Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kovsol


kovsol
titán

Számomra mai napig az Xbox nagy húzócíme. Megvan minden része Xbox360-ra, és PC-re is megvettem az első részt.
Értetlenül állok azelőtt, hogy miért csak az első részt újították fel. :F Ennek így nem látom túl sok értelmét.

Egyébként szerintem mai napig gyönyörű a játék még xbox360-on is, és nem csak az újabb részek, hanem az első is, szóval annyira nem estem hanyatt az xbox one verziótól a videó alapján.

May the Force be with you!

(#2) Kékes525


Kékes525
félisten

Komolyabb felújítást is csinálhattak volna.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#3) Def26


Def26
félisten

Szerintem szép lett nagyon, de qrva drágán adja az MS ennyiért.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#4) oriic válasza Def26 (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pedig már ez is csökkentett ár.

Live-Die-Respawn

(#5) bLaCkDoGoNe válasza Def26 (#3) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Ott a pont!

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#6) Equalizer8 válasza Def26 (#3) üzenetére


Equalizer8
csendes tag

11500ft sok egy Xbox One jatekert? Na ne vicceljünk mar.szerintem korrekt ar es remelem korrekt lett maga a jatek is.

(#7) Def26 válasza Equalizer8 (#6) üzenetére


Def26
félisten

Elolvastad a cikket?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#8) oriic válasza Equalizer8 (#6) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az a gond hogy nem natív XO játékról van szó, hanem egy közel 10 éves játék felújításáról. Szerintem lehetett volna olcsóbb is.

Live-Die-Respawn

(#9) a.sebi


a.sebi
őstag

Majd goldba ingyen jo lesz jvöre... csak addig nem birom ki !

(#10) kovsol válasza a.sebi (#9) üzenetére


kovsol
titán

Ha 2006. november óta kibírtad nélküle, akkor egy év már nem számít. :D

May the Force be with you!

(#11) oriic válasza a.sebi (#9) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Eddig hány remaster játékot tettek be goldba?

Live-Die-Respawn

(#12) Def26 válasza oriic (#11) üzenetére


Def26
félisten

Szerintem egy normális játék sem volt ingyenes. Viszont baromi sok volt már 50% deal -ben. :) Na a gears majd akkor jó vétel lesz.

Belegondolok a resident evil HD is 4k volt megjelenéskor.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#13) gianni85 válasza Def26 (#12) üzenetére


gianni85
veterán

vagy 75%-osban, így vettem meg bagóért a Tomb Raidert, a két Saints Row-t, a Metro Pakkot, a Sleeping Dogs-ot, stb

(#14) Def26
Ennél a Gears-nél is türelmes leszek, mert kifizetődik. A fenti 6 db játék kb 13ezer forintomba fájt. Ennek tükrében NAGYON drága ez a Gears UE. :)

[ Szerkesztve ]

(#14) Def26 válasza gianni85 (#13) üzenetére


Def26
félisten

Jah tényleg, tomb raider valami 2xxxFt volt. :R Ez már majdnem ingyen volt. :Y :Y

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#15) anulu


anulu
félisten

nekem kimaradt anno ez a széria, így részemről teljesen jó, ez az UE + a régiek novemberben ingyen :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#16) bLaCkDoGoNe válasza Def26 (#14) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Egészen pontosan 1976,70 Ft a HUN store-ban. :K

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#17) benike1999


benike1999
tag

Tudja valaki hogy a remastered verzió tartalmazza-e a magyar feliratot mint az alap játék vagy csak a kötelező idegen feliratokat(orosz,angol,német,francia)? Mert ha lessz benne magyar felirat akkor holnap rendelem is!!!

(#18) oriic válasza benike1999 (#17) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nincs benne magyar felirat, legalábbis amivel játszottunk példányt abban nem volt. ( Amúgy nem úgy volt, hogy az Xbox360-as verzióban sem volt magyar felirat és csak a PC-sek kapták meg a feliratozást?)

Live-Die-Respawn

(#19) cyberkind


cyberkind
félisten

Oké, 18 hónap volt csak ennek a résznek az újrahúzása, de ennek így tényleg mi értelme van? :F
Jó dolog ez a visszafelé kompatibilitás, de egy Xbox húzócímet illene normálisan felújítani mindenestül.

Paranormal Cocktivity

(#20) Polllen


Polllen
nagyúr

Ez a mindenki megkapja a régi részeket x360-ra lényegében azt jelenti, hogy több részből nem lesz remaster? :P

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#21) Steven válasza oriic (#18) üzenetére


Steven
addikt

360 ba is volt magyar gow 1 be, update után rakták bele de az elején abba se volt... már ha jól emléxem

[ Szerkesztve ]

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#22) cyberkind válasza Polllen (#20) üzenetére


cyberkind
félisten

Pont ez a baj.

Paranormal Cocktivity

(#23) oriic válasza Steven (#21) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Érdekes, köszi. Itt most nincs hunsub sajnos.

Live-Die-Respawn

(#24) bLaCkDoGoNe válasza Steven (#21) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Szerintem nem emlékszel jól, nekem sem a lemezes példányomban, sem a letölthető verzióban nincs magyar nyelv, csak a 2-3-Judgment-ben.

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#25) oriic válasza bLaCkDoGoNe (#24) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Közben utánanéztem, csak a PC-s verzióban volt magyar felirat.

