallatszik, de miért próbálna valótlant állítani egy gyártó? :U :DDD

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#13) Findzs válasza Buci21 (#11) üzenetére


Findzs
addikt

nem kellett oda 3 év :))

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#14) kiskaktusz


kiskaktusz
addikt

Lehet, hogy veszek is egyet

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#15) BlackPriest


BlackPriest
őstag

jöhetne 4cm-es is a 945gclf zajongója helyett

Bogár nélkül lehet élni, de minek?!_______________________________________________ Elnézést, hogy nem illik bele a véleményem a világképedbe.

(#16) #16939776


#16939776
törölt tag

Egy tesztet, ha szabad?!

Jó irányba bővítik a termékpalettát, becsülendő hogy a "folyadékcsapágy" már ilyen kis méret mellett is gazdaságosan gyártható :)

(#17) vinibali


vinibali
őstag

csak sikerülne már végre keskenyebb középrészt csinálni. javulna a légszállítás és értelmesen kezdenének kinézni ezek a kicsit izék :D

BIOS/UEFI írás, helyreállítás, törlés, mentés! https://www.bvinarz.org/bios-iras/

(#18) waithEard válasza vinibali (#17) üzenetére


waithEard
őstag

Igen. Én sem értem minek oda az a villanymotor! :( :)

"The cold feel of my skin. I try to lose but always win." - M.D.B. - The Fever Sea (RégiHApró: 68 piros \ 0 fekete)

(#19) BlackPriest válasza waithEard (#18) üzenetére


BlackPriest
őstag

azért el tudok képzelni más megoldást is

Bogár nélkül lehet élni, de minek?!_______________________________________________ Elnézést, hogy nem illik bele a véleményem a világképedbe.

(#20) vinibali válasza waithEard (#18) üzenetére


vinibali
őstag

jaaaa, én azt hittem csak úgy forog :DDD

BIOS/UEFI írás, helyreállítás, törlés, mentés! https://www.bvinarz.org/bios-iras/

(#21) Ł-IceRocK-Ł


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Kis méretű ventilátorban, rikta acsendes, ezt szerintem mindenki tudja, ha mégis van, az meg drága. Úgylátszik van aranyközépút. Jó. Nagyon jó.

Nekem egy 12 es van a sima silent verzióból, tényleg nagyon csendes, és még levegőt is szállít. Nagyon pici motorhangja van, de annyi pénzért tényleg megéri.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#22) Béééla


Béééla
őstag

Na megnezem hogy az 50 mm befer-e a switchbe, csak ot eve csapagyas annak a ventije :DD es a hangja mint egy inditozo traktornak...

Bélabá

(#23) Buci21 válasza Findzs (#13) üzenetére


Buci21
addikt

Hát, már amelyiknek nem kellett. Én szerencsésebb voltam, egy s775-ös, p4-es alaplap volt aktív hűtéssel (meg nem mondom milyen), és szabályos 3 év múlva elkezdett kerregni... na mondom a kvaanyááádkiváglakteszar :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.