Live-Die-Respawn

(#26) CsonkaImo válasza oriic (#18) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Az első részt nem tudom biztosan, de a 2-ben volt magyar felirat Xbox 360-on is.

(#27) bLaCkDoGoNe válasza oriic (#25) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Ezt mondjuk nem tudom hova tenni, ha már megvolt a fordítás, miért nem rakták be az X360 verzába is? Sőt, ezek alapján az X1 verzióba is bepakolhatták volna. (Habár később patchként jöhet hozzá akár.)

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#28) Def26 válasza bLaCkDoGoNe (#27) üzenetére


Def26
félisten

Ha benne lenne, akkor meg jönne pár angolos, hogy fúj ők jobban szeretnék eredeti nyelven. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#29) CsonkaImo válasza Def26 (#28) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Nyilván választható lenne.

(#30) Def26 válasza CsonkaImo (#29) üzenetére


Def26
félisten

Xbox one -on régióhoz kötött. Mindig azon a nyelven szólal meg a játék amilyen régión van a gép.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#31) oriic válasza Def26 (#30) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Vagyis választható lenne. :D ( lévén pár gombnyomás után máris lehet régiót váltani) :D

(#27) bLaCkDoGoNe

Mivel teljesen kimaradt nekem a széria nem tudom hogy ez hogy volt megoldva anno. Mass Effectnél pl a magyar kiadó intézte a honosítást.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#32) bLaCkDoGoNe válasza Def26 (#28) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Én is eredetinyelv-náci vagyok, de mivel a szöveget úgyis értem, ezért olyan mindegy, hogy a felirat milyen; néha (pl. most a Witcher 3-nál tapasztalom) még viccesebb is néhol, mint az angol voiceover.
De a legkulturáltabb megoldás valóban az lenne, ha mindenki ízlésének megfelelően választhatna feliratot, nyelvet, bármit...

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#33) Luck Dragon

Jó hogy ezt a címet nem hagyják elfeledni, szép munka, csak egy kicsit lehetne olcsóbb is.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#34) krx21 válasza Kékes525 (#2) üzenetére


krx21
nagyúr

És akkor azt már egy új játéknak hívnánk...
Mi a baj evvel a felújítással???

(#35) Lavar


Lavar
aktív tag

PC-re megvolt az első rész, imádtam. Tényleg hogy repül az idő, ennek már 9 éve. Többi rész kimaradt sajnos konzolhiány miatt. Örülök a felújításnak, várom PC-re. :)

[ Szerkesztve ]

(#36) krx21 válasza krx21 (#34) üzenetére


krx21
nagyúr

Rájöttem mi a baj vele... A single playerben maradt 30fps... :W Basszus...

(#37) Puma K válasza krx21 (#36) üzenetére


Puma K
veterán

"next gen console"

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#38) oriic válasza krx21 (#36) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Persze hogy annyi, soha nem is volt róla szó hogy 60 lesz. Ez egy remake, nem remaster.

Live-Die-Respawn

(#39) RBJ


RBJ
addikt

Live részéhez hozzányúltak? Anno live on sokat nyomtam. Volt, hogy világos lett mire letettük reggel.
E játék miatt vettem anno új gépet. Mással nem is toltam. Hmm azok régi szép idők.
Én csak ba fűrészt használtam mindig. E volt a rém hírem.

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#40) oriic válasza RBJ (#39) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mire gondolsz? Megy a multi rendesen, ma már tudtunk pár kört játszani, mert szingapúri live-on már megjelent a játék.

Live-Die-Respawn

(#41) krx21 válasza oriic (#38) üzenetére


krx21
nagyúr

Remake nem remaster.... :C
Utána néztem és a grafika miatt lett 30fps... Egyértelmű... Multi téren meg remaster mi?
[link]

[ Szerkesztve ]

(#42) CsonkaImo válasza oriic (#38) üzenetére


CsonkaImo
addikt

PC-n remélem nem lesz korlát.

(#43) oriic válasza CsonkaImo (#42) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem, hivatalosan megerősítették már, hogy nem lesz FPS lock PC-n.

Live-Die-Respawn

(#44) gabber01


gabber01
addikt

Érdekes a felújítás. Szerintem több helyen egyszerűen szarabbul néz ki, mint az eredeti...

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#45) Tom5 válasza gabber01 (#44) üzenetére


Tom5
addikt

Ezen a videón a 360-as verzió nekem jobban tetszik... :U (max annyi h nincs gaz)

(#46) Polllen válasza Tom5 (#45) üzenetére


Polllen
nagyúr

Hangulatra/színvilágra az eredeti jobban bejön nekem is.

A multiplayer mapoknál sokkal jobban kijön, hogy az j szebb, de sokkal színesebb is, élőbb, oda a dark hangulat.

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#47) FollowTheORI válasza kovsol (#1) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ha kitart a remaster láz, megcsinálják azokat is majd szép lassan.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#48) kpal


kpal
veterán

PC-re várom megint mint anno :)

(#49) CsonkaImo válasza oriic (#43) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Köszi az infót. :R

(#50) szupermacs


szupermacs
veterán

A PC verzióban is lesz hozzá a 2. és 3. rész? Mert nem érzem azt, hogy ugyan azért a játékért megérné nekem teljes árat kiadni amit egyszer már megvettem 1K-ért.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.